Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odmiany rzepaku

2068 odpowiedzi na ten temat

#1981 Share nunu85

nunu85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1165 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 20:04

Odmiany rzepaku @ bigagro. akurat takie promocje to wg mnie mozecie robic, bo cena jest naprwde ok. mi zaproponowano swego czasu to marcelo za 360 brutto, wiec cena jeet na serio dobra. tylko nie piszcie podobnych postow z normalnymi cenami jako superpromocje, bo to moze irytowac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odmiany rzepaku Dzisiaj, 16:30
  •  

#1982 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 18 sierpień 2016 - 20:42

Odmiany rzepaku

U mnie idzie Anderson ,cena około 800zł/jednostka.

#1983 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 20:53

Odmiany rzepaku

@ bigagro. akurat takie promocje to wg mnie mozecie robic, bo cena jest naprwde ok. mi zaproponowano swego czasu to marcelo za 360 brutto, wiec cena jeet na serio dobra. tylko nie piszcie podobnych postow z normalnymi cenami jako superpromocje, bo to moze irytowac.

Jakie to są promocje u nich?Populara mają po 890 w niby promocji ponieważ obniżyli cene z 1000 a ja w hurtowni płaciłem po 880 za Popular bez "promocji"

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1984 Share Adrenalinaa

Adrenalinaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 21:02

Odmiany rzepaku

to drogo masz za Populara Ja kupiłem 10 jednostek i płacilem po odjeciu promocji 700 netto opakowanie  :)

Edytowany przez Adrenalinaa, 18 sierpień 2016 - 21:04.

#1985 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 21:07

Odmiany rzepaku

To się ciesz bo ja tyle nie kupowałem jednostek ale przy okazji wbiłeś szpile Big agro :)

Edytowany przez slawek2209, 18 sierpień 2016 - 21:08.

#1986 Share Kondziu1832

Kondziu1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 21:24

Odmiany rzepaku Siał ktoś RAGT Trezzor?

#1987 Share Roxer

Roxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 18 sierpień 2016 - 23:12

Odmiany rzepaku Jaka macie zdolność kiełkowania w różnych odmianach? Czy 87% Sherlocka to nie jest trochę za mało jak na kwalifikat?

#1988 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 05:55

Odmiany rzepaku

Popular ma 97 %

#1989 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 19 sierpień 2016 - 06:42

Odmiany rzepaku Dla ścisłości - przekreślona w przypadku rzepaków jest cena detaliczna. Cena obowiązująca, to cena ustalona przez nas.
W przypadku kolegi, który kupował Popular - u nas przy zakupie 10 j.s. cena za każdą j.s. to -100 zł z promocji oraz -20 zł jako rabat ilościowy. Do tego dochodzi darmowa wysyłka.

Niestety ceny na rynku się różnią - to naturalny proces. Poszperałem w internecie i znalazłem populara za 980 zł. Nic więcej nie znalazłem.

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

#1990 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 08:26

Odmiany rzepaku

U mnie dostępne są takie odmiany jak Freddy, Anthony, Da Vinci, Monolit. Monolita raczej odpuszcze bo nie lubię tak wysokich odmian i tak podatnych na wyleganie. Da Vinci już siałem i w sumie nie narzekałem, ale i też nie urywało tylko. Na dodatek w tym roku pojechali z ceną bo kosztuje 500 brutto, trochę sporo jak za liniówkę. Czy ktoś siał lub ma jakieś rozeznanie co do dwóch pozastałych odmian czyli Freddy, Anthony?. Cena ciekawa, bo 380 brutto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1991 Share Zenonim

Zenonim

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 09:21

Odmiany rzepaku

Cesario -99%, a Kuga 97% siła kiełkowania

#1992 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 10:22

Odmiany rzepaku

Co myślicie o odmianach Saatbau? Strona COBORU nie działa i nie idzie nic sprawdzić. Zaproponowano nam Stanleya data rejestracji 2016

#1993 Share dawciu22

dawciu22

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 83 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 10:25

Odmiany rzepaku

u mnie w tym roku będzie Kadore Codifert i Granat

#1994 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 sierpień 2016 - 13:02

Odmiany rzepaku

BIGAGRO jest opcja wyłączyć u mnie "sławkopodobnych" żebym nie musiał czytać jak to nam "wbił ktoś szpilę"?

Sławek, chłopie proszę wyluzuj, bo zrobiło się to już żałosne.

Przechodząc do tematu - u nas Populara przy 10 js dostaniecie za 715 netto, a może i coś niżej (włączam w to rabat - premię Rapool) - zadzwoń zapytaj aczkolwiek nie gwarantuję dostępności od ręki, bo dziś bardzo dużo wyjechało...

PS JEŚLI NIE KUPILIŚCIE NAWET U NAS RZEPAKÓW RAPOOL (MIN. 5JS) I CHCECIE TĄ PREMIĘ TO NAPISZCIE DO MNIE WIADOMOŚĆ - OPCJA PREMII TYLKO DO NIEDZIELI!!! TYCZY SIĘ TO RÓWNIEŻ ZAKUPU U NAS Z PREMIĄ!

Co do kiełkowania... jeśli na worku z np. odmianą Popular jest napisane 97% kiełkowania to tyczy się to masy nasion ale w tym worku zawsze jest 2 mln żywych nasion więc jeśli byłoby np. 88% to nic nikt nie traci poza tym, że wysiewamy więcej kg/ha.

Co do naszych promocji...

Zostało jeszcze kilkanaście js Marcelo w cenie i warunkach jak Kana - więc super opcja!

Poza tym inne odmiany w dość ciekawych opcjach.

Dostawa w całym kraju gratis przy min. 4j.s.

PS Na Mazurach ma być dobra pogoda przez 3 dni więc pewnie w końcu ruszą siewy. Standardowo pracujemy do 15 w sobotę - gdyby komuś coś zabrakło albo dopiero się namyślił na siew to zapraszam w sb do wieczora i nawet w nd. Ktoś będzie na miejscu albo na polach w pobliżu. W magazynie mamy sporo Monolita, Kany, Marcelo, Atory, Sherpy. Inne dojadą jeszcze w pn. Zamówienia sobotnie wysyłamy w pn, więc nasiona we wt powinny dojechać w każde miejsce w kraju. Zapraszam do zakupu.

Pozdrawiam.

#1995 Share PABLO555

PABLO555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 197 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 14:28

Odmiany rzepaku Bardzo fajną odmianą hodowli satubau jest odmianą sidney w tym roku plonowała lepiej od mieszańców ale dostępna jest podobno tylko w chemirolu

#1996 Share SawekBraczyk

SawekBraczyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 18:55

Odmiany rzepaku

A u mnie kupione nasiona DK Exprit za 775zł/1 jednostka na 3ha i do tego nawóz yara mila 9:12:25 i jeszcze oprysk Nero 424 za okołło 150zł/ha . Orka zrobiona pozostało tylko siać . 

#1997 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2482 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 19:57

Odmiany rzepaku

BIGAGRO jest opcja wyłączyć u mnie "sławkopodobnych" żebym nie musiał czytać jak to nam "wbił ktoś szpilę"?

Sławek, chłopie proszę wyluzuj, bo zrobiło się to już żałosne.

Przechodząc do tematu - u nas Populara przy 10 js dostaniecie za 715 netto, a może i coś niżej (włączam w to rabat - premię Rapool) - zadzwoń zapytaj aczkolwiek nie gwarantuję dostępności od ręki, bo dziś bardzo dużo wyjechało...

PS JEŚLI NIE KUPILIŚCIE NAWET U NAS RZEPAKÓW RAPOOL (MIN. 5JS) I CHCECIE TĄ PREMIĘ TO NAPISZCIE DO MNIE WIADOMOŚĆ - OPCJA PREMII TYLKO DO NIEDZIELI!!! TYCZY SIĘ TO RÓWNIEŻ ZAKUPU U NAS Z PREMIĄ!

Co do kiełkowania... jeśli na worku z np. odmianą Popular jest napisane 97% kiełkowania to tyczy się to masy nasion ale w tym worku zawsze jest 2 mln żywych nasion więc jeśli byłoby np. 88% to nic nikt nie traci poza tym, że wysiewamy więcej kg/ha.

Co do naszych promocji...

Zostało jeszcze kilkanaście js Marcelo w cenie i warunkach jak Kana - więc super opcja!

Poza tym inne odmiany w dość ciekawych opcjach.

Dostawa w całym kraju gratis przy min. 4j.s.

PS Na Mazurach ma być dobra pogoda przez 3 dni więc pewnie w końcu ruszą siewy. Standardowo pracujemy do 15 w sobotę - gdyby komuś coś zabrakło albo dopiero się namyślił na siew to zapraszam w sb do wieczora i nawet w nd. Ktoś będzie na miejscu albo na polach w pobliżu. W magazynie mamy sporo Monolita, Kany, Marcelo, Atory, Sherpy. Inne dojadą jeszcze w pn. Zamówienia sobotnie wysyłamy w pn, więc nasiona we wt powinny dojechać w każde miejsce w kraju. Zapraszam do zakupu.

Pozdrawiam.

Teraz wspominasz że można taniej?.Na stronie waszej podane są ceny całkiem inne.Jeśli kolega by nie wspomniał po ile kupił Popular zapewne teraz nie napisałbyś o cenie Populara że można i po 700 parę zł sprzedać.Czasem normalny rolnik ma dosyć takich "Armandopodobnych" na tym forum

Edytowany przez slawek2209, 19 sierpień 2016 - 20:06.

#1998 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 20:20

Odmiany rzepaku

Panowie, mam pewien problem i pytanie, mam do zasiania kilka ha rzepaku w takim dość no jak by to powiedzieć ubogim stanowisku(ziemia przez kilka lat nie widziała wapna i nawożenia oraz płodozmianu) Boję się że jak wsieje rzepak czy to swój czy to z centrali, to on po prostu będzie mizerny dlatego też planuje na tych kawałkach wsiać rzepak z tegorocznych zbiorów oczywiście odpowiednio zaprawiony, planuje wsiać odmianę mieszańcową, i tu kieruje swe pytanie będzie coś z tego ponieważ słyszałem że odmiany populacyjne można śmiało siać lecz odmiany mieszańcowe nie do końca ponieważ jest to loteria albo wyjdzie albo nie, przez nie równą ilość roślin żeńskich i męskich. Jak to jest w praktyce panowie?      

W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#1999 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 20:24

Odmiany rzepaku Powinien byc oddzielny temat dla firm, handlowcow itp. Tu ludzie chca wymienic sie pogladami o odmianach itd. Chcecie sie reklamowac to wykupcie reklame i powodzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2000 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 19 sierpień 2016 - 20:28