Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niekonwencjonalne pomysły na biznes

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gruuna

gruuna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 10:29

Niekonwencjonalne pomysły na biznes Witam

Ostatnio przeczytałem artykuł o hodowcy, który postanowił wyemitować akcję na swoja hodowlę bydła. Potrzebował pilnie gotówki na nową inwestycje. Akcja udała się bardzo pomyślnie hodowca w ten sposób zebrał około 75 000 euro. Wystarczyło pieniędzy na wspomniany biznes i jeszcze dodatkowe rzeczy. Podczas wywiadu stwierdził, że od strony prawnej wszystko zostało pomyślnie zorganizowane więcej na http://blog.gruuna.c...racji-klientow/

Zawsze interesowały mnie niekonwencjonalne pomysły, które w konsekwencji zakończyły się dużym sukcesem. W tym przypadku zebraniem sporej gotówki. Jeśli znacie podobne przypadki podeślijcie link albo opiszcie na forum. A swoja drogą ciekawe czy taki pomysł miałby sukces w Polsce...
www.gruuna.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Niekonwencjonalne pomysły na biznes Dzisiaj, 20:57
  •  

#2 Share kukiteam

kukiteam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 16:49

Niekonwencjonalne pomysły na biznes No super pomysł.

#3 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 18:38

Niekonwencjonalne pomysły na biznes Super jak masz pomysł na nowe biznesy, który wysoce zwiększy ci przychody, bo trzeba pamiętać, ze jak sprzedasz akcje to później zyskiem z tego przedsiębiorstwa musisz się dzielić :blink:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share SIEWCA

SIEWCA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Będzie dobrze...........kiedyś

Napisany 17 listopad 2010 - 19:51

Niekonwencjonalne pomysły na biznes Byle te akcje nie więcej wartości jak gospodarstwo bo może Cię ktoś stąd wykopać....i po biznesie.
kto sieje ten zbiera....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dibo

dibo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 listopad 2010 - 13:20

Niekonwencjonalne pomysły na biznes Sam hoduje bydło i przyznam że pomysł oryginalny musiał wszystko przeanalizować i uzgodnić z prawnikami itp. Ja kiedyś słyszałem o gospodarstwie gdzie można kupić zwierzęta a później na necie oglądać jak rosną