Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz Quicke

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 16:56

Ładowacz Quicke Witam. Panowie co sądzicie o tym ładowaczu? http://aukcjewp.wp.p...1328390002.html Czy warto go kupić? Proszę o wypowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz Quicke Dzisiaj, 22:22
  •  

#2 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 17:01

Ładowacz Quicke no nie wiem bo nic nie pisze czy ma rozdzielacz a ma 2 sekcje... Chyba że masz dużo wyjść w traktorze to myśle że warto;)

#3 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 17:08

Ładowacz Quicke Ma rozdzielacz 2 sekcyjny i mocowania też. A i mam jeszcze pytanie czy trudno jest dołożyć 3 sekcje?

#4 Share inzynierobserwator

inzynierobserwator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 17:27

Ładowacz Quicke

Ma rozdzielacz 2 sekcyjny i mocowania też. A i mam jeszcze pytanie czy trudno jest dołożyć 3 sekcje?

Jest kilka możliwości dołożenia trzeciej sekcji.Można:
-dołożyć elektrozawór który będzie dzielił jedną sekcję na dwie (np. wciskasz przycisk-zamykasz krokodyl, puszczasz przycisk-nabierasz łyżkę to samą dźwigienką.
-kupić nowy zwykły rozdzielacz trzy-sekcyjny
-kupić nowy rozdzielacz na joystick który będzie obsługiwał 3 sekcje
-podpiąć trzecią sekcję pod rozdzielacz ciągnika (jeśli po zamontowaniu tura pozostaną wolne wyjścia)

#5 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 17:35

Ładowacz Quicke można zawsze szersze widły dorobić napewno mniej roboty niż z 3 sekcją
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 20:22

Ładowacz Quicke

-kupić nowy rozdzielacz na joystick który będzie obsługiwał 3 sekcje

Do joystic'a na linki może być tylko podłączony rozdzielacz 2 sekcyjny + elektrozawór jako 3 sekcja.
Sam elektrozawór to koszt ok. 400zł + cena przewodów.

#7 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 21:02

Ładowacz Quicke Ładowacz kupiony. Sprzedający dołożył mi nowy rozdzielacz 3 sekcyjny i przewody hydrauliczne.Po zamontowaniu okaże się czy to był dobry zakup.

#8 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 17:11

Ładowacz Quicke krokodyla sam sobie robisz lub przerabiasz z tych wideł czy kupujesz?do jakieg ciagnika go zakładasz?
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#9 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 14 grudzień 2010 - 19:03

Ładowacz Quicke a czy możesz wrzucić fote mocowań? bo zastanawiam sie nad podobnym i chce zobaczyć jakie masz mocowania...

#10 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 13:08

Ładowacz Quicke Krokodyla bede robił z tych wideł a mocowania musze przerabiać troche tz.musze przewiercić otwory na śróby bo te nie pasują żeby przykręcić do ciągnika. Będzie założony do Lamborghini 754DThttp://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/101160-lamborghini-754dt/.A tu zdjęcie mocowania
Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 17:56

Ładowacz Quicke dzięki za zdjęcie;) zastanawiałem sie nad nim i byłem ciekaw czy by sie nadał do mojego forda ale widze że drążek kierowniczy by przeszkadzał...

#12 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 18:36

Ładowacz Quicke Tam gdzie ja go kupowałem mieli dużo różnych mocowan i można było sobie wybrać które bedzie pasować bez jakichś wielkich przeróbek. Ja wybrałem te mocowanie bo tylko musze przewiercić inaczej otwory do śrób. Tak więc i ty byś dopasował do swojego ciągnika gdybyś kupował tam gdzie ja. A mają tam jeszcze sporo takich samych ładowaczy jak ja kupiłem.

#13 Share lampa

lampa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 25 luty 2011 - 08:00

Ładowacz Quicke koledzy jak zrobić samoróbke krokodyla do tura 2 ekcyjnego

#14 Share trawis7

trawis7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 00:58

Ładowacz Quicke chłopaki potrzebuje instrukcje do tura Quicke Q7.... nie pamiętam numeru joystick jest elektryczny nie linki

chłopaki potrzebuje instrukcje do tura Quicke Q7.... nie pamiętam numeru dokładnie
joystick jest elektryczny nie linki

#15 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 12 marzec 2011 - 11:48

Ładowacz Quicke Ja kupiłem podobnego quicka (jak nie takiego samego)od tego samego sprzedającego. Stasiek jak go zamontujesz wrzucisz fotkę? Ja montuje go do ursusa 914.
To nie forum magii i czarów:)

#16 Share Gustlikus

Gustlikus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektronika, Maszyny, Informatyka

Napisany 13 marzec 2011 - 14:58

Ładowacz Quicke Ja mam z tym sprzedawcą troszkę złe wspomnienia ale może się poprawił;) Myślał ktoś z was nad turami od polskich prywaciarzy? po 10 tyś są na allegro ja mam od jednych takich krokodyl i chwytak do bel, no i trzeba im przyznać że się sprawdzają;)
Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

#17 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 17:15

Ładowacz Quicke Przekręcił on Cb? Ja też do końca z transakcji zadowolony nie jestem

#18 Share Gustlikus

Gustlikus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektronika, Maszyny, Informatyka

Napisany 13 marzec 2011 - 20:10

Ładowacz Quicke Tak w skrócie to ja tego nie oglądałem przywiózł w nocy z całkiem innym mocowaniem;) potem go tam zatachałem (całego tura) i wziąłem innego niby z dobrym mocowaniem:P ale co tam:P oczywiście złe:P No to było trzeba całe u spawać... z tego co dali... Dodatkowo wszystkie bolce i tuleje prawie ze wymieniłem... tłoki były ustawione tak aby nie było widać że tłoczysko jest obite młotkiem... Lało się jak... No ale teraz tur już ok po remoncie;) Tylko parę groszy kosztowało;) No i roboczogodzin:) Maszyna nie do zdarcia teraz;]

Ogólnie to pogadać dokładnie na miejscu i powinno być w miarę ok;) A no kawałek tura sami robili bo są różnice materiałowe;) Ale to dopiero po jakimś pół roku zauważyłem;) Mam do niego naprawdę kawał drogi i na tym skorzystał;)

Edytowany przez Gustlikus, 13 marzec 2011 - 20:13.

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share in2dex

in2dex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 18:02

Ładowacz Quicke A jakiego tego tura brałeś i do jakiego traktora? No mój jest w trakcie montażu. No trochę za mały do 914, ale już tak być musi. Jutro, albo pojutrze będzie zamontowany to napisze co i jak