gruuna

Niekonwencjonalne pomysły na biznes

Polecane posty

gruuna    0

Witam

 

Ostatnio przeczytałem artykuł o hodowcy, który postanowił wyemitować akcję na swoja hodowlę bydła. Potrzebował pilnie gotówki na nową inwestycje. Akcja udała się bardzo pomyślnie hodowca w ten sposób zebrał około 75 000 euro. Wystarczyło pieniędzy na wspomniany biznes i jeszcze dodatkowe rzeczy. Podczas wywiadu stwierdził, że od strony prawnej wszystko zostało pomyślnie zorganizowane więcej na http://blog.gruuna.com/pl/entry/emisja-akcji-na-hodowle-krow-jako-sposob-integracji-klientow/

 

Zawsze interesowały mnie niekonwencjonalne pomysły, które w konsekwencji zakończyły się dużym sukcesem. W tym przypadku zebraniem sporej gotówki. Jeśli znacie podobne przypadki podeślijcie link albo opiszcie na forum. A swoja drogą ciekawe czy taki pomysł miałby sukces w Polsce...


www.gruuna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Super jak masz pomysł na nowe biznesy, który wysoce zwiększy ci przychody, bo trzeba pamiętać, ze jak sprzedasz akcje to później zyskiem z tego przedsiębiorstwa musisz się dzielić :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

Byle te akcje nie więcej wartości jak gospodarstwo bo może Cię ktoś stąd wykopać....i po biznesie.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dibo    0

Sam hoduje bydło i przyznam że pomysł oryginalny musiał wszystko przeanalizować i uzgodnić z prawnikami itp. Ja kiedyś słyszałem o gospodarstwie gdzie można kupić zwierzęta a później na necie oglądać jak rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"
       
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez Neson
      Witam. Panowie mam taką nietypową prośbę. Mianowicie jestem teraz w trakcie pisania pracy o handlu w latach 80-90, aktualnie jestem na etapie pisania o handlu produkcją rolniczą. W moim mieście w województwie podlaskim był a nawet do tej pory jest (a raczej jego szczątki) bazar na którym handlowano zwierzętami : bydło, konie, świnie, zboże itp. U mnie ten bazar potocznie nazywano „końskim rynkiem” i tu właśnie moja prośba : interesuje mnie jak u was nazywano takie bazary- jeśli takowe oczywiście były. Proszę o nazwę i jakie to województwo. Bardzo by mi to pomogło. Z góry dziękuję za pomoc 😊
    • Przez petroszz
      W tym temacie wpisujcie targowiska gdzie można kupić/sprzedać cielaki/krowy/bydło i podawajcie lokalizacje.
       
      Mnie osobiście interesują targowiska w Hajnówce, Kleszczelach. Kiedy się odbywają?
    • Przez dorota93
      Witam,  w przypadku przekroczenia zgłoszenia przemieszczenia bydła o dzień co grozi ? - przez prace serwisowe portalu irz -przerwa od 22giej o której nie byłam świadoma 🙄 próbować to jakoś wyjaśnić od razu czy ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj