Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koniec dopłat od UE

72 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 20:49

Koniec dopłat od UE Dziś znajomy mi mowił że dopłaty od grontów rolnych od UE mają być tylko do końca 2013 roku czy to prawda?? Słyszał ktoś już coś na ten temat??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Koniec dopłat od UE Dzisiaj, 06:41
  •  

#2 Share pimper21

pimper21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ,mechanika,zetor ,wędkarstwo

Napisany 25 listopad 2010 - 20:57

Koniec dopłat od UE Ani mnie nie denerwuj.Nic nie słyszałem :D
Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

#3 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:03

Koniec dopłat od UE To niemożliwe polska walczy o wyrównanie z starymi krajami członkowskimi to może o to chodziło ktoś głupot ci naopowiadał :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jankes91

jankes91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Zainteresowania:Stare maszyny rolnicze,Motoryzacja,wszystkie polskie maszyny:)

Napisany 25 listopad 2010 - 21:07

Koniec dopłat od UE W 2013 kończą dopłatę do owoców miękkich i czegoś jeszcze.Ale głównych nie zabiorą :D

#5 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 641 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:28

Koniec dopłat od UE Kolego dopłaty tak na prawde sa dla UE ponieważ nakrecaja czesć gospodarki rolnik majac gotówke inwestuje przez co wiele fabryk zwiazanych i nie zwiazanych z rolnictwem rozwija dlatego tez nie sadze by zniesiono dopłaty.

#6 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:35

Koniec dopłat od UE

W 2013 kończą dopłatę do owoców miękkich i czegoś jeszcze.Ale głównych nie zabiorą :D

Główne zabiorą :)

Po 2013 dopłaty naliczane bedą do dochodowości gospodarstwa, bedzie przeliczany współczynnik ESU, i właśnie tacy co produkują m.in owoce miękkie bedą wyższe dopłaty dostawać, kto produkuje w kierunku gdzie potrzebna jest pracochłonność tzn. warzywa itd. dostanie inne dopłaty aniżeli ten który zbożem obsieje :lol:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#7 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3064 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:37

Koniec dopłat od UE Czyli biedni rolnicy z marszałkowskiej beda mniej dostawac od innych? Eee nie wierze...

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#8 Share damian83

damian83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:37

Koniec dopłat od UE a ja słyszałem ze po 2013 mają zniesc dopłaty historyczne miedzy innymi cukrowe i dobrze bo to nie fer że ktos niesieje buraków a dopłate bierze
...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

#9 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 641 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:41

Koniec dopłat od UE Kolego fer czy nie po prostu jeden traci drugi zyskuje trzeba sie cieszyc z tego co sie ma a nie zazdroscic heheh:)

#10 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 25 listopad 2010 - 22:16

Koniec dopłat od UE Dokładnie,chodzi o dopłaty cukrowe,dziś mówili o tym w AGROBIZNESIE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share adas323

adas323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 22:21

Koniec dopłat od UE Zgodze się z tymi dopłatami cukrowymi to jest śmieszne żeby dawać ludziom którzy nie sieją buraków a nawet tym co sprzedali gospodarkę a pozostawili z 2 ha żeby tylko na dopłaty składać.

#12 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 10376 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 25 listopad 2010 - 22:35

Koniec dopłat od UE Chłopcy wrzućcie troszkę na luz.
Po pierwsze zapewne doskonale wiecie ze polityka rolna całej UE jest zaplanowana na lata 2007-2013.
Teraz zaczeły sie negocjacje państw UE co zrobić z polityką rolną na kolejny okres czyli lata 2014-20.
pomysły są różne, jest kilka obozów, jedni chcą większych zmian inni mniejszych.
Oglądajcie telewizję, czytajcie AgroFoto.pl co kilka dni pojawiają się jakieś informacje z tzw frontu. Osttanio nawet nasz Minister Rolnictwa rozmawiał z Ministrem Finansów Wielkiej Brytanii na ten temat - były relacje tv z tego wydarzenia.

Spokojnie, musimy zapoznać się z projektami i czytać a nie powtarzać jakieś wyssane z palca plotki.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#13 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 26 listopad 2010 - 07:35

Koniec dopłat od UE Temat do zamknięcia, Słyszałeś, że gdzieś dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele. Proponuję poczytać prasę rolną i portale rolne i będziesz wiedział więcej. Dziś trwa dyskusja co i jak po roku 2013.

#14 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 18:39

Koniec dopłat od UE oczywiście, temat do zamknięcia;D a dopłaty do zabrania wreszcie ziemia będzie do kupienia;D niech dadzą w zależności od produkcji do płodów rolnych,mleka, kg mięsa, czy kto tam co produkuje, albo w ogóle nie dają.
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#15 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 18:59

Koniec dopłat od UE Pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno co niektórzy stali na drodze z bronami i blokady urządzali, byle tylko do unii nie wejść, a dziś? Od razu lament, jak jakaś plotka się pojawi, że dopłaty zabiorą :lol: Co do tego faktu to akurat ja nie mam wątpliwości, w końcu cykl musi się zamknąć w nieskończoność dotować rolnictwa nie będą, przecież te pieniądze z nieba się nie biorą.

#16 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 26 listopad 2010 - 19:16

Koniec dopłat od UE Niech zabiorą wszystkim a utrze to nosa dzierżawca którzy już nie wiedzą ile wołać za dzierżawe (dopłata podatek i jeszce mruczą że mało) oraz firmą nawozowym i chemicznym. Bo drodzy farmerzy te wasze dopłaty to oni biorą po wejściu do UE. Ze 2 lata byłoby ciężej a potem by wróciło wszystko do normy. I tak szczerze to my Polacy byśmy sobie poradzili a ciekawe co na to ten wspaniały zachód...?

#17 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 20:59

Koniec dopłat od UE Nie ma co panikować :lol: . Tak będzie co pięć lat - niepewność. Żywność jest już dzisiaj droga (w sklepach tylko niestety)i myślę, że nikt nie pozwoli by było jeszcze drożej. A dopłaty to lepiej traktować jako bonus niż źródło stałego dochodu. Szczególnie, gdy myślimy o kredytach długoterminowych.

#18 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 listopad 2010 - 21:05

Koniec dopłat od UE ale wy jesteście panikarze - czy wy naprawde wierzycie w to ze niemcy i francja dadza odebrać sobei dopłaty ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#19 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 26 listopad 2010 - 21:12

Koniec dopłat od UE Nikt nie panikuje ja sie skończą dopłaty to może troche szanse się wyrównają.
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share GoodFarmer

GoodFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo, technika rolnicza.

Napisany 26 listopad 2010 - 21:15

Koniec dopłat od UE Nikt tu nie panikuje na pewno nie ja bo świat się dla mnie nie zawali. Pogadać sobie można:) Żadne państwo na pewno dobrowolnie nie chciałoby rezygnować z dopłat. Ale np tak jak z budżetem UE jak państwa które więcej dokładają niż biorą nie będą chciały dopłat to może nie dojść do porozumienia i albo zostaną zmniejszone albo zlikwidowane albo będą zupełnie inne.