Skocz do zawartości

Zdjęcie

maszyny powystawowe

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 18:38

maszyny powystawowe Witam przeglądajac agroforum nienatknąłem sie jeszcze na temat maszyn powystawowych a dokładnie chodzi czy ktoś z was zakupił jakokolwiek maszyne powystawową lub miał okazje kupna. Z tego co wiem są nieco tańsze od nowych maszyn z maja gwarancję jak nowe.
john deere

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
maszyny powystawowe Dzisiaj, 06:48
  •  

#2 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 925 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 18:54

maszyny powystawowe jeśli chodzi Ci o maszyny to temat powinien być chyba w innym dziale, ale to tak na marginesie.
A jeśli chodzi o maszyny po pokazach i wystawach to można takie zakupić. Mój kolega kupił tak pług obrotowy, nie wiem dokładnie o ile była niższa cena, ale maszyna nie była zniszczona, lemiesze i odkładnice były oryginalne i nie zbyt zużyte, więc pług chyba zbyt dużo nie zaorał na pokazach.
Osobiście gdybym miał okazję kupić maszynę po pokazach, której cena byłaby znacząco niższa od nowej to na pewno bym skorzystał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share PioterKolo

PioterKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 19 listopad 2010 - 21:30

maszyny powystawowe Tak to tylko taka nazwa ,,maszyny po pokazowe,,... Niechcę tu pisać konkretnie kto bo jest to dealer bardzo znany w Polsce ale miał kolega u niego praktyki i sprzedawał w lecie on np zgrabiarkę która na usługach zrobiła jak się nie mylę ponad 200 ha a sprzedane jako po pokazowe za wysoką cenę a na pokazach jakby to zgrabiło 10 ha to rekord bo wiadomo ze na pokazach są małe poletka... Tak samo np rozrzutniki u kogoś innego... Gości nabił kasę na usługach a potem zrobili pokaz by było widać ze brudny i sprzedali niby niżej ale duzo zarobił na usłudze... Także ja bym się zastanowił nad zakupem