Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowe wyjścia hydrauliki

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 05:30

Dodatkowe wyjścia hydrauliki Uprzejmie proszę o poradę jak wypuścić dodatkowe dwa wyjścia hydrauliki w U 5314, ponieważ mam wersję Agro i są tylko dwa, a do nowego rozrzutnika potrzebuję cztery wyjścia. Na dodatek do tych dwóch wyjść zewnętrznych mam podłączony tur hydramet 16, który jakby powoli pracuje wg innych w okolicy co pewnie jest spowodowane albo złym podłączeniem albo zbyt małym wydatkiem pompy.
PRezeS

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dodatkowe wyjścia hydrauliki Dzisiaj, 11:14
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 08:46

Dodatkowe wyjścia hydrauliki Kolego w tym ciągniku nie ma nic prostrzego dokupujesz dodatkową płytę, rozdzielacz i zakładasz do tej co masz drógą i po problemie , natomiast co do wpięcia ładowacza ja robię to zawsze tak, że odginam rurkę od wejścia oleju do rozdzielacza i wpinam w to przewody od tura i tworzy się układ zamknięty.Ważney jest prawidłowy kierunek wpięcia żeby olej nie szedł przez rozdzielacz w przeciwnym kierunku bo też będzie słabo działał izawór nie będzie działał prawidłowo, ładowacz ma pierszwństwo przed rozdzielaczami w ten sposub nie musisz właczać dzwigni , sam rozdzielacz może ci dławić pewną część przepływu, a wpinając tak w obwód masz zawsze pełny i nie zalerzny od innych odbiorników przepływ i wszystko dizała poprawnie.
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share crashi4

crashi4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 15:34

Dodatkowe wyjścia hydrauliki Dzięki za poradę a jeszcze pytanie typu czy musze dołożyc tą pompę tandemową przy silniku?? nie mamy jej więc wydatek tylko 26l/min. Dało by radę przesłać jakąś fotkę pod którą rurkę podlączyć tego tura?
PRezeS

#4 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 11:53

Dodatkowe wyjścia hydrauliki do rozdzielacza idą dwie odkręć jedną zakręć silnikiem i sprawdz kierunek przepływu i wepnijj się przed rozdzielacz i ważne jest zacowanie kierunku przepływu przez rozdzielacz ładowacza z reguły kierunek jest zaznaczony strzałką a jak nie ma to zawór przeciążeniowy jest na wyjściu z rozdzielacza powrót z rozdzielacza ładowacza wpinasz wtedy w rozdizelacz ciągnika i masz połaczenie szeregowe olej idzie przez oba rozdzielacze i pracujesz nimi nie zalerznie
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#5 Share miles4514

miles4514

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Maszyny Rolnicze

Napisany 25 luty 2012 - 15:56

Dodatkowe wyjścia hydrauliki Witam ! Mam problem bo kupiłem Ursusa 4514 rok temu i kupiłem ładowacz do workow bigbag taki na podnosnik i od tloka są 2 przewody hydrauliczne i podłaczam je pod wejscia (mam 4 wejscia hydrauliczne) i takie 2 male dzwignie są po lewej stronie i ruszam nimi i nic juz wszystkiego próbowałem podłączalem przewody pod wejscie 1 i 2 i 3 i4 i pod 1 i 3 i nic i przekaznik włączałem i tez nic u dolu takie cos jest podnosnik i wejscie 1 i wejscie 2 i tez to przekręcalem i tez nic ! Powiedzcie jak wy to robicie !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafal831

rafal831

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 25 luty 2012 - 16:20

Dodatkowe wyjścia hydrauliki przestaw tą dźwignie pod siedzeniem na wyjście 2 a dźwignie regulacji ciśnieniowej po prawej stronie siedzenia ustaw na stały wtdatek. no i to pokrętło za tą dźwignią po lewej stronie wkręć do końca

Edytowany przez rafal831, 25 luty 2012 - 16:24.

#7 Share tomek15h

tomek15h

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,
    motoryzacja ,
    mechanika,
    budowa maszyn

Napisany 25 luty 2012 - 18:10

Dodatkowe wyjścia hydrauliki :) zakręcona hydraulika w tym modelu i pochodnych,kolega rafal831 dobrze Ci radzi.

#8 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2426 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 25 luty 2012 - 19:48

Dodatkowe wyjścia hydrauliki I pamiętaj jeszcze że tracisz wtedy podnośnik więc w razie potrzeby podnoszenia ta dźwignia pod siedzeniem znów na pozycje podnośnik. Niestety ten typ tak ma :)

Edytowany przez romek6340, 25 luty 2012 - 19:48.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#9 Share emtecc

emtecc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 29 luty 2012 - 19:01

Dodatkowe wyjścia hydrauliki na szybie masz rozpiskę pod które wyjścia podłączyć przewody przy siłowniku dwustronnego działania. Na rozdzielaczu bezwarunkowo pokrętło musi być wkręcone a rozdzielacz pod siedzeniem na wyjście 2.
Nie koniecznie tracisz podnośnik. Małym nakładem kosztów możesz zrobić sobie podnoszenie TUZa z rozdzielacza hydraulicznego. w pokrywie podnośnika masz wyjścia na siłowniki pomocnicze. To wyjście łączysz z gniazdem hydrauliki, na rozdzielaczu drugie pokrętło wykręcasz i podnośnikiem sterujesz za pomocą drugiej dźwigni w rozdzielaczu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share miles4514

miles4514

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Maszyny Rolnicze

Napisany 29 luty 2012 - 20:41

Dodatkowe wyjścia hydrauliki aha dzięki dzisiaj byłem i ciężko było ruszyc te wkrętła przy dzwigniach ale odrdzewiacz wziołem i jakos poszło i działa ;P