Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego

207 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Jacek6804

Jacek6804

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 18:05

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Mam tura 1 sekcyjnego, chciał bym założyć 2 sekcję bo ciągnięcie linki jest troche nudne :blink: I mam pytanie, jaki siłownik załozyć i czy sam siłownik czy do tego siłownika jeszcze coś aby łyszka miała miększy kat otwarcia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Dzisiaj, 02:06
  •  

#22 Share Maciej93

Maciej93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , trenuje w lokalnym "klubie sportowym", starymi samochodami i rolnictwem...

Napisany 01 grudzień 2009 - 19:46

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Ja posiadam dwie sekcje i jestem zadowolony pól na pól... Przy balotach to jest świetne ale przy oborniku to ciężko.. ale na szczęście mam go mało...

#23 Share Jacek6804

Jacek6804

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 grudzień 2009 - 19:49

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Obornik słabo spaduje z wideł?? A jaka jest reakcja siłownika??

#24 Share Maciej93

Maciej93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się piłką nożną , trenuje w lokalnym "klubie sportowym", starymi samochodami i rolnictwem...

Napisany 01 grudzień 2009 - 21:55

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Tak to czasem wkurza.... Siłownik pracuje prawidłowo...

#25 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 10 lipiec 2010 - 07:20

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Witam! mam do was pytanie - mam podlączonego tura tam w wajchy od podnosnika w srodkowa pozycje, to musze chwile czekac zanim poda olej. a jakbym przeczepił to jakoś tam na wywrotke-na błotnik to by podnosił od razu czy też po chwili ? Czekam na szybkie i konkretne odpowiedzi Dodany obrazek
Pozdrawiam.

#26 Share marekbs110

marekbs110

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 10:35

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Ja u siebie miałem własnie na błotniku ale do owijarki musiałem przeczepić na podnośnik właśnie jak ty masz to wcześniej mi się wydaje że jakby szybciej reagował na poruszenie drążkiem

#27 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 10:51

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego czyli jednak jest szybciej tam na błotniku? Dzieki za odpowiedź Marku. :)

#28 Share motocrossboy

motocrossboy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:mechanika, samochody , ciągniki, motocykle cross-owe, Formuła1, wojsko,

Napisany 10 lipiec 2010 - 11:18

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Na błotniku szybciej jest.
Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

#29 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów

Napisany 10 lipiec 2010 - 11:39

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego ok. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
P.S Juz wczoraj przerobiłem na błotnik, i mieliscie po raz XX Racje ;D
Działa rewelacyjnie :)
Można Zamknąc temat, może jeszcze sie komuś przyda... :)

#30 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:wszystko

Napisany 04 sierpień 2010 - 06:03

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego C330M nie podnosi TURA a podnośnik z maszyna podnosi. włożyliśmy nowa pompę. wymiana filtra oleju, nowy olej w skrzyni. chodzi oto ze ma słabe ciśnienie unosi 5 cm a dalej niemrze gdy zdejmie się ramę tura to siłowniki wyskakują po prostu pod obciążeniem nie może udźwignąć ramy.
-przestał podnosić gdy był ładowany obornik na rozrzutnik nałożyłem 2 i przestał niemugł unieść.
-mam pytanie czy w rozdzielaczu na błotniku jest jakiś o ring czy coś bo boje się go rozebrać i jak by miał ktoś schemat dokładniejszy rozdzielacza na błotniku to bym bardzo prosił.
PS. tur jest podłączony wężem do gniazda rozdzielacza na błotniku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share sim12

sim12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 08:37

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Najpierw kolego to powiedz nam jakiego masz tura do tej c330m .jak nie wiesz to daj fotki

#32 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 09:36

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego

jest to tur 1 na linke standardowy do c330 ma 2 siłownik... acha musze dodac ze przewody były odpowietrzane i siłowniki tez niezastały sie bo so one nowe i przestały działac w czasie pracy jaki juz wspomniałem thx za odpowiedz

#33 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 09:54

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Tur ma udźwig 400 kg. Często nawet to jest za ciężkie. 330 mają słabe pompy i nie potrafią udźwignąć cięższych ładunków.

#34 Share armi95

armi95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Zainteresowania:Zetory, Ursusy, Bizony i inne maszyny, produkcja zwierzęca i roślinna, samochody, dobra nuta i ...

Napisany 04 sierpień 2010 - 10:45

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Ale u niego to stało się nagle. Podnosiła i w pewnym momencie przestała. Rozumiem jakby od początku nie chciała podnosić. A tak coś się zepsuło.
<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

#35 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 04 sierpień 2010 - 11:05

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego A masz wzmocnioną pompe?
sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

#36 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 04 sierpień 2010 - 12:24

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego tzn on ma normalna nowa pompe i podnosink podnosi tylko tur niemoze sie podniesc jagby nie utrzymuje cisnienia w rozdzielaczu na błotniku i sie pytam co mogło sie popsuc

#37 Share Rafal29

Rafal29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:mechanika, dobra książka

Napisany 04 sierpień 2010 - 18:42

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Rozdzielacz na błotniku ma własny zawór przeciążeniowy i może ci się zawiesił albo sprężyna pękła, i nie będzie ciśnienia.

#38 Share sylwek292

sylwek292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 08:07

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego A ma ktos moze dokładniejsze informacje na temat rozdzielacza na błotnik np. co sie w nim znajduje w srodku bardzo prosze o informacje ;)

#39 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 05 sierpień 2010 - 19:30

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego http://www.fotosik.p...8439254066.html
http://www.fotosik.p...593659eeed.html

Oto strona z katalogu części. Jak byś potrzebował części oznaczonej nr 22 (której nie dostaniesz w żadnym sklepie z częściami) to mam jeszcze kilka oryginalnych (nowych) sztuk na stanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 06 sierpień 2010 - 08:32

Hydraulika zewnętrzna do ładowacza czołowego Ja myśle,że to wina pompy.Zwykła podniosła kilka razy i już nie daje rady
;)
sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**