Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
New Holland x4
kamciow    125

POsiadam wymienionego NH osobiście bardzo mi się podoba lecz jestem ciekawy co wy o nim myślicie :(

ma 1 rok i prawie 600 motogodzin(to chyba troche dużo :) !) :)

Nie wiecie skąd i w jakiej cenie można zdobyć takie siedzonko ??

post-29164-0-71717900-1290966346_thumb.jpg

Edytowano przez kamciow

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

Trelleborg TM600 szerokość 420


Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

To może TY nam powiesz co o nim sądzisz? jak sie sprawuje? czy byłu jakieś usterki awarie, nawet te najmniejsze, jak wygląda spalanie ile l/h przy danej pracy itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciow    125

qazi:

na razie obyło się bez awarii jedynie na początku był drobny wyciek (jak serwisanci kluczem udarowym uszkodzili farbę na śrubkach to później wyciągnęli oryginalny spray popryskali i resztę oddali)

o spalaniu nic nie wiem :( ale się dowiem :)

pewne jest że pali mało ale na powietrze nie chodzi :)

karolu:

no i co a ty 25 :)

opony miały być 480 ale wystąpiły pewne komplikacje i wyszło jak wyszło

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz90    10

Ja też taki ciągnik posiadam,tylko brałem na szerszych oponach,na tych trochę śmiesznie wygląda bo te plastiki tak wystają,no ale głównie chodziło o przyczepność po ostatnim mokrym roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

ja sie zastanawiam nad t5030 poniewasz obecna cena jd 5070m mnie troche przeraża . polecili byscie mi nh z tej seri ? ile gwarancji jest w nh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Myślę, że nie powinieneś porównywać serii 5070m (JD) z NH T5030.

NH T-5000 z tego co widzę to ciągnik wysokiej klasy jak na taką moc pod wymagających klientów, a seria John Dere 5070 m to ciagniki stworzone z myślą o niskiej cenie, a nie wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

wasilewn2 - bierz ciągnik T-5030 bez zastanowienia o ile masz na niego finanse, tani nie jest ale dobry jest.

Mam T-5040 i sprawuje się idealnie. Skręt, spalanie, wygoda pracy jest moim zdaniem najlepsza w tej grupie ciągników. Stałem przed wyborem sprawdzałem JD z marnej M'ki, lepszej R'ki, MF'a, DF i wielu innych. Jeśli stawiasz na spalanie, komfort pracy (jeśli tym nim będziesz pracował) to nie powinieneś sie zawieść. Ja mam gwarancję 1 rok, ale nic mi sie nie działo.

Przemyśl wybor opon bo z tego co pamietam dużo było do wyboru.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

wysoki24 dlaczego nie mysle ze te 2 ciagniki sa z tej samej pułki pod wzgledem wyposarzenia tylko cena sie różnią

 

RSM a jakie gumy bys polecił . nh służył by jako ciagnik główny i pomocniczy zarazem poniewasz z poczatku wyreczył by c 385 w orce z 3 obrotowa dopuki nie kupie czegos wiekszego do pługa . a tak to pracował by z agregatem uprawowo siewnym 2,7 m oraz zawieszanym rozsiewaczem i ciaganym opryskiwaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz na mojego poprzedniego posta powyżej odnośnie opon ja też śmigam z 3obrotową tal.2,7+wał strunowy itp mi takie kapcie stykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8

Co może dolegać New hollandowi T5040 zapala, ale nie chce wejść silnik na obroty wogole nie reaguje na gaz, ma troche podwyższone obroty tak ok 1000 a normalnie miał ok 800. Ma 2 lata i ok 300mth, filtr wymieniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Pewnie cos sie pochrzaniło w pompie wtryskowej, może **jowe paliwo


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Czy to prawda ze w kabinie t5040 jest strasznie głośno ze jest źle wygłuszona? np w porównaniu z Df agrofarm 410 czy też JD 5080R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

ależ skąd, 75 dB. Jest generalnie cicho i przyjemnie plastikowo. Ciągnik jak najbardziej wart uwagi. Tylko wydaje się mi sie, że idą teraz za bardzo w ilość nie jakość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ba takie czasy nastaly ze liczy sie sztuka a nie jakosc, ale nie jest zle z ciagnikami NH moj znajomy posiada t 5060 ma 1700 h i co najlepsze myje myjka cale wnetrze kabiny po prostu zgroza i o dziwo nic sie nie dzieje nie ma awarii i cyrkow jestem zdumiony hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj