Skocz do zawartości

Zdjęcie

finansowanie fabryczne zetor

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor14

zetor14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza

Napisany 21 listopad 2010 - 12:39

finansowanie fabryczne zetor witam. korzystał kto z was z tej opcji kredytowania?? chciał bym się dowiedzieć jak by to wyglądało że; mam 60 tys swojej mamony. zainteresowany jestem proximą 95. na ile miesięcy można by resztę rozłożyć i jaki bd procent?
Prezes z wykształcenia :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
finansowanie fabryczne zetor Dzisiaj, 23:21
  •  

#2 Share mllodyyy

mllodyyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 13:55

finansowanie fabryczne zetor Ostatnio jak rozmawiałem z dilerem Zetora to mi powiedział żę u niego jeszcze nikt nie brał tego finansowania ale mówił tez że polega to na tym że dostajesz kredyt 50/50 i płacisz tylko 50% ceny, ale jeśli zdecydujesz się na to finansowanie to nie istnieje możliwość negocjacji ceny ponieważ wtedy płacisz cenę fabryczną, a mi proponował załatwienia sobie na własną rękę jakiegoś kredytu i negocjacji ceny (:

#3 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma

Napisany 21 listopad 2010 - 14:39

finansowanie fabryczne zetor mllodyyy
Moim zdaniem taniej wyjdzie Ci zakup zetora na kredyt preferencyjny. :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share ogrodnikPPL

ogrodnikPPL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 14:59

finansowanie fabryczne zetor ja korzystałem, jest tam parę trików ale nie jest tak jak mówi młodyy, chyba że coś się zmieniło aczkolwiek wątpię. Szczegółów jest wiele więc jak chcesz coś dokładniej to się odezwij n priwa ponieważ pisania troszkę jest

#5 Share zetor14

zetor14

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza

Napisany 21 listopad 2010 - 15:32

finansowanie fabryczne zetor no ok.ale jak płacę cenę fabryczną to ona jest chyba troche mniejsza niż od pośrednika??
Prezes z wykształcenia :D

#6 Share mllodyyy

mllodyyy

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 22:10

finansowanie fabryczne zetor Ja tak wywnioskowałem z rozmowy z dilerem bo zawsze istnieje możliwość dogadania się z dilerem i zawyżenia ceny o kilka procent i w rezultacie dostajesz ponad 50 % według mnie to wszystko zależy jak się dogadasz. A jak się myle w sprawie tego finansowania to mnie poprawcie ale tak słyszałem na własne uszy (:

#7 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 22 listopad 2010 - 16:08

finansowanie fabryczne zetor panowie jak to jest w końcu z tym finansowanie fabrycznym ZETORA-jakie %,prowizia i na jaki okres? brał to ktoś?

#8 Share Joachim

Joachim

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 25 listopad 2010 - 15:01

finansowanie fabryczne zetor Witam!
w kwietniu kupowałem zetora Porxime plus 105 i tez miałem dylemat jakie finansowanie wybrać, z tym ze ja brałem na PROW i nie moglem skorzystać z kredytu preferencyjnego. Sprawdziłem dużo rodzai kredytów i jeżeli nie bierze się na PROW to najkorzystniej wychodzi kredyt preferencyjny, a jak bierze się kredy lub pożyczkę leasingowa to wychodzi RRSO okolo 10% plus oczywiście obowiązkowe ubezpieczenie AC przez cały okres kredytowanie o czym nikt nie mówi(a są to niemałe koszty). W siemensie nawet korzystne było finansowanie we frankach tam wychodziło RRSO około 6,5%(ryzyko kursu), ja ostatecznie skorzystałem z Agro Expresu w BGZ okolo 8% + 1,5% prowizji i nikogo nie intersujena co przeznaczasz pieniadze i na tyle jest to korzystne ze jest to uruchomione w formie debetu, czyli ile w danej chwili masz wykorzystane od takiej kwoty leca odsetki. A co do kredytu firmowego to nieciekawie to wychodziło 12-13% RRSO, bo tego kredytu udziela WBK.

#9 Share Syty

Syty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 25 listopad 2010 - 15:15

finansowanie fabryczne zetor Cena fabryczna jest to cena ciągnika jaką zgarnia fabryka + marża dealera. Upusty jakie daje dealer zależą od niego gdzyż obniża on swój zarobek dając rabat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 13 styczeń 2012 - 23:39

finansowanie fabryczne zetor a im większe będzie dawał rabaty tym więcej ciągników sprzeda i w rezultacie i tak wyjdzie na swoje przy czym wszyscy będą zadowoleni :)

#11 Share wesley

wesley

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 05 listopad 2012 - 12:35

finansowanie fabryczne zetor Odnawiam temat ,czy ktoś z was korzystał niedawno z kredytu fabrycznego zetora ?Chcę kupić Proxime a w piątek ma mnie odwiedzić przedstawiciel banku wbk,napiszcie czy są jakieś ukryte koszty ,jaka prowizja i jakie macie oprocentowanie.Czekam na opinie,a może macie jakiś inny korzystny kredyt,,,

Edytowany przez wesley, 05 listopad 2012 - 17:01.
ortografia

#12 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 00:37

finansowanie fabryczne zetor Też chciałbym się dowiedzieć o tym finansowaniu fabrycznym zetora .

#13 Share Wojtek_Getin

Wojtek_Getin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:FINANSOWANIE SPRZĘTU ROLNICZEGO

Napisany 11 luty 2013 - 11:27

finansowanie fabryczne zetor Wesley - gdzie sfinansowałeś zakup?

#14 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 11 luty 2013 - 17:25

finansowanie fabryczne zetor W wrzesniu skorzystalem z zetorowskiego finansowania fabrycznego i podziele sie moimi spostrzezeniami.
Prowizja 1%,
Oprocentowanie nie jest jasno okreslone w umowie kredytowej . Jestem juz prawie po splacie kredytu i rzeczywiste oprocentowanie wyniosło w moim przypadku ok 9%.
Na wstepnym spotkaniu poprosilem przedstawiciela Banku Zachodniego WBK o przykladowy tekst umowy kredytowej ktory okazal sie byc inny od umowy finalnej(chodzi o taryfe oplat i prowizji).
Skorzystalem z ich usług głownie dlatego ze zabezpieczeniem kredytu byl tylko ciagnik.
Reasumujac jestem zadowolony
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#15 Share strzechu

strzechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 11 luty 2013 - 23:03

finansowanie fabryczne zetor W pół roku ściągnęli z Ciebie 9% i jesteś zadowolony ? Czy RRSO wyniosło 9% ?

#16 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2030 postów

Napisany 11 luty 2013 - 23:09

finansowanie fabryczne zetor bez przesady :D
9%wyszlo rrso

Edytowany przez przemol87, 11 luty 2013 - 23:10.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share przybyslawice5211

przybyslawice5211

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,Wędkarstwo,"zetor team"

Napisany 13 listopad 2016 - 10:52

finansowanie fabryczne zetor

Tu na stronie są napisane rodzaje finansowania http://www.zetor.pl/finansowanie trzeba przeczytać co jest napisane pod spodem drobnym drukiem bo to finansowanie jest promocyjne bo chcą się pozbyć ciągników przed wejściem  normy euro 4 od 2017 r i wpłaca się pierw 25 % [udział własny ] wartości ciągnika i reszta jest dzielona na raty zależnie jakie wybierzemy   

Edytowany przez przybyslawice5211, 13 listopad 2016 - 10:53.

ZETOR TEAM