Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy c 360 to cobry wybór???

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 23 listopad 2010 - 14:54

Czy c 360 to cobry wybór??? Widocznie ma niesprawne i tyle. C-360 mają dobre hamulce o ile są sprawne, i trzeba je dość często regenerować, dość często się zużywają a sama regeneracja też kosztuje dużo pracy...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy c 360 to cobry wybór??? Dzisiaj, 02:31
  •  

#22 Share kosiarka

kosiarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 15:56

Czy c 360 to cobry wybór??? http://aukcjewp.wp.p... 4x4&category=0
http://aukcjewp.wp.p...1331119576.html
http://aukcjewp.wp.p...1335450022.html
Jak tak chcesz 60 to ja bym te ci polecił c 362 lepszy komfort i wspomaganie a c360 4x4 no to samo za siebie mówi ze w gory bardzo sie przyda przodek :)

#23 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 23 listopad 2010 - 17:35

Czy c 360 to cobry wybór??? dzięki za rozsądne wypowiedzi;)ale osobiście uważam jednak że zetory typu 7211,5211,6011 itp są wywrotne i niech ktoś nie wmawia że są wywrotne tek samo jak c 360 jeśli nie miał z górskim terenem do czynienia.można logicznie pomyśleć i wynieść z tego wnioski że zetory są bardziej wywrotne, posiadają one szerokie kabiny,które sa wyżej niż w c360 i jadąc zetorem czuje się jak on się "buja".poza tym za tym tył zetora jest cięzki(cały zetor np 5211 jest cięższy od c 360) a przód lekki, a do tego ta amortyzacja.Ogólnie uważam że konstrukcja c 360 jest lepsza i jest on bardziej "stabilny".
welcome :D

#24 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 19:25

Czy c 360 to cobry wybór??? Ja mieszkam w górzystym terenie i powiem że C360 to ciągnik który najczęściej leżał na boku i niestety ma na swojej liście kilka ofiar :)
Ponownie nigdy bym go na góry nie kupił, na pewno nie za 22 tys, zł

#25 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 23 listopad 2010 - 20:21

Czy c 360 to cobry wybór??? kolego... pracujesz na górzystym terenie i piszesz takie .... no.. ja tez mam górzyste tereny, no może nie beskidy.. ale na nie które nie boję się wjeźdzacz Zetorem 7211 a natomiast 360.. to za żadne skarby bym jie wjechał.. juz miałem parę przypadkóe,ze maóło co bym nie wywalił zetorka, ajk nie znałem pola i jechałem na skarpę co ma ok 1m... i juz szykowałem się do lezneia na boku.. inny przypadek.. to jak jechałem na tym samym polu jak talezowałem ugór i jeszcze nie znałem górki, to jak źle dobrałem przełozenia to zetor wszedł mi na 1 szosowej na 800obrotach.. a juz mi się ciepło robiło, bo talerzówka ma 3 m.. inny przypdek.. z tego roku.. zerknij do galerii co zostało z wichra jak zetor cofną sie do rowu... z leciał w poprzek skarpy... i go nie przewróciło... a tylko się chlapacz oberwał..:)
aa i jeszcze.. Zetor wypuszczał wersję typowo górskie pod nazwą HORAL ale to jest zwykły zetor z mniejszymi tylnymi oponami i rozszeżony na maxa... i z bajerami typu pochyłomierz, a i Zetor ma bezpieczne kabiny.. więc jak się wywrócisz to nic tobie sie nie stanie, a co do 360, to nawet te nowe kabiny nie dadza takiego bezpieczeństawa co zetor...u mnie kiedys w pgr to nie jednego zabiły 360.. jak popchało z góry z przyczepą albo pociągneło do tyłu lub na bok.. jak jesteś Kamikadze to kupuj 360.. twoje zdrowie i życie... zetor jest mniej awaryjny.. i do belari w sam raz.. aj swoim prasowałem farmą... komfort bez porównania lepszy... a za 22 tys mozna kupic starszego zetora z niższą kabina i napędem... a i jeszcze coś 360 wywodzi sie własnie z zetora 4011, tylko że w 360 juz maczali palce nasi konstruktorzy z ursusa.. i wyszedł im nie wypał...
ja jak bym juz miał inwestwoać tyle kasy, to przynajmniejw cos w czym by mi sie przyjemnie pracowało...
a co do pytania
To NIE POLECAM 360!!!!!!!
jest tyle ciągników na rynku do wyboru do koloru że nie widzę koniczności cowania się w rozwoju kupująć 360.. dla mnie to prymitywny ciagnik...
dziekuję to wszystko w tym temacie...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 22:24

Czy c 360 to cobry wybór???

dzięki za rozsądne wypowiedzi;)ale osobiście uważam jednak że zetory typu 7211,5211,6011 itp są wywrotne i niech ktoś nie wmawia że są wywrotne tek samo jak c 360 jeśli nie miał z górskim terenem do czynienia.można logicznie pomyśleć i wynieść z tego wnioski że zetory są bardziej wywrotne, posiadają one szerokie kabiny,które sa wyżej niż w c360 i jadąc zetorem czuje się jak on się "buja".poza tym za tym tył zetora jest cięzki(cały zetor np 5211 jest cięższy od c 360) a przód lekki, a do tego ta amortyzacja.Ogólnie uważam że konstrukcja c 360 jest lepsza i jest on bardziej "stabilny".

Moze 5211 wywalisz bo jest krórki ale 7211 napewno nie napewno nei szybciej niż C-360. Pewnie nie widziałeś tego ciagnika z bliska skoro mówisz żek onstrukcja C-360 lepiej przemyślana :) :) Przecież ogólnie wizualnie to konstrukcja taka sama ale za to środek tej konstrukcji o wiele lpeszy juz wogóle w 7211 mocniejszy podnosnik wiecej wytrzyma, mozesz założyc siłownik wspomagajacy(w zakładzie mamy takiego właśnie z tym siłownikiem cięższy od C-360. Nie mierzyłem go ale sprawia wrażenie szerszego również. No ale jak uważasz że konstrukcja Tego ciagnika wspaniałego jest lepsza( zerzniea z Zetora i nie poprawiona do ostatniego wydania) i jak chcesz nosić aparaty słuchowe To twój wybr i jak chcesz tyle kasy położyc za taki ciagnik. Ale chciałeś o porady to masz tutaj porady

Jak większośc Stanowcze nie dla C-360 nie za tą kase wogóle.

Serdecznie pozdrawiam :o

a

i jeszcze coś 360 wywodzi sie własnie z zetora 4011, tylko że w 360 juz maczali palce nasi konstruktorzy z ursusa.. i wyszedł im nie wypał...

Brawo, skrzynka wódki się należy
Mój Wladimirec podbija świat

#27 Share jendrek

jendrek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 14:09

Czy c 360 to cobry wybór??? Podpisuję się obiema rękami pod ostatnimi 3 wypowiedziami, i takie bajki że zetor jest bardziej wywrotny to dzieciom z przedszkola, to że ma kabinę to tylko na jego korzyść (komfort i BEZPIECZEŃSTWO) i wcale przez kabinę nie jest bardziej wywrotny,tutaj liczy się środek ciężkości który jest całkiem nisko.
Za żadne pieniądze nie kupił bym tego złoma 360 a już na pewno nie za 22000.
Takie jest moje zdanie ale jak chcesz to kupuj 360.

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2010 - 15:26

Czy c 360 to cobry wybór??? Ja za 22000 na pewno nie kupiłbym c360 za taką kasę bierz jak koledzy wyżej radzą zetora 7211 komfort super którego c360 nie ma w ogóle no i zetor jest ładniejszy wytrzymalszy i ogólnie lepszy ja sam mam c360 ale jako ciągnik pomocniczy więc dużo nim nie robię :blink:
A za te tą sumę może rozejrzyj się za jakimś renaultem lub MF a może jednak zetora 8011 lub 8111 zapas mocy się zawsze przyda :huh:

#29 Share kubektraktorzysta

kubektraktorzysta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 grudzień 2010 - 19:56

Czy c 360 to cobry wybór??? ja bym brał coś z 4x4 ale za tą kase to będzie trudno . jedynie zetora można by kupić np 5245 to znakomity traktor przemyśl czy napewno zetor nie wchodzi w gre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 00:19

Czy c 360 to cobry wybór??? No cóż ubzdurał sobie imitacje Zetora i nei przkonasz, twierdzi dalej że ta imitacja jestm niej wywrotna od oryginału <_<
Mój Wladimirec podbija świat

Dodaj odpowiedź