rolnik6920

YacentY w TVP 1 - Agrobiznes

Polecane posty

Wacek21    35

Dobre posuniecie z ta reklamą w tle, naszego forum.


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

telewizja była zaproszona na konferencję jaką zorganizowałem w Warszawie - stąd to tło


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Kurde nie działa mi ta strona!

 

Szacun Jacku


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Temat konferencji: Być tam, gdzie zapadają decyzje - Internet w rolnictwie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dość tajemniczy czy mógłbyś rozwinąć go jakoś? Jestem dość ciekawy co się kryje pod tym hasłem, czy to ma związek , że w rolnictwo czeka duża przemiana w najbliższych latach? Nie ukrywajmy tego, że w rolnictwie jest dużo do zrobienia, żeby dogonić inne branże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

przede wszystkim chodziło o rozwój internetu na obszarach wiejskich


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Moich kolegów i mnie z forum trzody też często cytują, ale to jest forum bardziej monotematyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

gdyby porownac liczbe gospodarst w polsce 1800 tys z liczba tych spisanych przez internet[sam jestem w tej elicie ;) ] albo uzytkownikow wszelakich forow rolniczych[niewiele ich jest-na palcach jednej reki by pewnie policzyl te faktycznie dzialajace] to duuuuzo jest do zrobienia.jednak wydaje mi sie ze kto chcial to internet juz ma,moga oczywiscie byc gdzieniegdzie nieliczne wyjatki. aktualnie ponad polowa gospodarst domowych ma internet.

 

zreszta po paru latach uzytkowania uwazam ze internet jest mocno przereklamowany.wiecej mozna sie dowiedziec z fachowej prasy rolniczej-wiekszosc informacji ktore tu podaje pochodzi z gazet.znam wszystkich wlascicieli wiekszych gospodarstw w naszej gminie i jakos zadnego tu nie zauwazylem :) ,to na razie zabawka na dlugie zimowe wieczory . co bedzie dalej to czas pokaze ,a zadne konferencje na to wielkiego wplywu nie beda mialy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wiesz ile osob odwiedza agrofoto a jaki nakład ma największa gazeta rolnicza w Polsce?

Ciężko dokładnie porównywać te media - Internet a prasa to dwie zupełnie inne bajki.

AgroFoto.pl to nie tylko zarejestrowani użytkownicy - to cała masa gości. Patrzymy tutaj przede wszystkim na badania firmy Gemius, która jest ekspertem badań Internetu. Wg Gemius Traffic odwiedza nas ponad 250tyś użytkowników cookies - co znaczy ze 250 tys komputerów nas odwiedziło a ile osób korzysta z jednego komputera to tez nie jest zbadane.

U mnie w domu ojciec, matka i brat korzystają z jednego więc wchodząc na AgroFoto.pl czy jakąkolwiek inną stronę www są widoczni jako jedna osoba cookie


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

Wszystkich użytkowników AF jest około 21880, jednak pewnie ponad połowa nie korzysta ze swoich kont?

Weźmy jeszcze pod uwagę 300 gości, którzy odwiedzają AF w tym momencie, zatem liczba osób odwiedzających mnoży się czterokrotnie, skoro zalogowanych jest tylko 100?

z ciekawości: która to gazeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

wg danych gemiusa miesiecznie odwiedza nas 250 tys osob (cookies).

na af jest cała masa gosci, to ze mamy 21tys kont w tym kontekscie nie wiele znaczy.

która gazeta pomysl sobie, moze nie gazeta a czasopismo


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

gdzieś w internecie:

 

"Top Agrar Polska" jest największą rolniczą gazetą w kraju, o nakładzie rozchodzącym się głównie w stałej prenumeracie w liczbie blisko 50 000. Z badań czytelnictwa wynika, iż jeden egzemplarz magazynu jest przeciętnie czytany przez 3 - 4 osoby, co oznacza, że docieramy do około 200 000 osób, z których większość mieszka na terenach wiejskich.

 

a tak przy okazji według www.alexa.com :

 

Average Load Time for Agrofoto.pl

 

Very Slow (9.213 Seconds), 95% of sites are faster.

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

AF jest duzo lepsze od prasy rolniczej bo tutaj informacje ktore sie potrzebuje , porady uzyskuje sie w danej chwili gdy jest potrzebna a nie wtedy gdy redaktorzy wymysla cos w danym numerze .

no i najwazniejsze ze mozna tutaj porozmawiac z innymi rolnikami i poradzic sie w wielu sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

panowie i gazeta i nasze af ma swoje zalety i wady jak wszysko ;) a tak wogole to ja osobiscie czytuje i gazety i jestem regularnie na af tagze wiedy nigdy za wiele :) i jeszcze raz gratulacje jacku :) ale mam czasami wrazenie ze af z poczatku bylo tez stwozone w innym kierunku niz aktualnie zmierza ale kazdy ma prawo reklamowac sie i cos z tego miec$$$ B) B)


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

nie ma co póki co porównywać AF do gazet

 

to jest forum internetowe

 

są w necie fora samochodowe , a gazety specjalistyczne typu autoświat maja sie dobrze - bo tam szuka sie troszkę czegoś innego

 

tak samo jak są w necie programy tv, a jednak ludzie masowo kupuja teletydzień ;)

 

internet w rolnictwie sie rozwija, z roku na roku jest coraz wiecej użytkowników i coraz więcej miejsc także dla rolników

 

fakt, ze kiedyś wyparte gazety zostana, ale przez portale specjalistyczne

 

agrofoto póki co daje radę w sieci jako forum i gitara

 

i jak kolega wyżej napisał, oby cała chęc proawdzenia takiego miejsca nie zamieniła się tylko w żądzę pieniądza i nie zniszczyła tego wszystkiego co jest budowane tu przez wszystkicgh

 

tak się chwali tu ile jest odwiedzin , ciakwy jestem ile mają inne portale rolnicze

 

czy jest jakas taka ogólnodostepna baza ?


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego, że dużo jest jeszcze do zrobienia w rolnictwie miałem na myśli, że porównując do innych branż to dalej jest trochę w tyle i tutaj jest szansa coś jeszcze osiągnąć wykorzystując przemianę. Szczególnie, że chyba wszyscy cobie zdają sprawę z tego, że aby się utrzymać na rynku niezbędne są inwestycje i podejście biznesowe do sprawy. Niestety takie rodzynki jak np. nasze gospodarstwo 10ha, które nie jest głównym źródłem dochodów ma niekorzystne rokowania na najbliższe 10-15 lata z powodu małej siły jaką dysponuje. Ratunkiem miały być zrzeszenia , ale jak czas pokazał duża ilość z nich doprowadziła do bogacenia się prezesów, zarządu itp. tych zrzeszeń z marnym skutkiem dla małych członków zrzeszenia. Tutaj pojawia się dylemat czy iść na całość inwestować w maszyny i zgarniać poletka od małych czy odpuścić i szukać swojego miejsca w innej branży. Obecna sytuacja bardzo przypomina sytuację transportu drogowego z lat 90 gdzie było bardzo duże rozdrobnienie, jednak w obecnych czasach niektórzy z tych małych się wybili i prowadzą firmy oferujące już nie tylko transport, ale również wsparcie w dziedzinie logistyki i spedycji. Oczywiście dalej są jednostki dysponujące 1-2 samochodami i mają się dobrze ale ilość takich przedsiębiorstw znacznie zmalała. Czekam na opinie innych użytkowników Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

es: jesli przytaczasz dane z alexy to jeszcze powiedz jak one działają - samo przedstawienie jednej wartości liczbowej nic nie mówi.

 

Cookies w internecie nie oznacza ze jest to jedna osoba - oznacza to jeden komputer - czyli jesli korzystasz ze strony razem z bratem, siostra, ojcem, matką to i tak jesteście policzeni tylko raz


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

AF jest duzo lepsze od prasy rolniczej bo tutaj informacje ktore sie potrzebuje , porady uzyskuje sie w danej chwili gdy jest potrzebna a nie wtedy gdy redaktorzy wymysla cos w danym numerze .

no i najwazniejsze ze mozna tutaj porozmawiac z innymi rolnikami i poradzic sie w wielu sprawach

 

poczytaj RPT z ostatniego roku.

Ja pisuję na tym forum oraz je czytuję, czytuję też systematycznie RPT.

Artykuły pokrywają się z tematyką forum ;)

Zastanawiam się czy pismaki z RPT nie zaglądają tutaj z zapytaniami w pewnych aspekach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

czytam af - na prawde zdarza mi się ;)

przy okazji jak jestem na gospodarstwie przeglądam / czytam 2 tytuły które prenumeruje mój ojciec. Pytam się go po co? Mówi ze z przyzwyczajenia, bo dla niego to już niemal rytuał poczytać swoje gazetki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jak ktoś może to niech wrzuci na YT wczorajszy odcinek, ja teraz włączam TV, żeby nie przegapić dzisiejszego ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj