Skocz do zawartości

Zdjęcie

grupa producentów rolnych

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share orek12

orek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 21:33

grupa producentów rolnych planuję założyć grupę producentów rolnych. Czy ktoś działa już w takiej grupie i jest gotowy podzielić się doświadczeniami. Chodzi mi o sczegółowe informacje, a nie te przeczytane na innych stronach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
grupa producentów rolnych Dzisiaj, 13:44
  •  

#2 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 21:40

planuję założyć grupę producentów rolnych. Czy ktoś działa już w takiej grupie i jest gotowy podzielić się doświadczeniami. Chodzi mi o sczegółowe informacje, a nie te przeczytane na innych stronach.

moj ojciec nalezy do grupy producenckiej (pomidory). Z pewnoscia nie chcial bym prowadzictakiej dzialalnosci :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 lipiec 2007 - 15:03

grupa producentów rolnych moj ojciec nalezal do 12 osobowej grupy producentow pszenicy, rzepaku i burakow, rozpadla sie jakies 5 lat temu, szkoda fatygi, byc moze z warzywami jest inaczej, no i teraz unia pomaga w jakies sposob wiec moze jest wiekszy sens zakladania grup
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 24 lipiec 2007 - 22:58

grupa producentów rolnych Dokładnie w handlu płodami rolnymi zauważa się takie zależności. Nawet młyny inaczej podchodzą do klienta kiedy sprzedaje w setkach ton.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 25 lipiec 2007 - 08:58

Dokładnie w handlu płodami rolnymi zauważa się takie zależności. Nawet młyny inaczej podchodzą do klienta kiedy sprzedaje w setkach ton.

I nie idzie stu czy dwustu chlopow (np wywalczyc wyzsza cene, w przypadku pomidorow) tylko trzech prezesow i tyle.

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 lipiec 2007 - 22:40

Mój father jest współzałożycielem drupy producenzkiej "GRAMINNE" jak coś to pytaj, grupa zajmuje się handlem zbożem, rzepakiem, kukurydzą, środkami ochrony roślin, nawozami

brzozak nie masz racji bo dzięki grupie sprzedajesz razem więcej produktu razem, a wiadomo że im więcej tym lepszą cenę możesz dostać

akurat moj ojciec sam zawsze wywalczyl sobie lepsza cene od nich, srodki tez zalatwia taniej i bez komplikacji takze nie bylo wiekszego sensu tego ciagnac, a jesli chodzi o warzywa to sytuacja moze wyglada calkiem inaczej
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share lambogrand

lambogrand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 20:31

grupa producentów rolnych Temat zalozony zostal jakies 6 lat temu no ale ciekawi mnie czy na chwile obecna bedac w ktorejs grupie producenckiej zborz nie dostalbym lepszej ceny niz u tej armi posrednikow np. za rzepak,pszenice lub kukurydze woj slaskie