Mrmagyster

Czy c 360 to cobry wybór???

Polecane posty

UrsusCzesio    310

dzięki za rozsądne wypowiedzi;)ale osobiście uważam jednak że zetory typu 7211,5211,6011 itp są wywrotne i niech ktoś nie wmawia że są wywrotne tek samo jak c 360 jeśli nie miał z górskim terenem do czynienia.można logicznie pomyśleć i wynieść z tego wnioski że zetory są bardziej wywrotne, posiadają one szerokie kabiny,które sa wyżej niż w c360 i jadąc zetorem czuje się jak on się "buja".poza tym za tym tył zetora jest cięzki(cały zetor np 5211 jest cięższy od c 360) a przód lekki, a do tego ta amortyzacja.Ogólnie uważam że konstrukcja c 360 jest lepsza i jest on bardziej "stabilny".

 

Moze 5211 wywalisz bo jest krórki ale 7211 napewno nie napewno nei szybciej niż C-360. Pewnie nie widziałeś tego ciagnika z bliska skoro mówisz żek onstrukcja C-360 lepiej przemyślana :) :) Przecież ogólnie wizualnie to konstrukcja taka sama ale za to środek tej konstrukcji o wiele lpeszy juz wogóle w 7211 mocniejszy podnosnik wiecej wytrzyma, mozesz założyc siłownik wspomagajacy(w zakładzie mamy takiego właśnie z tym siłownikiem cięższy od C-360. Nie mierzyłem go ale sprawia wrażenie szerszego również. No ale jak uważasz że konstrukcja Tego ciagnika wspaniałego jest lepsza( zerzniea z Zetora i nie poprawiona do ostatniego wydania) i jak chcesz nosić aparaty słuchowe To twój wybr i jak chcesz tyle kasy położyc za taki ciagnik. Ale chciałeś o porady to masz tutaj porady

 

Jak większośc Stanowcze nie dla C-360 nie za tą kase wogóle.

 

Serdecznie pozdrawiam :o

 

a

i jeszcze coś 360 wywodzi sie własnie z zetora 4011, tylko że w 360 juz maczali palce nasi konstruktorzy z ursusa.. i wyszedł im nie wypał...
Brawo, skrzynka wódki się należy

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

Podpisuję się obiema rękami pod ostatnimi 3 wypowiedziami, i takie bajki że zetor jest bardziej wywrotny to dzieciom z przedszkola, to że ma kabinę to tylko na jego korzyść (komfort i BEZPIECZEŃSTWO) i wcale przez kabinę nie jest bardziej wywrotny,tutaj liczy się środek ciężkości który jest całkiem nisko.

Za żadne pieniądze nie kupił bym tego złoma 360 a już na pewno nie za 22000.

Takie jest moje zdanie ale jak chcesz to kupuj 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja za 22000 na pewno nie kupiłbym c360 za taką kasę bierz jak koledzy wyżej radzą zetora 7211 komfort super którego c360 nie ma w ogóle no i zetor jest ładniejszy wytrzymalszy i ogólnie lepszy ja sam mam c360 ale jako ciągnik pomocniczy więc dużo nim nie robię :blink:

A za te tą sumę może rozejrzyj się za jakimś renaultem lub MF a może jednak zetora 8011 lub 8111 zapas mocy się zawsze przyda :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No cóż ubzdurał sobie imitacje Zetora i nei przkonasz, twierdzi dalej że ta imitacja jestm niej wywrotna od oryginału <_<


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj