filip94lemken

Kombajny z Białorusi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
filip94lemken    122

Witam, mam do Was pytanie, czy niewie ktos czegos na temat kombajnów zza wschodniej granicy (chodzi mi tutaj o nowe) szukalem w google i wyskoczyly jakies, nawet z wygladu dosyc ladne, gdyz napewno maja tansze niz te zachodznie a czyms musza kosic, niewie ktos np nazwy jakiegos kombajnu, albo wgl jakies konkretnej rzeczy na temat tych maszynm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

jest firma www.gomselmash.by/ ale w polsze jeszcze nie ma w Czechach mozna kupic beż problem model GS 14 to jest to samo co claas lexion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

Ponad 10 lat temu widziałem "ustrojstwo" o nazwie "NIVA 1500" z daleka nawet fajnie wyglądał ale po obejrzeniu tego kombajnu z bliska to "kupił" bym go tylko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz1001    5

Posiadam katalogi części do kombajnów DON 1500Б, 1500А, 1200, 1200Б, 1500А, 1200, 1200Б, CK-5М-1 cena 90zł

Edytowano przez mariusz1001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jakie jeszcze znacie marki kombajnów, sieczkarni do kukurydzy, pras rolujących/kostkujących i przyczep?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel81    6

Tak odkopując bardzo stary temat ale może komuś się przyda. Białoruskie kombajny Lida-1300/1600 to kombajny Case 525/Cf80 a dokładniej Fortschritt/MDW gdyż były one po przejęciu fabryki przez Case sprzedawane pod jego nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Dzisiaj na Facebooku znalazłem reklamę Gomselmasha za 307 tys netto


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj