Skocz do zawartości

Zdjęcie

Producent maszyn z Zawad Kolonia

38 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 30 listopad 2010 - 22:26

Producent maszyn z Zawad Kolonia Ja posiadam i pewnie damian131091 posiada, ale nie wiem czy mogę tak rozdawac numery - moze lepiej do Damiana napisz- on ma dobry kontakt z Zygmuntem B.:D

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Producent maszyn z Zawad Kolonia Dzisiaj, 09:28
  •  

#22 Share damian131091

damian131091

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 18:27

Producent maszyn z Zawad Kolonia Tak posiadam, jeśli ktoś chce takie info to niech się kieruje na PW. Ejjjj panowie co tu tak cicho???
" Zetor jest bogiem,
Orka nałogiem,
Radio zabawą,
A ropa podstawą ."

#23 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:12

Producent maszyn z Zawad Kolonia Posiada ktoś tura do ursusa 3512 lub MF255 od pana Zygmuta z Zawad? Jakie są wasze opinie?

#24 Share 9540

9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 22:34

Producent maszyn z Zawad Kolonia Czy jest jakaś strona internetowa tego producenta, bo nigdzie znaleźć nie mogę?

#25 Share Marrus

Marrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 08:34

Producent maszyn z Zawad Kolonia Ma on może na allegro konto? Bo byłbym zainteresowany .

#26 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 21:27

Producent maszyn z Zawad Kolonia Ozon - ja posiadam ładowacz od pana Zygmunta z osprzętem. Pisz co cię interesuje dokładniej. Sprawuje się bardzo dobrze - smarowac części ruchome i ładowac co potrzeba ;)

9540 - z tego co się orientuje to on niema żadnej strony internetowej, nawet jakiejś dokładnej nazwy firmy i reklamy niema. U mnie o jego ładowaczach to rozeszło się "pocztą pantoflową".

Marrus - tak jak i strony , tak niema chyba żadnego konta na allegro gdzie oferowałby swoje produkty.

Edytowany przez Tworkowiak, 13 kwiecień 2011 - 21:36.

#27 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 11:30

Producent maszyn z Zawad Kolonia Tworkowiak powiedz mi jak wysoko podnosi ten tur, czy to prawda że uniesie bez problemu tone bo tak powiedział Pan Zygmunt, jaką szeroką masz łyżke, czy w ładowaniu na wysoką przyczepe nie przeszkadza to że jest on taki krótki?

#28 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:07

Producent maszyn z Zawad Kolonia Czy podniesie tone to też zależy od stanu hydrauliki ciagnika. Jego zetor 3320 podnosił paletę kostki i ja mu wierzę. Mój ursus 3512 uniósł dwie bele sianokiszonki, a z dwoma belami słomy niema żadnego problemu ;)

Jak wysoko podnosi? Powiem Ci, ze tego nie mierzyłem, ale trzy rzędy bel ustawiam w stóg spokojnie. Jeżeli trochę brakuje , żeby gdzieś wrzócic belę (np. nad oborę) to przestawiam siłowniki na drugą parę otworów w ramie ładowacza (jak przy zwykłym turze).

Jeśli chodzi Ci o szuflę to zależy jaką chcesz miec - przeważnie są chyba 1,2m , lub 1,5m , a jak ktos chce inną to sie dogada. Ja mam tą 1,5 i mieści się akurat w rozstawie kół ciągnika.

Na zwykłą, polską 4,5T z trójstronnym wywrotem sięgnę , żeby postawic drugi rząd bel , bez przestawiania siłowników. Fakt - jest krótki - nie postawisz beli po drugiej stronie przyczepy , jeżeli możesz ładowac tylko z jednej strony (mi to nie przeszkadza bo mam dobrą podłogę i bele dosuwam do burty następna belą). Nie naładujesz obornika ładujac z jednej strony, jeżeli używasz krokodyla, lub zwykłych wideł (ale na to jest rada - widły ze zsuwaczem - zobacz w mojej galerii).
Jak czegos nie zrozumiesz, albo masz więcej pytań - pisz. ;)

#29 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:38

Producent maszyn z Zawad Kolonia Hydraulike mam dobrą więc nie powinno być problemu z podnoszeniem :D A czy ty masz założone wspomaganie kierownicy do 3512, ciężko się kręci? Jak myślisz czy ten tur będzie dobry do załadunku zboża bo to będzie jego główna praca. Udzwig ma dobry, ale martwi mnie to że tur będzie zbyt krótki a przyczepa jest dość wysoka... Jeszcze jedno możesz zdradzić ile za niego dałeś i jaki brałeś osprzęt? :)

#30 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:53

Producent maszyn z Zawad Kolonia Wspomagania niemam. Ciężko jest z sianokiszonką i dużą ilościa makaronu na widłach, a tak to nie jest źle. Do załadunku zboża się nadaje - sam kilka razy ładowałem zboże na rozrzutnik i przyczepę. Jak chcesz to mogę wrzócic fotkę z ładowania mieszanki na rozrzutnik 3,5T z zakładkami.
Nie zdradzę ile za niego dąłem... bo jestem drugim właścicielem. Kupiłem go od sąsiada, bo on kupił ładowacz na większy ciagnik. Nie wiem czy ceny sie zmieniły , czy nie, ale z pełnym osprzętem i samopoziomowaniem to sie chyba mieściło w 15000 zł.
P.S. Sprawdź jakie są wymiary i zasięg ładowacza z Hydrometalu, bo chyba on wyżej podnosi, jeśli zależy Ci na tym. Podejzewam jednak, że będzie droższy od tego z Zawad.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 21:00

Producent maszyn z Zawad Kolonia No dzieki kolego za pomoc :) Gdybyś mógł wrzucić jakieś zdjęcia albo najlepiej film na youtuba to bym był bardzo wdzięczny.

#32 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 21:14

Producent maszyn z Zawad Kolonia Zdjęcia ciagnika z ładowaczem są w mojej galerii i w albumach
http://www.agrofoto....i-jego-okolice/
http://www.agrofoto....-reszta-swiata/
Mogę jeszcze dodac te co pisałem - z ładowania zboża. Niemam konta na youtube inie robie filmów.

#33 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 22 kwiecień 2011 - 11:16

Producent maszyn z Zawad Kolonia Tworkowiak nie wiesz może czy ktoś w waszej okolicy nie ma takiego tura na sprzedanie do ursusa 3512 lub mf 255. Bo już się dogadałem z gościem że mi sprzeda takiego tura i w ostatniej chwili zrezygnował :( A za nowega tylko z łyżką musiałbym dać 11200zł wydaje mi się troche drogo jak za tura na taki mały ciągnik...

#34 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 08 maj 2011 - 09:15

Producent maszyn z Zawad Kolonia Żadko ten ładowacz pojawia się nawet w Gazecie Współczesnej, gdzie są ogłszenia z całego podlaskiego i niedalekiej okolcy województwa. W mojej najbliższej okolicy nie słyszałem żeby ktoś go sprzedawał. Sam miałem farta, że po sąsiedzku sprzedał mi. ;)

#35 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 20 lipiec 2011 - 08:28

Producent maszyn z Zawad Kolonia sianokosy, a w tym praca owijarki :) Fakt może nie długo,ale jak ktoś chce może popatrzeć :)
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#36 Share Lesnik13

Lesnik13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 sierpień 2011 - 13:41

Producent maszyn z Zawad Kolonia

Ma ktoś numer do tego Pana Zygmunta?

A to nie przypadkowo ten Pan: Mój odnośnik
W baśniach śpią prawdziwe dzieje, woda życia nie istnieje, ale zawsze warto po nią iść...
"Bajka o Głupim Jasiu" J. Kaczmarski
Polecam maszyny leśne FAO FAR

#37 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 15 grudzień 2011 - 16:48

Producent maszyn z Zawad Kolonia Czy ten Pan produkuje może łyżki do tura ze ślimakiem napędzanym hydraulicznie do paszy?

Edytowany przez rower56, 15 grudzień 2011 - 16:51.

#38 Share Biebrzak

Biebrzak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Ekologiczny system gospodarowania.

Napisany 24 grudzień 2011 - 20:40

Producent maszyn z Zawad Kolonia Pan Zygmunt posiada już własną stronę internetową :http://www.babinskizawady.pl

Produkuje teraz także paszowozy dla bydła, oraz wiele innych rzeczy. Ja niedawno zakupiłem u niego tura, jak dla mnie bardzo solidny za tą cenę i wolę go od każdego innego jak na moje potrzeby. U mnie w okolicy maszyny jego produkcji posiadają już renomę od wielu lat.

Tu jego najnowszy wynalazek:

http://www.youtube.com/watch?v=S94-mwytvO8&context=C362129fADOEgsToPDskLYzQZtZNdJvQDvPNoTb_qD

Edytowany przez Biebrzak, 24 grudzień 2011 - 20:42.

"KPK Kumurun Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#39 Share variotta

variotta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów