Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrofarm 420

92 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 07 październik 2011 - 14:11

Deutz Fahr Agrofarm 420 Ja ciągam 410 3metrowy bierny z hydropackiem i bez żadnych problemów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrofarm 420 Dzisiaj, 20:22
  •  

#82 Share kwinto

kwinto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 07 styczeń 2012 - 21:48

Deutz Fahr Agrofarm 420 Witam Wszystkich !!! Jestem od 4 miesięcy szczęśliwym posiadaczem Agrofarma 420 GS Profiline - szerokie opony,wzmocniony podnośnik,siedzenie pneumatyczne,szyberdach,klima w dachu,przygotowanie pod przedni TUZ - to tyle tytułem wstępu.Mam pytanko odnośnie hamulców pneumatycznych przyczepy - są trzy półzłącza - czerwone i żóte ( przyczepa z układem dwuobwodowym) no i czarne (jednoobwodowe).Posiadam przyczepy jednoobwodowe - i tu cały problem bo powietrze jest tylko w czerwonym i żółtym - co należy zrobić (przypuszczam że drobiazg) aby było w czarnym półzłączu ? I jeszcze jedno pytanko ,,wiatrowe,, - jeżeli złapię gumę w ciągniku (oby nie !!!) lub przyczepie jest gdzie podłączyć przewód do pompowania ? Z góry dzięki za pomoc

#83 Share rom19

rom19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 13:52

Deutz Fahr Agrofarm 420

Witam Wszystkich !!! Jestem od 4 miesięcy szczęśliwym posiadaczem Agrofarma 420 GS Profiline - szerokie opony,wzmocniony podnośnik,siedzenie pneumatyczne,szyberdach,klima w dachu,przygotowanie pod przedni TUZ - to tyle tytułem wstępu.Mam pytanko odnośnie hamulców pneumatycznych przyczepy - są trzy półzłącza - czerwone i żóte ( przyczepa z układem dwuobwodowym) no i czarne (jednoobwodowe).Posiadam przyczepy jednoobwodowe - i tu cały problem bo powietrze jest tylko w czerwonym i żółtym - co należy zrobić (przypuszczam że drobiazg) aby było w czarnym półzłączu ? I jeszcze jedno pytanko ,,wiatrowe,, - jeżeli złapię gumę w ciągniku (oby nie !!!) lub przyczepie jest gdzie podłączyć przewód do pompowania ? Z góry dzięki za pomoc

sprawdz, czy nie miałeś zaciagnietego hamulca ręcznego, wtedy nie ma ciśnienia w tej jednoobwodowej instalacji hamulcowej. a pompowanie kół z tego ciagnika to chyba najlepiej kupić sobie złaczke do układu hamulcowego i podłaczać jak np. przyczepe i kawałek węża do tego - nie jest to zbyt wydajne i nie napompuje 7 atm. ale koło od ciagnika powinno.

Edytowany przez rom19, 08 styczeń 2012 - 13:52.

#84 Share kwinto

kwinto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 08 styczeń 2012 - 21:34

Deutz Fahr Agrofarm 420 Dzięki rom19 za podpowiedzi.Z przewodem do pompowania taki miałem zamysł zrobić(koszt przewodu spiralnego to 40-80zł w zależności od grubości i długości - może nie jest wydajne ale gdy nie ma nic lepszego pod ręką na polu lub w drodze to dobre i tyle)ale coś na podobieństwo oryginalnego wyjścia natrafiłem (chyba)pomiędzy lewym kołem a zbirnikiem paliwa tylko że jest tam tak ciasno że przewodu raczej się nie da zakręcić no i się musisz położyć pod ciągnik.Z hamulcem ręcznym możesz mieć rację - zawsze mam zaciągnięty na postoju.W przypadku gdy zabiorę moje cztery litery z fotela a nie zaciągnę hamulca od razu wyje alarm ,który mi o tym przypomina.Czasem jest to juz denerwujące ale zabezpiecza to ciągnik przed nie kontrolowanym stoczeniem się ze wzniesienia.Jutro sprawdzę i napiszę o efektach !!! Jeszcze raz dzięki

#85 Share kwinto

kwinto

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 10 styczeń 2012 - 22:04

Deutz Fahr Agrofarm 420 Zrobiłem tak jak mi rom19 poradziłeś - odpaliłem na zaciągniętym ręcznym - zero powietrza,puściłem ręczny i wcisnąłem czarne półzłącze - jest powietrze,zaciągnąłem ponownie ręczny sprawdzam - powietrze jest nadal !!! Wygląda to tak jak gdyby coś się zawiesiło,zacięło.... ale efekt osiągnięty - jeszcze raz dzięki

#86 Share Agrofarm420

Agrofarm420

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 22:49

Deutz Fahr Agrofarm 420 Posiadam Agrofarma 420 rok 2010 . Jestem z niego bardzo zadowolony. Mały zgrabny . Idealnie Pasuje Pod Agregat . Świetnie jeździ z Kosiarką Jf-Stoll 2.8 m . Idealny pod tura , Do wożenia kiszonki pasuje idealnie . z góry polecam , Bardzo Udany Ciągnik :).

#87 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 10:07

Deutz Fahr Agrofarm 420 Witam! Mam od roku jestem posiadaczem lambo r3 evo 100 DT(skrzynia 20/20) w wesji podstawowej. Dałem za niego 140 tyś brutto i naprwde moim zdaniem smiało można powiedziec, że za te pieniądze to jest naprawde dobry sprzęt i cieżko było y znalesć coś lepszego w takiej klasie za ta kase. Według mnie warto stawiać na marke przy kupowaniu jakiego kolwiek sprzetu. Jak narazie miałem tylko spalony bezpiecznik bo zachciało mi sie samemu podłączac radio:) Podsumowujac naprawde fajny, ekonomiczny i wszechstronny ciagnik. Wszytkim który jeszcze sie nie zdecydowali, zdecydowanie polecam!. Pozdro dla posiadaczy tych siwych bydlaków ; )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#88 Share osibuhaj

osibuhaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:BYDŁO RAS MM
    http://www.youtube.com/watch?v=iQDahC2nVqM&feature=channel&list=UL

Napisany 20 grudzień 2012 - 20:06

Deutz Fahr Agrofarm 420 Witam co myślicie cenie 185tyś netto za Agrofarm 420 ProfiLine

#89 Share zizuza

zizuza

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 21 grudzień 2012 - 20:41

Deutz Fahr Agrofarm 420 Ja myślę że nie masz się co napalać na Agrofarma.Ja już nie kupię nigdy produktu SDF. Pisałem już kilka razy na forum o moim Agrofarmie 410GS ( kliknij). Badziewny produkt. Koncern nie wymienił mi ciągnika na nowy tylko już po gwarancji naprawiają<eksperymentują> już trzeci tydzień.Servisanci z Invest-Rolu wymienili już całą elektrykę i nadal błąd T-64 się wyświetla.
Twoje pieniądze, to najwyżej będzie też i zmartwienie.Firmie zależy tylko na tym pierwszym.

#90 Share osibuhaj

osibuhaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:BYDŁO RAS MM
    http://www.youtube.com/watch?v=iQDahC2nVqM&feature=channel&list=UL

Napisany 22 grudzień 2012 - 14:46

Deutz Fahr Agrofarm 420 a co byś polecił innego za te kase?

#91 Share e2visionamd

e2visionamd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 26 styczeń 2016 - 21:03

Deutz Fahr Agrofarm 420

wie ktoś może jaki kolor RAL mają felgi w Agrofarmie i te 3 filtry od hydrauliki w wersji ciągnika DT to te same ? 

Edytowany przez e2visionamd, 20 luty 2016 - 16:10.

#92 Share potrekk

potrekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 czerwiec 2016 - 21:37

Deutz Fahr Agrofarm 420 Panowie a w wersji 420 gs znajduje się jeden filtr od hydrauliki czy się mylę?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#93 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 12 czerwiec 2016 - 11:57

Deutz Fahr Agrofarm 420

jest jeszcze jeden w skrzyni biegów, ale wymienia się go w przypadku jakiejś awarii skrzyni itp

Dodaj odpowiedź