Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 16245 -- Nie działający żółw

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tilek

tilek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 14 wrzesień 2015 - 08:49

sadek możesz jeszcze raz wrzucić instrukcje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 16245 -- Nie działający żółw Dzisiaj, 01:35
  •  

#22 Share JarekWalak

JarekWalak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 styczeń 2016 - 12:20

Witajcie, mam wielki problem i pytanie. Mechanik dzisiaj w końcu złożył Zetora i dalej nie działa żółw! Głowie się czemu?? jak to możliwe?? Jeśli taśma jest nowa(stara była pęknięta), mikro pompa nowa, pierścienie 2+1 wymienione, wymieniona uszczelka manżekta na tłoczku z boku skrzyni. A ciągnik dalej nie chce jechać na żółwiu, zając działa prawidłowo. Co może być przyczyną takiego stanu?? Bo sam już nie wiem o co tu chodzi:/

słabo dokrencona śruba mechanicy z ursusa ustawiali tak dzwoniłem osobiście jeszcze kiedys odpalic ustawic 1500 obr gazu dać zajonca i dokrencać jak zaczyna dławic traktor popuscić 1 /5 obr i ma chodzic i teraz daje rade

Witajcie, mam wielki problem i pytanie. Mechanik dzisiaj w końcu złożył Zetora i dalej nie działa żółw! Głowie się czemu?? jak to możliwe?? Jeśli taśma jest nowa(stara była pęknięta), mikro pompa nowa, pierścienie 2+1 wymienione, wymieniona uszczelka manżekta na tłoczku z boku skrzyni. A ciągnik dalej nie chce jechać na żółwiu, zając działa prawidłowo. Co może być przyczyną takiego stanu?? Bo sam już nie wiem o co tu chodzi:/

słabo dokrencona śruba mechanicy z ursusa ustawiali tak dzwoniłem osobiście jeszcze kiedys odpalic ustawic 1500 obr gazu dać zajonca i dokrencać jak zaczyna dławic traktor popuscić 1 /5 obr i ma chodzic i teraz daje rade

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share JarekWalak

JarekWalak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 04 luty 2016 - 20:40

taka regulacja ok 400 mth powina byc przeprowadzana jak czensto uzywasz to nawet cześciej