zazoa9

Zakłady Mięsne Chobot

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolu    3

To zaklad należący do firmy Konrad. W sumie to niedaleko, ale u nas oni nie kupują tylko pośrednicy którzy sprzedają do Sokołowa i Łukowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foka71    1

Ja do nich sprzedaję i powiem tyle,że może ogromnych kokosów nie ma,ale żaden handlarz tyle Ci nie da co Oni.Przykład:ostatnio sprzedałem krowę po bliżniakach,to wiadomo,że tłusta nie mogła być i jeszcze wstawać nie chciała,to przyjechał samochód,włożyłem turem na pakę i po ok.tygodniu przyszedł przelew na 700 pln,a handlarz chciał mi za nią stówę dać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazoa9    0
Napisano (edytowany)

Oni właśniej sa dobrzy z tego punktu , że można się z nimi dogadać na temat takich właśnie krów za dobrą cenę .

 

 

Edytowano przez zazoa9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

u mnietez ostatnio byli i cene oferowali może nie o wiele ale jednak minimalnie większą od innychPrzynajmniej nie jest to jakas firma krzak,czy handlarz co nie dość,że cie w h... na wadze zrobi to jeszcze z kasa będzie kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazoa9    0
Napisano (edytowany)

Odbierał od Ciebie kierowca ?

 

 

Edytowano przez zazoa9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazoa9    0
Napisano (edytowany)

To jest bardzo dobre , żę płacą za WBC

 

 

Edytowano przez zazoa9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

oni mają chyba wage na samochodzie jak to sie sprawdza ? czy kupując na wbc na podwórku ustala sie klase i cene czy dopiero przy uboju w zakładzie ? sprzedawałem zawsze do pmb poubojowo ale narazie skup bydła stoi trzeba znaleść coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    56

U mnie jeszcze samochodu ich z wagą nie było. Oni mają 2 wagi ale w zakładzie. 1 to żywiec(często nie chodzi) a 2 to po uboju ważą mieso i ustalają cene i klase. Cene i klase tak jak już pisałem ustalają po uboju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMi    0

Strzymek jak chcesz to mogę Ci dać kontakt do dobrej ubojni zdaje się w Twoich okolicach bo Chobot to pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28
Napisano (edytowany)

no właśnie o niej jest ten temat unas jeżdżą z konrada z łomży i dla nich kupują do znajomego przyjechał samochód z wagą na podnośniku ale różne rzeczy sie słyszało o takim ważeniu ja bym wolał jednak na wbc sprzedać

edit :)

pewnie masz na myśli tą w tykocinie tylko raz tam sprzedałem nie mam miłych wspomnień

Edytowano przez strzymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franex    0

Byków nie sprzedawałem, ale 3 wybrakowane krowy, to powiem, że cena o wiele wyższa niż mi handlarze oferowali;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natt    0

Do Nowicjusza:

Napisałeś: "Strzymek jak chcesz to mogę Ci dać kontakt do dobrej ubojni zdaje się w Twoich okolicach bo Chobot to pod Warszawą."

Ja poproszę ten kontakt jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx21    0

dla mnie to firma kant i oszust. Nigdy więcej do nich nie sprzedam. podrzedny handlarz płaci więcej niż oni. cena niby wysoka (za górne klasy) ale co do wybojowości to dno. a i klasy u nich to nie ma większej niż R. chuda krowa jeszcze jak nie zrobią konfiskaty to jak cię mogę ale już wybojowość z buhaja bywa mniejsza niż z krowy. a obecnie to cena na byka jest do 2 złotych niższa za kg mięsa niż na innych zakładach.kiedyś sprzedałem im jałówkę w poniedziałek a została ubita w czwartek. 4 dni stała bez wody i jedzenia brakowało 30 kg z jałowki simentala po 4 dniach głodu zrobiła sie kasa O. a ich klasyfikatorzy to nie mają zielonego pojęcia o wybojowościach. nie umieją ocenić ile dana sztuka jest warta. Jedynie ten Pan Jarek to jest wporządku a reszta to banda idiotów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma pan Racje.

Wczoraj przyjechali zabrac 4 byki (oczywiście nie ważone na miejscu, ja znam ich wagę, ważyłem)

NA każdym byku 100 kg odjeli. !!

Oszustwo to nie 1 osoba którą oszukali z wagą. My tracimy oni zyskują, nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

dobrze kolego sie podpisujesz jako nowicjusz bo aż mi żal dupe ściska jak czytam twoje wypowiedzi ,odnośnie ceny jakią zapłacił Chobot 700 zł za krowe pomimo że była leżąca to śmiech z takiej firmy faktem jest że handlarz dawał ci mało ale ponosil też ryzyko że mogą na zakładzie taką sztuke wywalić do kosza; dobrze że tobie zapłacili jestem ciekaw co byś zrobił jak dostał byś decyzje o utylizacji co często ma miejsce ,myśle że wtedy handlarz byłby cacy a chobot bee poczytaj sobie inne wypowiedzi co ludzie myślą o chobocie odnośnie ważenia i klasyfikacji jakim trzeba być debilem żeby sie zgodzić na klasyfikacje po uboju , co mięso zabierzesz? co zechcą to zrobią wystarczy że klase zaniżą i masz gościu w plecy a myśle że sie g..no znasz na lkasach czy to R czy O jaki kit zechcą to ci wcisną. dałem do nich trzy razy i więcej nie zamierzam mocno byli zdziwieni że znam sie na klasach i praktycznie wszystkie sztuki a było ich pare musieli przeklasować o oczko wyżej od tamtej pory nie dzwonią o bydło ,i tak to jest za trupa weźmies według ciebie dobrą cene i chwalisz ich pod niebiosa a na normalnym bydla łoją wam d*py aż miło no ale cóż tacy śmieszni ludzie jak ty też muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4krzysztof4    0

ho 650 kg na wbc miesa 346,20kg 4070zł tylko wydaje mi sie ze wazył ponad 700 zywy ale teraz nie mam juz jak sie kłucic bo przy wazeniu nie byłem bo to u nich na zakładzie....

TO SMIESZNE PIENIADZE PATRZAC ZE W SKLEPIE CENA JEST PONAD 20ZŁ ZA KG!!!!!!!!!!!!!!

JAK W TYM KRAJU ZYC SKORO ROLNIK CHODZI PRZY STWORZENIU DWA LATA A PUZNIEJ DOSTAJE TAKIE SMIESZNE PIENIADZE

ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Jaki towar taka cena , się dziwicie skoro kupujecie ho/hf zamiast jakiegoś lepszego mieszańca który ma lepszą wybojowosc , rośnie szybciej i zuzywa mniej paszy na kg przyrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez Neson
      Witam. Panowie mam taką nietypową prośbę. Mianowicie jestem teraz w trakcie pisania pracy o handlu w latach 80-90, aktualnie jestem na etapie pisania o handlu produkcją rolniczą. W moim mieście w województwie podlaskim był a nawet do tej pory jest (a raczej jego szczątki) bazar na którym handlowano zwierzętami : bydło, konie, świnie, zboże itp. U mnie ten bazar potocznie nazywano „końskim rynkiem” i tu właśnie moja prośba : interesuje mnie jak u was nazywano takie bazary- jeśli takowe oczywiście były. Proszę o nazwę i jakie to województwo. Bardzo by mi to pomogło. Z góry dziękuję za pomoc 😊
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez dorota93
      Witam,  w przypadku przekroczenia zgłoszenia przemieszczenia bydła o dzień co grozi ? - przez prace serwisowe portalu irz -przerwa od 22giej o której nie byłam świadoma 🙄 próbować to jakoś wyjaśnić od razu czy ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj