Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głośna praca hydrauliki w 6630

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Kris115

Kris115

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 20:17

Głośna praca hydrauliki w 6630 Witam podłącze się do tematu choć to case u mnie jeszcze usterka nie usunięta wymiana orbitrola i pompy wspomagania układu kierowniczego nie pomogła.
Teraz serwis zamówił komplet uszczelek do pompy zębatej i pompy tłoczkowej oby to było to.
Dowiedziałem się że pompa zębata ukł. wspomagania zasysa olej ze skrzyni i jednocześnie podaje go na orbitrol oraz zasila pompę tłoczkową gdzieś prawdopodobnie jest nieszczelnoś po rozgrzaniu podsysa powietrze i układ kierowniczy jęczy i na dodatek po ciężkiej pracy kiedy ostygnie zacina się orbitrol i w rurce poziomu oleju pojawiają się pęcherzyki powietrza,
napisze kiedy usuną awarie- takie szukanie po omacku jest wkurzające ;[ jak by coś siadło to by wymienili i po sprawie.
Jak wam usunęli awarię to napiszcie pozdrawiam.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
John deere 6900

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki John Deere
  • 76000.00 PLN
  • 16 lip 2017
John Deere 6320 Premium (Max wysposażenie, POWER QUAD)

• 129000.00 PLN
  • 15 lip 2017
John Deere 6910 ,6810, 6610

• 92000.00 PLN
  • 13 lip 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Głośna praca hydrauliki w 6630 Dzisiaj, 01:20
  •  

#22 Share Johny66

Johny66

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motyrazacja,sport.

Napisany 18 marzec 2011 - 22:52

Głośna praca hydrauliki w 6630 Ja mam 6630 ale Premium mam 1300MTG i nie miałem żadnych usterek.Co do mocy ciągnika to nie wiem przy czym ten ciągnik pracuje.Ale nie widz ze premium jest mocniejsze bo ma inteligentne zarządzanie mocą.Ale co do mocy bym nie robił rozgłosu bo na pewno ma 130km

#23 Share JohnD6830

JohnD6830

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 21 marzec 2011 - 22:41

Głośna praca hydrauliki w 6630 do jacek83
w moim jest cicho przy skręcaniu słychać coś w rodzaju szumu oleju ale na tyle ciche że przy pracy i z właczonym radiem nie zauważalne

#24 Share FFTH

FFTH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 03 lipiec 2011 - 12:55

Głośna praca hydrauliki w 6630 Hej Kolego !

Przez Ciebie koledzy nieźle musieli sie napracować w jakimś programie graficznym, bo usnęli nr. rejestracyjne.
Tylko co z tego jak w byłym województwie leszczyńskim każdy wie, że ta firma ma jedno dobre - cenę .
Reszta to porażka, a Ty jesteś tego najlepszym przykładem.
Kolega jeździ w dużym gospodarstwie ciągnikiem i mi mówił, że na przeglądzie odpowietrzają układy wtryskowe
plakiem ( sam mechanik twierdzi, że najlepszy jest truskawkowy ) itp.

Napisz coś więcej o swoim przykładzie, po to abyśmy my rolnicy wiedzieli czego się po nich spodziewać.

Pozdrawiam !

Ostat

kolego jacek83

absolutnie odradzam wam zakup w firmir CHARTER AGRO-MASZ w Garzynie , chamstwo z jakim tam sie spotkałem ze strony własciciela tej firmy P. CHARTERA ( anglika ) jest nie do opisania

miałem podobny problem z hydrałlika w 6230 PREMIUM , hałas pompy i powietrze w oleju hydrałlicznym

w serwisie rozgrzebali mi go na maxa , chciało sie ryczec , ciagle tylko meile do fabryki wymiana jakiejs czesci i zero postepów .

Ciagnik prawdopodobnie do dzis nie naprawiony oto on : http://otomoto.pl/john-deere-6230-premium-A25451.html

jesli ktos kupił RPT test przyczep rolniczych 10 ton to tez mozna go tam zobaczyc został uzyty do testów nr rejestracyjny PL 4242 PL4242

po wojnie , wzieciu prawnika , listach do fabryki , telefonach do importera został mi wymieniony na nowy

tak ze walcz kolego o swoje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4172 postów

Napisany 04 lipiec 2011 - 08:46

Głośna praca hydrauliki w 6630 "awarie" polegające na wyciu są trudne do usunięcia. Po pierwsze trudno je zdjagnozować po drugie serwisy często umywają ręce bo przecież ciągnik działa.

#26 Share marcinz

marcinz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:- rolnictwo,
    - nowoczesne technologie,
    - pożarnictwo,
    - motoryzacja,
    - internet

Napisany 09 lipiec 2011 - 11:41

Głośna praca hydrauliki w 6630 Mam pytanie do autora postu.
Czy nie spotkały Cię żadne represje ze strony przedstawicieli firmy Charter Agro-Masz? Z Twojej strony padło kilka gorzkich słów pod ich adresem i pod adresem samego właściciela i chciałbym tylko ustalić czy wynikły względem Ciebie z tego jakieś nieprzyjemności?
Nie chodzi o to, że się czepiam, jednak miałem sytuację, w której po napisaniu niekorzystnego dla dilera zdania otrzymałem drugiego dnia telefon z propozycją nie do odrzucenia - albo nas pan przeprasza albo spotykamy się w sądzie i chciałbym wiedzieć czy mój przypadek był odosobniony czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim. Wiem, że temat nie ten, jednak prosiłbym o odpowiedź, jeżeli nie na forum, to na priv. Pozdrowionka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share anx

anx

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 06 sierpień 2011 - 20:25

Głośna praca hydrauliki w 6630

Mam pytanie do autora postu.
Czy nie spotkały Cię żadne represje ze strony przedstawicieli firmy Charter Agro-Masz? Z Twojej strony padło kilka gorzkich słów pod ich adresem i pod adresem samego właściciela i chciałbym tylko ustalić czy wynikły względem Ciebie z tego jakieś nieprzyjemności?
Nie chodzi o to, że się czepiam, jednak miałem sytuację, w której po napisaniu niekorzystnego dla dilera zdania otrzymałem drugiego dnia telefon z propozycją nie do odrzucenia - albo nas pan przeprasza albo spotykamy się w sądzie i chciałbym wiedzieć czy mój przypadek był odosobniony czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś takim. Wiem, że temat nie ten, jednak prosiłbym o odpowiedź, jeżeli nie na forum, to na priv. Pozdrowionka.

nie kolego nie spotkałem sie z zadnymi represjami , tylko z chamstwem własciciela firmy , predzej ja mógłbym go pozwac o straty moralne
W moim przypadku podkresle to: dzieki importerowi john deere polska skonczyło sie dobrze - wymianą ( bo woli firmy Charter Agro-Masz ja nie widziałem zadnej )
Ale jak to mówi star przysłowie "przyjdzie kryska na ..."

Edytowany przez anx, 07 sierpień 2011 - 11:49.