Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 09:27

Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu

"Podlewając" dzrewka ropą skazi wody powierzchniowe i prawdopodobnie głębinowe. Olej napędowy nie rozkłada się łatwo, prosto i przyjemnie w środowisku. Autorowi tego pomysłu polecam puknięcie się w głowę (im mocniej tym prawdopodobnie skutek będzie lepszy)

I takie zalecenia wydajecie w tej instytucji? Co to za jednostka?
Przez wylewanie ropy obok swojego pola na pewno zyskasz na plonach, nie wspomnę o zdrowiu.

A kto tu pisze o wylewaniu ropy? Przeczytaj co napisałem w pierwszej wypowiedzi, bo nie będe sie powtarzał.
A jeśli chodzi o to co jesteśmy w stanie zrobić to tylko poinformować właściciela i ewentualnie poprosić o skoszenie/zlikwidowanie. Na swojej działce możesz robić to co dozwolone i to co nie przeszkadza w znacznym stopniu sąsiadom - to wynika z prawa własności. A w przyszłości to ja polecam puknąć sie w głowę i przeczytać wątek od początku, a potem dopiero wkładać do ust ludziom słów, których nigdy nie powiedzieli.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu Dzisiaj, 15:25
  •  

#22 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 10:15

Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu Przepraszam. Źle Cie zrozumiałem z tymi 10 litrami ropy. . Kiedys na tym forum przeczytałem że ktoś radził włąśnie podlać krzki ropą i pierwsze skojarzenie było że Ty też to doradzasz.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 11:02

Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu Nie ma problemu. Czasem cieżko ogarnąć wszystko. Pozdrawiam
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 16 listopad 2010 - 15:01

Problem z lasem samosieją graniczoncym przy polu U mnie w okolicy czlowiek zaczął wycinac las kolo swojego pola las byl sasiada, no 3m pas zaczą szatkowac bo ponoc mądrzył sie takim prawem no i przyjechała psiarnia i pojechał na wakacje i taka to jest polityka.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.