marek1977

Wybór telewizora

Polecane posty

markus12    1

przedtem miałem Samsung a teraz mam telewizor Sony bo koleś w sklepie rtv namówił mnie że lepszy. Gdybym miał jeszcze raz kupować to kolejny raz kupiłbym Samsung bo on ma smart tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akro    2

Wcześniej też miałem Samsunga, ale ambilight w Philipsach tak bardzo mi się spodobał, że jednak zrezygnowałem z kupowania tych telewizorów.

Może mi się w przyszłości spodoba coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas Funai 32 cale , kupiony już dobre pare lat temu bo stary kineskopowy Philips po 20 latach i kilku naprawach i przeżytych kilku zużywających się pilotach odmówił posłuszeństwa na dłużej 

a wybór taki ze względu na 5 letnia gwarancję którą i tak wytrzymał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja kupiłam kiedyś Samsunga, 7 lat już pomyka bezawaryjnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olgam    0

Potwierdzam, Samsung to chyba najlepszy wybór. Zarówno jeśli chodzi o telewizory, jak i smartfony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annulka    0

U nas tak było z LG. Ale niestety, spadł i już nie ma telewizora. Szukam czegoś nowego, równie bezawaryjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w salonie mam Sony KD-49XG8396, w sypialni jakiegoś starszego Blaupunkta, w pozostałych pokojach jakiś budżetowy TCL i Toshiba. Sony jest super. Uważajcie jednak na to co kupujecie i gdzie.Przestrzegam przed kupowaniem w Neonecie. Procedury reklamacyjne mają straszne i będę występował przeciwko nim z pozwem cywilnym. Nawet sprzedawcy w ostrowieckim Neonecie mówili, że po chamsku się centrala zachowuje. Kupiłem kiedyś tv, który zaczął po pewnym czasie gubić obraz. Dźwięk był, epg, info hbb i logotypy informacyjne systemowe stacji się pojawiały. Nie pomagało usuwanie i wyszukiwanie kanałów na nowo - trzeba było przywracać tv do ustawień fabrycznych. Pochodził z miesiąc i znów to się działo. Pierwsza reklamacja - wymienili płytę główną. Druga reklamacja - odesłali, że towar sprawny. Trzecia reklamacja już na podstawie rękojmi - odpisali, że nie stwierdzono usterek. Teraz odrzucili odstąpienie od umowy i żądanie zwrotu gotówki, bo serwis stwierdził, że tv jest ok.
Tak, tv jest ok, a ja sobie ubzdurałem wyimaginowaną usterkę i zamiast oglądać telewizję wolę szarpać się ze sklepem i nie mieć w domu sprzętu, za który zapłaciłem. Tak, że jeśli kupujecie coś w Neonecie, to nastawcie się na batalię, gdyby okazało się, że sprzęt ma wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj