Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 3011 problem z podnosnikiem

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pabisek5

Pabisek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 16:10

Zetor 3011 problem z podnosnikiem Witam Wszystkich na tym forum.Jestem tu nowy i prosze o pomoc a mianowici,gdy podnosze kosiarke rotacyjną czy inne maszyny podnośnik podnosi do pewnego momentu a potem szarpi góra dół, i mam jeszcze jedno pytanie czy rozdzielacz od c-360 pasuje do zetora 3011 .

Z Góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 3011 problem z podnosnikiem Dzisiaj, 05:45
  •  

#2 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 20 listopad 2010 - 17:05

Zetor 3011 problem z podnosnikiem Jak to szarpie? Ja kiedyś miałem w c360 tak że podnosił mi do pewnego momentu i się bujał jak jakiś amortyzator. Jak nic nie było zaczepione to podnosił a po chwili opadał jak się na nim coś położyło to znowu zaczynał podnosić.okazało się że ma za mało oleju i się zapowietrzał.Jeśli chodzi o rozdzielacz to nie wiem.

#3 Share Pabisek5

Pabisek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 17:14

Jak to szarpie? Ja kiedyś miałem w c360 tak że podnosił mi do pewnego momentu i się bujał jak jakiś amortyzator. Jak nic nie było zaczepione to podnosił a po chwili opadał jak się na nim coś położyło to znowu zaczynał podnosić.okazało się że ma za mało oleju i się zapowietrzał.Jeśli chodzi o rozdzielacz to nie wiem.

Szarpie czyli ddo pewnego momentu podnosi i troche opadnie i znowu pdnosi i jeszcze mam pytanie jak założyc uszczelniacze na tłoku do podnosnika czy jest jakaś różnica którą stroną

#4 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 20 listopad 2010 - 17:21

Zetor 3011 problem z podnosnikiem uszczelniacze to zakładasz tak aby rowki skierowane były do środka tłoku, tak aby olej wtłaczany pod ciśnieniem rozpychał ścianki uszczelniacza przygniatajac je do ścianek tłoka,wtedy napewno olej nie poleci
:) ;) ;[ :D
to że podnosi i opada po czym ponownie podnosi może być spowodowane tym że uszczelniacze masz do d***
bo pompa cały czas chodzi wpompuje olej do siłownika który zaraz wylatuje przez niesczelności ,podnośnik opada, po czym znowu zostaje wpompowany olej i podnośnik idzie do góry
i tak w kółko
wymień uszczelniacze to wystarczy też tak miałem B) :lol:
sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

#5 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 17:24

Zetor 3011 problem z podnosnikiem No to u mnie było to samo z szarpaniem. A ty rozkręciłeś podnośnik? :)

#6 Share Pabisek5

Pabisek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 17:43

No to u mnie było to samo z szarpaniem. A ty rozkręciłeś podnośnik? :)

tak mam rozkręcony kupiłem nowe zawory i nic

uszczelniacze to zakładasz tak aby rowki skierowane były do środka tłoku, tak aby olej wtłaczany pod ciśnieniem rozpychał ścianki uszczelniacza przygniatajac je do ścianek tłoka,wtedy napewno olej nie poleci
;) ;[ :D B)
to że podnosi i opada po czym ponownie podnosi może być spowodowane tym że uszczelniacze masz do d***
bo pompa cały czas chodzi wpompuje olej do siłownika który zaraz wylatuje przez niesczelności ,podnośnik opada, po czym znowu zostaje wpompowany olej i podnośnik idzie do góry
i tak w kółko
wymień uszczelniacze to wystarczy też tak miałem :lol: :lol:

dzięki spróbuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 17:48

Zetor 3011 problem z podnosnikiem A nie buja się jak nic nie jest na nim zawieszone?

#8 Share Pabisek5

Pabisek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 18:22

A nie buja się jak nic nie jest na nim zawieszone?

Nie

#9 Share konarek

konarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania:All po trochu ;p

Napisany 20 listopad 2010 - 18:56

Zetor 3011 problem z podnosnikiem I przed założeniem usczelniaczy "wykąp" je w wrzącej wodzie bo inaczej bardzo ciężko je wcisnąć :)
sprzedam:
_Nowa Pompa hydrauliczna podnośnika (nie wzmocniona) c330 Hydrotor Tuchola (z gwarancją) -200 zł
|PW| **Przedmiot mogę wystawić na Allegro**

#10 Share Pabisek5

Pabisek5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 listopad 2010 - 09:55

I przed założeniem usczelniaczy "wykąp" je w wrzącej wodzie bo inaczej bardzo ciężko je wcisnąć :P

Dziękuje za porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Bobbi

Bobbi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 16:17

Zetor 3011 problem z podnosnikiem Witajcie. Podepnę się pod temat, bo mam ten sam problem w majorku, czyli "bujanie" pompy pod obciążeniem. Wymieniłem uszczelniacze na tłoku razem z pierścieniem, olej nowy-stan trzyma, mechanik ustawił zawór, a mimo to "buja" każdą zawieszaną maszyną... Może jeszcze ktoś coś doradzi? Podzielcie się pomysłami...
Pozdrawiam.