Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie sprzedać dobrze rzepak

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 16 listopad 2010 - 22:34

gdzie sprzedać dobrze rzepak witam! posiałem w tym roku pierwszy raz 3ha rzepaku tak na próbe czy coś takiego na moich ziemiach urośnie:) czy ktoś doradzi mi gdzie go będe mógł sprzedać na podkarpaciu tak bez rzadnej kontraktacji najlepiej prosto z kombajnu? sam nie wiem ile tego urośnie i czy wogóle urośnie! he he:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gdzie sprzedać dobrze rzepak Dzisiaj, 19:47
  •  

#2 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 16 listopad 2010 - 22:46

gdzie sprzedać dobrze rzepak ;) od jakiegoś czasu rzepak można sprzedać na wolnym rynku tzn. bez kontraktacji,zupełnie bez żadnych problemów,powiem więcej nawet lepiej teraz nie kontraktować bo z każdym rokiem przybywa firm skupujących rzepak i są to ceny konkurencyjne ,ja już od 4 lat jestem wolnym strzelcem dodam ,że zadowolonym,tak jest przynajmniej w wlkp ;)
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#3 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 08:51

gdzie sprzedać dobrze rzepak Wieź na najbliższy skup bo nikt do ciebie po niego nie przyjedzie.
Piszesz że posiałeś pierwszy raz i jeszcze nie wiesz czy na twojej ziemi urośnie. Więc pewnie masz piachy i agrotechnika będzie kulała. Strzelam że sypnie ci ok 1,5t/ha x 3 ha to max co nakosisz to 5t. Jaki samochód po to przyjedzie? Może jakiś star tylko że nikt już tym nie jeździ. Teraz to same patelnie jeźdzą i jak dopłacisz za 20t powietrza to może i ktoś sie zgodzi.

Syp na przyczepę i wieź gdzie masz najbliżej.

A tak wogóle to chyba ktoś w okolicy sieje rzepak? Nie prościej się spytać gdzie wozi? Tylko lecisz na forum i się pytasz gdzie sprzedasz 5t na podkarpaciu.
Nie wiem czy masz 5lat czy ojciec cię nie wypuszcza z domu bo powinieneś znać każdy skup w pobliżu 100km.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 757 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 10:00

gdzie sprzedać dobrze rzepak Podkarpacie duze!!! ja juz dawno nie sialem ale z tego co wiem to skupuja w Jaroslawiu, w Orlach chyba w Bodaczowie!!! Moze w Rzeszowie na zalezu w Elewarze, ale tego nie wiem! a skad dokladniej jestes(kolo jakiego wiekszego miasta)

#5 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja

Napisany 17 listopad 2010 - 10:15

gdzie sprzedać dobrze rzepak Wtrącę że w sezonie sprzedawałem po około 1500zł/t woj. mazowieckie

#6 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 10:28

gdzie sprzedać dobrze rzepak robert812 a gdzi dokladniej?? bo ja tez z mazowieckiego

#7 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 15:09

gdzie sprzedać dobrze rzepak Podepnę się pod temat. Poszukuje kupca na ok 30-40ton pszenżyta. I ok 20t jęczmienia. Jestem z kuj-pom. Proszę o info o firmach które skupują z własnym odbiorem.

#8 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 17 listopad 2010 - 15:19

gdzie sprzedać dobrze rzepak jak mieszkasz blisko Orłów to tam nie wiez rzepaku bo tam jest co bądz , tak oszukują jak coś , ja w tym roku pszenice wioze do Mońków koło Radymna ;)

możesz napisać skąd jesteś ????

o sory pomyliłem się wioze do Muniny ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share lukas21

lukas21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 15:44

gdzie sprzedać dobrze rzepak

A tak wogóle to chyba ktoś w okolicy sieje rzepak? Nie prościej się spytać gdzie wozi? Tylko lecisz na forum i się pytasz gdzie sprzedasz 5t na podkarpaciu.
Nie wiem czy masz 5lat czy ojciec cię nie wypuszcza z domu bo powinieneś znać każdy skup w pobliżu 100km.

Po to m.in. jest forum aby wymieniac się wiedzą.
Popraw mnie jeśli się mylę.
Trend is your friend

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2010 - 16:01

gdzie sprzedać dobrze rzepak A Gdzie skupują rzepak na Podlasiu okolice Augustowa nie wiem czy z tym opłaca się zacząć bo blisko nikt nie sieje rzepaku tylko w Borzymach facet ale to on na dużą skalę mi chodzi aby posiać tak z 10 ha na początek

#11 Share farmer121

farmer121

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 17:16

gdzie sprzedać dobrze rzepak My niekontraktujem a mamy tez troche tego ;)
W tym roku w tej firmie co sprzedawalem to ten kto zakontraktowal to tylko stracil. Ci co zakontraktowali to sprzedawali po 1200 a ja sprzedawalem po 1450

#12 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 18:15

gdzie sprzedać dobrze rzepak kolego marekgizio nie bądź taki do przodu :blink: bo po to jest forum żeby pytać i wymieniać się informacjami! wsiałem go na 3 klasie bo u mnie większość takich i licze że więcej sypnie niż 1,5t/ha u mnie w okolicy nikt rzepaku nie sieje wszyscy tyklo zboże i ziemniaki chce być pierwszy nie oczekuje że ktoś mi po taką ilość przyjedzie jak będe wiedział gdzie to sam sobie dam rade a jestem z okolic Mielca! słyszałem że właśnie w Jarosławiu kupują.

#13 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 22:05

gdzie sprzedać dobrze rzepak Mariusz ja jestem przeciwny panującemu odmóżdżaniu. Nie oszukujmy się ale każdy wie gdzie jest w okolicy sklep, straż, w którą stornę jedzie się do większej miejscowości czy gdzie jest południe a gdzie północ. Nie wciskaj mi kitu że w promieniu 100km od ciebie niema żadnego skupu i nie masz pojęcia gdzie zawieść.
Ja wiem gdzie są mieszalnie, skupy, stacje paliw, skupy złomu, gdzie naprawiają elektronarzędzia, a gdzie samochody.
Chyba powienieneś sam wiedzieć gdzie są takie miejsca i tam podjechać, niewierze ze ty nie masz pojęcia. Po prostu lenistwo spowodowane internetem powoduje że niedługo tacy będą zakładać posty gdzie kupić widły czy gumofilce w podkarpaciu czy na pomorzu.

Zdecydowałeś sie posiać rzepak, znalazłeś sklep z opryskami i wiedziałeś gdzie kupić nasiona rzepaku ale jakimś cudem nie wiesz gdzie go kupują? Jak naprawdę niema skupu to po co siałeś rzepak? Nie wiem czy zabierasz sie do tego od d*py strony czy jesteś tak leniwy.

Ilość jaką masz rzepaku musisz sam gdzieś zawieść więc przed siewem było się dowiedzieć czy nie będziesz musiał ciagnąć 5t na przyczepie na skup oddalony o 100km.

#14 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 17 listopad 2010 - 22:50

gdzie sprzedać dobrze rzepak nie no spoko nie będziemy się tu kłucić bo nie po to jest ten portal ty wiesz swoje a ja swoje skoro nie możesz mi poóc więc daruj sobie swoje mondrości! praca na roli nie jest łatwa i leń napewno nie dał by sobie rady więc nikt z nas nie jest LENIEM! a że przyszła do nas taka technika jak internet to dlaczego mamy się nią nie cieszyć i z niej nie kożystać! jak mi silnik w ciągniku padnie to też napisze o tym bo może ktoś będzie znał leprzego mechanika niż ja:)i raczej nic złego w tym nie widze!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share Padykilos

Padykilos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 05 czerwiec 2017 - 10:12

gdzie sprzedać dobrze rzepak I gdzie w końcu sprzedałeś ten rzepak ?