Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 6630 czy New Holland T 6070

48 odpowiedzi na ten temat

#1 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 21:23

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 co polecacie, proszę tez o opinie użytkowników

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6630 czy New Holland T 6070 Dzisiaj, 01:07
  •  

#2 Share romanekdeutz

romanekdeutz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO,motoryzacja,sport

Napisany 28 listopad 2010 - 21:35

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 ja polecam nh poniewaz nh bedzie miał lepsze wyposazenie ni chyba ze chcesz jd premium..:rolleyes:

#3 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 21:39

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 JD maszyna nie do zajechania :blink: no i polecam w wersji premium super wygoda i konforcik jazdy :rolleyes:

#4 Share rudinho11

rudinho11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Piłka nożna

Napisany 28 listopad 2010 - 21:39

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 Niedługo będę miał podobny dylemat :blink: Chętnie prześledzę dalsze losy tego tematu :rolleyes: karol19 a do którego serwisu masz bliżej ?? w jakie wersie wchodzą w gre ?? do czego będzie służył czy jako główny ?? :blink:

#5 Share adas323

adas323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 22:31

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 Dla mnie było by oczywiste żeby Johna wybrać ale w wersji premium, myśle że nie ma co porównywać :rolleyes:

#6 Share adrian992

adrian992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 22:34

Dla mnie było by oczywiste żeby Johna wybrać ale w wersji premium, myśle że nie ma co porównywać :rolleyes:

Czekamy na odpowiedź fanów NH na takie posty :blink:

#7 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 22:39

Dla mnie było by oczywiste żeby Johna wybrać ale w wersji premium, myśle że nie ma co porównywać :rolleyes:

No ja nie wiem czy nie ma porównywać. Jak weźmiesz NH T6070 Power Command z monitorem kolorowym i nowym podłokietnikiem oraz elektrozaworami to jest co porównywać. No i skrzynia power command bardziej mi podchodzi niż ta w JD.
Sami mieliśmy brać 6830 lub 6930 ale padło na nh. Może jak będziemy brać następny ciągnik to będzie to JD z waterloo

#8 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 23:01

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 Mówcie co chcecie moi drodzy ale moim zdaniem NH niebawem dorówna jd możecie wierzyć albo nie ale NH sprzedaje o wiele więcej ciągników niż jd za czym idzie to ze ma więcej kasy na wprowadzanie lepszych rozwiązań osobiście byłbym za NH mam biedniejsza wersje ale nie narzekam fanem NH tez nie jestem bo ojca namawiam teraz na jd z serii m :rolleyes: ale wybór oczywiste należy do ciebie:) jeżeli masz taka możliwość to przejedź się do właścicieli takich modeli wtedy dowiesz się najwięcej:)

#9 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 28 listopad 2010 - 23:16

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 NH sprzedaje się więcej bo są tańsze. Jednak jest trochę różnica cenowa dlatego ludzie wolą nh. Ale jd wydaje mi się lepszy jeśli się kupuje ciągnik na lata, więcej wytrzyma. Poza tym JD ma mniejszy spadek wartości.

#10 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 10:49

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 kaczmi

JD maszyna nie do zajechania :blink: no i polecam w wersji premium super wygoda i konforcik jazdy :rolleyes:

Trochę zainteresowałem się tym tematem, ponieważ także mam problem jaki wybrać. @Kaczmi dlaczego wersja Premium będzie bardziej komfortowa i wygodniejsza ???????? Co brakuje wersji Comfort z TLS ?? Komputera, dwóch dodatkowych świateł, 4 zaworów na cylinder... no i właśnie czego jeszcze ???

Ps. Czy w wersji Comfort (lub Premium) standardem jest HMS (sekwencyjne sterowanie na uwrociach)oraz amortyzowaną kabinę.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 17:49

kaczmi

Trochę zainteresowałem się tym tematem, ponieważ także mam problem jaki wybrać. @Kaczmi dlaczego wersja Premium będzie bardziej komfortowa i wygodniejsza ???????? Co brakuje wersji Comfort z TLS ?? Komputera, dwóch dodatkowych świateł, 4 zaworów na cylinder... no i właśnie czego jeszcze ???

Ps. Czy w wersji Comfort (lub Premium) standardem jest HMS (sekwencyjne sterowanie na uwrociach)oraz amortyzowaną kabinę.

Wwersji premium całe wnętrze jest inne bardziej dopracowane a komputer to jest akuratnie duży minus ile tam ciekawych rzeczy można sobie poustawiać :blink: no i koniecznie brać z amortyzowaną przednią osią :rolleyes: Nh nigdy nie dorówna Jd dzięki ale w to nie uwierzę :blink:

#12 Share rafalkom555

rafalkom555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1483 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 29 listopad 2010 - 18:08

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 KiepskiT6030 nh sprzedaje więcej bo od dłuższego czasu jest tania seria td w tym przedziale mocy co john nie miał taniego ciągnika, jak 5m johna się sprawdzi to troszkę sprzedaży johnowi nabije :rolleyes: a poza tym nh tańszy i niektórzy wolą wziąść nh o parę koni mocniejszego niż za tą kasę johna

#13 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 18:22

KiepskiT6030 nh sprzedaje więcej bo od dłuższego czasu jest tania seria td w tym przedziale mocy co john nie miał taniego ciągnika, jak 5m johna się sprawdzi to troszkę sprzedaży johnowi nabije :rolleyes: a poza tym nh tańszy i niektórzy wolą wziąść nh o parę koni mocniejszego niż za tą kasę johna

Tańszy nie zawsze idzie w parze z lepszy a przeważnie właśnie nie ale to jest tylko moje zdanie :blink:

#14 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 29 listopad 2010 - 18:47

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 Ja też stałem przed podobnym wyborem,ale NH odpadł w przedbiegach jak usłyszałem cenę ok.230000pln.To tak jakby porównywać MTZ z ZETOREM.

#15 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 29 listopad 2010 - 19:04

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 John to marka z tradycją niezawodna mocna lecz droga nh jest tańszy wygodniejszy :blink:
Wg mnie oba ciągniki nie są złe lecz John podoba mi się bardziej a jeśli wersja premium to ja się bym nie zastanawiał i brał Jd bo on ma moc i potrafi bardzo dużo ;)A nie myślałeś o Case ih puma 140?Case jest lepiej wykonany od Nh lecz droższy ale tańszy od Jelonka :rolleyes: Puma
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 listopad 2010 - 19:29

NH sprzedaje o wiele więcej ciągników niż jd

taa jasne, koncern Deere Company ma obrót o 2 mld USD większy od CNH :rolleyes:
Jak ze syajni CHN to Case lub Steyr bo wyzej w koncernie stoją :blink:

#17 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 20:57

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 tak ciagnik ma służyc jako główny w gospodarstwie

#18 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 21:49

tak ciagnik ma służyc jako główny w gospodarstwie

No to zdecydowanie JD no ale wybór należy oczywiście do ciebie :lol:

#19 Share John6930P

John6930P

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 21:54

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 a to ma być comfort czy premium ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 22:46

John Deere 6630 czy New Holland T 6070 jesli john deere to pewnie raczej comfort bo premium to bedzie duza róznica w stosunku do new hollanda, new holland bardziej podoba mi się wizualnie, ciagnik ma byc przeznaczony do ciezkich prac - pług, gruber, głębosz; a który z nich ma mniejsze spalanie i moze wie ktos jaka cena na dzien dzisiejszy kazdego z nich

Dodaj odpowiedź