witek

Jaki wóz paszowy wybrać?

Polecane posty

witek    2

witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??

Parametry techniczne:

T-659/1

Pojemność (m3)

9

 

Zapotrzebowanie na moc (KM)

60

 

 

Wymiary gabarytowe:

Długość A (mm)

5480

 

Szerokość C (mm)

2500

 

 

Wysokość B (mm)

2490

 

 

Masa (kg)

3950


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1

jeszcze do niedawna miałem zamiar też kupić wóz z Metalfachu(9m/3) ale znalazłem firmę ,która produkuje wozy od 7-25 m/3,a cena ich jest o 1/4 mniejsza od ceny nawet Metalfachu.Cena-ceną a co z jakością wykonania,mieszaniem itp.?Odwiedziłem gościa ,który pracuje takim wozem od 3 lat przy stadzie ok.200szt.bydła(miesza 3 razy dziennie) i jest bardzo zadowolony z jakości wykonania , mieszania i mówił,że kupował będzie większy też z tej firmy :)

Niestety nie mają oni swojej strony w internecie ale parę fotek z mieszania tym wozem wpakowałwm na agrofoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

ok a masz jakies namiary na tego kolesia ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

@łukasz temat juz nieaktułalny wybrałem woz z siedlec


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

Witam wujek myśli o zakupie wozu paszowego chciał by zakupić jakiś wóz najlepiej używany bo nowy to cena jest zabójcza :rolleyes: wielkość wozu najlepsza będzie 7m3 lub 8m3 co polecacie :]

Wóz nie potrzebuje żadnych wycinaków czy cos podobnego :) wszystko będzie załadowane turem :)

moze znacie jakies strony gdzie beda jakieś oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

Ja Ci od razu odradzam Italmix-w okolicy po paru miesiącach na gwaracji wracają na serwis spawac wały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wygląda trochę staro, z jakim traktorem przedtem chodził? Jaki zamierzasz podczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3
Napisano (edytowany)

Nowy nie jest-96rok. Mam 2 do wyboru belarusa 65km albo zetora 120km

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myśle, że z Belarus by dał z nim radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur6180    0

kolego daniels ale ten paszowóz to audureadu jest a nie kuhn to so dwie różne marki ;):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak masz kasę to kup nowy bo wóz to taka rzecz że codziennie ma służyć i lepiej żeby nie szankował. Za bardzo to niema co się po psuć ale nowe to nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko    1

wedlug mnie wóz paszowy to zbyt powazna maszyna aby ryzykowac, kupywac stary sprzet do ktorego ciekawe gdzie znalazlby czesci zamienne od reki ta maszyna musi pracowac codziennie bez awaryjnie, polecam nowe paszowozy z firmy Sano pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godles5    1
a czy ktoś mugł by podać namiary na tego kolesia z siedlec

 

AUTO-AGRO

08-110 Siedlce, ul. Floriańska 80

auto-agro@nissan.com.pl

Tel/fax (025) 644 67 92

nie jestem pewny , czy to nie jest tel. do salonu nissana(prowadzą też salon) ,ale się zapytasz o wóz , to przekierują :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1
kolego daniels ale ten paszowóz to audureadu jest a nie kuhn to so dwie różne marki ;):) :)

to to samo po prostu Kuhn kupił tę fabrykę


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

Dzięki wszystkim za opinie. niestety nie stać nas narazie na zakup nowego wozu (a chciałbym keenana)

Kupiłem ten wóz Kuhna:) Mieszałem w nim 3 razy i na razie jestem z niego zadowolony. Zobaczymy co będzie później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałeś już jakieś awarie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3
Miałeś już jakieś awarie?

Wymieniłem śruby łączące przekładnie ze ślimakiem ponieważ kilka było uciętych a reszta poluzowana, teraz jest ok. A złapałem jeszcze gumę. Poza tym wóz spisuje sie dobrze, nie sprawia kłopotów, TMR jest dobrze pocięty i wymieszany. Jestem bardzo zadowolony z niego ponieważ za małe pieniądze mam maszynę która swą pracą nie odbiega od pracy maszyn nowych a co za tym idzie BARDZO DROGICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek7    2

Ja polecam Sano, mam taki paszowóz miesza u mnie już dwa lata bez żadnej awari. Tylko nie wiem czy łatwo bedzie znaleźć taki używany paszowóz Sano.


my dream... JP :)
ostatnio w głowie tylko Moto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj