Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 665, i podobne model

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 30 lipiec 2006 - 11:16

Massey Ferguson 665, i podobne model Piszczcie na tym temacie kto ma taki kombajn lub podobny. Ja jezdze takim i chcialbym o nim porozmawiac i podzielic sie z wami i wy z innymi roznymi pomyslami ktore wymysliliscie. Z gory dziex :) ;)
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 665, i podobne model Dzisiaj, 07:26
  •  

#2 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 30 lipiec 2006 - 12:03

Massey Ferguson 665, i podobne model 620 wchodzi w zakres podobne?? Z tego co wiem raczej nie wiele sie różni, napewno silnik jest słabszy... a tak to nie wiem co jeszcze

#3 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 30 lipiec 2006 - 13:08

Massey Ferguson 665, i podobne model Tak wchodzi w zakres ja go niewidzielem ale chyba jest bez kabiny i ma mniejszy zbiornik no i peweni slabszy ale czewsci ma podobne. A wtym roku 665 co na ni jezdze sie psuje bez przerwy wczoraj caly dzien robilismy przy nim jedno kolo napedzajace sieczkarnie bylo do wymiany i zeszlo kolo 1 dnia a pozniej jeszcze trzebabylo wyciagac zepak ktory byl napoczatku na hedrze a pozniej go wciagnelo i nieprzeszedl dalej. Ten rok to jest porazka z nim moim zdaniem jest jednmy z kombajnow ktore maja najtrudniejszy dostep do roznych zespolow a zeby naprawic jedno trzeba rozkrecac 3 zeczy albo i wiecej. aco wam sie popsulo albo psuje w waszych masseyach ?

#4 Share griga

griga

Zaawansowany

• Administrators
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 30 lipiec 2006 - 17:52

Massey Ferguson 665, i podobne model Zdjęcia mojego są u nas w galerii. A co do dostępności przy awariach, to My nie narzekamy. Wydaje mi sie nawet żę nie jest tak źle. Choć w tym roku jak uszkodziliśmy wał od podsiewacza to trzebabyło sporo poodkręcać. Ale to nasza wina przeoczyliśmy to zę poszło łożysko :( A tak to całe żniwa w zasadzie bez kłopotu. Jeszcze jutro brat ma jechać wykosić koledze 1,5 ha i chyba bede juz go czyścił. A jak u Ciebie z czyszczeniem ziarna? Jakie masz sita, żaluziowe regulowane? U nas jest tylko jedno reg reszta zwykłe kaskadowe, i nie czyść tak jak bym sobie tego życzył. A możę to kwestia wiatru? Jak ustawiasz strumiennice, wg książki czy na wyczucie? Jak mozesz to zrób fotki i umieść u nas.

#5 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 30 lipiec 2006 - 22:57

Massey Ferguson 665, i podobne model widze ze narzie piszemy w e dwoch to moze napisz do mnie na gg Tylko je teraz niezabardzojestem na kompie bo sa zniwa i rozumiesz chyba ze w domu jestem dopiero ppozno. ale mzoesz probowac ja jestem glownia na niewidoku

#6 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 31 lipiec 2006 - 20:28

Massey Ferguson 665, i podobne model napisze nowego posta bo w tamtym mozesz sie niepolapac.
A wiec tak to niejest moj kobajn ja tylko na nim jezdze w modelach slabszych od 665 jest lepszy dostep bo niema kabiny ale w tych to dojsc do niektorych czewsci to jest porazka. Mysle ze czysci ladnie tylko trzeba nieraz pojsc kawalek z nim i patrzec czy neiwysypuje na ziemie a sita niewiem. Strumien wiatru ustawia na wyczucie troche pojreci w jedna strone np jak chce wiecej i sie poatrzy czy ladnie czysci i czy niesypie za nim. A pozatuym na poczatku yto strasznie trudnoi bylo ustawic czyszczenie bo strasznie wysypywalo i albo niewysypywalo ale szly brudy ale jak cie interesuje jak to my zrobili to napisz tu albo na gg 5806313 wolalbymna gg bym ci nabierzaco tlumaczyl. Ale w koncu jakos dotego sie doszlo. a apropo wotek to dopiero dzis dostalem aparat jak wrocilem z pola i porobilem bizonom ktore kosily u ludzi a MF zrobie jak bede kosil mysle ze gdzies w niedlugim czasie a twoje fotki chyba widzielm.A co ci sie najbaredziej psuje. A co zachwalasz w nim?

#7 Share Tomek34

Tomek34

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 18 marzec 2007 - 13:28

Massey Ferguson 665, i podobne model Ja mam Massey Ferguson 186 heder 2,80m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 12:48

Massey Ferguson 665, i podobne model http://allegro.pl/it...rguson_750.html co możecie powiedzieć o tym kombajnie??
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#9 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 04 luty 2009 - 23:43

Massey Ferguson 665, i podobne model nikt nic nie wie??

#10 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 05 luty 2009 - 08:43

Massey Ferguson 665, i podobne model I tu sie ukazuje popularność kombajnów MF, dużo lepszy od MFa bedzie Claas Mercator, dużo osób go posiada, sprawdzony, nie za bardzo awaryjny kombajn, w tych samych pieniądzach. ;)

#11 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 05 luty 2009 - 13:29

Massey Ferguson 665, i podobne model moze w tą sobote pojedziemy po pasze to pooglądam takie coś jak to wygląda i działa ;)

#12 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 05 luty 2009 - 19:15

Massey Ferguson 665, i podobne model

I tu sie ukazuje popularność kombajnów MF, dużo lepszy od MFa bedzie Claas Mercator, dużo osób go posiada, sprawdzony, nie za bardzo awaryjny kombajn, w tych samych pieniądzach. :)

Czy bizon jest popularny w Wielkiej Brytani :)
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share adamek71

adamek71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 19:42

Massey Ferguson 665, i podobne model Witam. Ja też mam MF 665. Jest to naprawdę super kombajn. Kosi trochę szybciej od Bizona Z058 (Rekord). Faktycznie przez jeden sezon miałem problem z sitami, ale już go zażegnałem i jest ok.
;)