Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego

207 odpowiedzi na ten temat

#41 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:wszystko

Napisany 06 sierpień 2010 - 16:12

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego W rozdzielaczu na błotniku jest słabe cisnienie tylko tu. a gdy chcielismy podniesc pług 3 zwykły to podniusł szybko i sprawnie czyli ma siłe w pompie poprostu cos sie stało w rozdzielaczu czy może byc coś wrurkacz badzi samym rozdzielaczu??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Dzisiaj, 06:25
  •  

#42 Share Rafal29

Rafal29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:mechanika, dobra książka

Napisany 06 sierpień 2010 - 16:55

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Sprawdz zawór w rozdzielaczu, bo nic innego raczej nie może być.

#43 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos
    Powered by Kubota & Verva
    Modernizacje hydrauliki, rozbudowa, modyfikacje

Napisany 09 sierpień 2010 - 17:23

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego A próbowałeś odłączyć szybkozłącze od siłowników i wtedy poruszać dźwignią .. Jak dusi lub lekko wyje zawór w podnosniku, trzyma ciaśnienie i jest OK tak samo Pompa OK, jak mówią poprzednicy coś mogło się zawiesic - szybkozłącze, lub zaworek pod trójkątną pokrywką od strony dźwigni pod 3 śrubkami na śrubowkret.
Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

#44 Share antonio8

antonio8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 10 sierpień 2010 - 15:55

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego a u mnie pojawil sie taki problem ze jak opuszcze do konca ladowacz to trzeba pare sekund odczekac zanim zacznie podnosic. tur jest podlaczony pod rozdzelacz pod siedzeniem. rozdzielacz wydaje sie dobry bo jak sie zostawi tura podniesionego na pare dni to nie opada. pompa tez wydaje sie jeszcze nie zuzyta bo big bagi pelne ze zbozem mozna turem podnosic.mam pompe aluminiowa na dwie sruby. a u kolegi to proponuje moze posprawdzac filter oleju i rurki czy nie pozapychane

#45 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 20:38

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Witam. Mam problem a mianowicie chodzi o tura, jakiś czas temu dokładnie w lato musiałem wymienić pompę ponieważ totalnie padła nie podnosiły ani łapy( tylni podnośnik) ani tur. Po wymianie pompy tylny podnośnik podnosi bez najmniejszych problemów jednak... i tu pojawia się mój problem TUR stoi w miejscu i nie chce podnosić. Pompa jest nowa wzmocniona poziom oleju w skrzyni odpowiedni. Bardzo prosiłbym o pomoc bo zima przyszła nie będzie czym śnieżku odgarniać... Z góry dzięki za pomoc:) pzdr.

#46 Share Hubert8245

Hubert8245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 21:35

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Odpowietrzone węże u tura? :lol:

#47 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 11:09

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego odpowietrzone, śruby dokręcone:)

#48 Share Tandam

Tandam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 20:06

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Witam! A sprawdzałeś, czy dochodzi olej do siłowników?

#49 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 30 listopad 2010 - 21:05

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego a gdzie masz podpięty TUR pod siedzeniem czy na błotniku

#50 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 21:10

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego olej do siłowników dochodzi wężykami czyli podczas odpowietrzania węży i odkręcenia ich leciał olej, być może jest zbyt słabe ciśnienie ponieważ na pusto podnosi, tylko czym by było spowodowane zbyt niskie ciśnienie oleju?

a gdzie masz podpięty TUR pod siedzeniem czy na błotniku

tur podpięty jest na błotniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów

GG-3578015

Napisany 30 listopad 2010 - 21:22

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego piszesz że po wymianie pompy tylnie łapy podnośnika podnoszą dobrze, ale czy podpinasz na nie obciążenie aby podnieść coś ciężkiego czy same podnosisz bez niczego??
jak podpiszasz jakiś cięzar i podnosi tył bez problemów to szukaj przyczyny w tym rozdzielaczu na błotniku lub w przewodach

#52 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 21:31

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego podnoszą również z ciężarem bez problemów. A jaka może być przyczyna w tym rozdzielaczu? węża raczej są sprawne

#53 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów

GG-3578015

Napisany 30 listopad 2010 - 21:44

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego to znaczy ze ciśnienie jakie podaje pompa jest ok skoro tył podnosi bez problemu,
z rozdzielaczem (tym na błotniku oczywiście) nie jestem pewien bo nigdy go nie rozbierałem i nie powiem czy jest tam w nim zawór zabezpieczający, jak jest to może on byc winny... ale sprawdz dokładnie przewody od rozdzielacza do siłownika
I jeszcze jedno te przewody co idą od rozdzielacza pod siedzeniem do tego na błotniku dobrze podłączone są?

#54 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 21:49

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego czyli że przewody mogły się zapchać? w jaki sposób przecież tam jest pompowany olej pod ciśnieniem a tur chodził do końca dopiero po wymianie pompy nie działa

I jeszcze jedno te przewody co idą od rozdzielacza pod siedzeniem do tego na błotniku dobrze podłączone są?
[/quote]
no chyba nie da się ich źle podłączyć?

#55 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów

GG-3578015

Napisany 30 listopad 2010 - 21:56

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego widziałem u jednego gościa co te gumowe przewody co masz koło prawgo akumulatora połączył prawy do lewego i na odwrót i olej w odwrotną strone przepływał i temu z ciekawości pytam hehe:P
a co do przewodów o TUR-a to nie mam pojęcia co moze z nimi być, odkręc przewód od siłownika wsadz w karnister czy tam w inny pojemnik i zobacz jak olej przepływa z jaką szybkością gdy zaczniesz podnosić.
U mnie w okolicy kto ma TUR to ma podpięty pod ten rozdzielacz pod siedzeniem do tego wolnego wyjścia...

#56 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 22:00

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego no to tak sprawdzałem alej leci, podejrzewam że może być coś z tym rozdzielaczem tylko nie mam pojęcia co:(

#57 Share Rafal29

Rafal29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:mechanika, dobra książka

Napisany 30 listopad 2010 - 22:02

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Mógł ci sie zaciąć zawór w rozdzielaczu albo jakis brud pod niego wlazł, zawór jest pod takim trójkątnym dekielkiem obok dzwigni sterującej.

#58 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 22:07

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego rozbierałem to bo wymieniałem podkładki pod śruby bo był wyciek ale tego zaworu nie kojarze, może coś w tym być

#59 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2075 postów

GG-3578015

Napisany 30 listopad 2010 - 22:08

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego o i właśnie tak jak myslałem oraz kolega wcześniej napisał że jest tam zawór w tym rozdzielaczu musisz go sprawdzić czy jest czysty, jaki stan sprężyny itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share mlody18

mlody18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 22:10

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego a jak ten zawór wygląda bo nic takiego nie kojarze;/