Skocz do zawartości

Internet bezprzewodowy

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 21:52

Internet bezprzewodowy iCON 225 mogę odstąpić,na próbę,blueconekt,7g,kupuję się starter i próbuję bez umów,a jak działa to na umowę jest taniej.jak jest z zasięgiem to się zapytać u każdego operatora i wybrać z najlepszym zasięgiem,a za limity to kasują podobnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Internet bezprzewodowy Dzisiaj, 03:37
  •  

#22 Share jaro8540

jaro8540

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 21:54

Internet bezprzewodowy Jak nie masz innej możliwości to ok. Ja męczę się z iplusem,ale już niedługo. Ogólnie nie polecam.
Piwo to moje paliwo

#23 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 04 grudzień 2010 - 22:09

Internet bezprzewodowy jaki miałeś zasięg,u mnie UMTS i jest ok.

#24 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 10:39

Internet bezprzewodowy A jak zrywa wam połączenie to musicie resetować komputer?Ja mam orange Freedom 512 i resetuje kilka razy dziennie bo mi się rozlącza,dzisiaj juz resetowałem 2 raz w ciągu 2,5 godziny.Co to może byc?

#25 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 11:01

Internet bezprzewodowy dzwoń do biura obsługi coś doradzą,blueconnect u mnie bez zarzutu filmy oglądam (szybciej ładuje jak odtwarza),prędkość ponad 4 mega dziś.

#26 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 20:08

Internet bezprzewodowy U mnie jedynie internet od operatorów komórkowych. Większość wykorzystuje telefony jako modemy. Ja korzystam z pakietów internetowych w mixplusie, 600MB za 18zł do wykorzystania w ciągu 31 dni, mi starcza średnio na 10. Użytkownicy iplusa twierdzą że przez telefon prędkość jest większa.

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 styczeń 2011 - 11:51

Internet bezprzewodowy Proponuje bezprzewodowy, o wiele mniej proplemów niz z tp

Edytowany przez glendus3512, 02 styczeń 2011 - 20:32.

#28 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 03 styczeń 2011 - 20:54

Internet bezprzewodowy

Użytkownicy iplusa twierdzą że przez telefon prędkość jest większa.

zawsze łączę przez telefon jest szybsze jak przez modem. W każdej sieci pierwszeństwo do nadajników ma telefon a dopiero później internet.
ja mam router cdma z orange. Wcześniej blu z ery. Nie ma porównania z cdma

#29 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 17 styczeń 2011 - 00:26

Internet bezprzewodowy Mam Orange Freedom Pro. Od pewnego dłuższego czasu obserwuję, że internet bardzo wolno "chodzi". Dzieje się to w godzinach popołudniowych (wtedy najwięcej korzystam) ale chyba tak jest od rana (za bardzo nie mam jak sprawdzić bo pracuję). Na pewno nie wynika to z ograniczenia prędkości spowodowanej przekroczeniem limitu transferu bo gdzieś od godziny 23 internet "chodzi" normalnie. Jeśli otworzę monitor systemu i zakładkę sieć to wykorzystanie łącza wynosi około 75-100% wtedy kiedy "chodzi" normalnie i 0-25% kiedy "chodzi" wolno i zachowuje się jak po ograniczeniu prędkości z powodu przekroczenia limitu. Jestem skłonny twierdzić, że operator celowo ogranicza prędkość w godzinach szczytu. Dzisiaj będę dzwonił. Napiszcie jak to wygląda u Was.

#30 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 21 styczeń 2011 - 15:24

Internet bezprzewodowy Mam możliwośc podłaczenia sie do internetu przez wifi za darmo z tym że zasieg w domu jest mały i musze wejc na strych.Kupiłem karte wifi na usb Ovislink Airlive 1600 z antenką i jest mały problem tej darmowj sieci nie widać po włączeniu tej karty.Inne sieci są a tej darmowej nie ma.Co to może byc?

Edytowany przez SAUTER, 21 styczeń 2011 - 15:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share BigJD

BigJD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 maj 2011 - 14:03

Internet bezprzewodowy Sprawdź ofertę www.airmax.pl U mnie było to chyba najlepsze rozwiązanie z mozliwych. Mam jeszcze mobilengo plusa ale transfer makabra-bardzo wolny, z obecną radiówką nie ma porównania

#32 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 24 maj 2011 - 19:06

Internet bezprzewodowy

Powiem tak mam orange od kilku lat jeżeli jest zasięg to ogólnie jest spoko, problemy pojawiają się jak mamy zasięg na poziomie 1 kreski lub mniej.

Orange Free CDMA
modem AnyData 635WA myślę o antenie zewnętrznej co wy na to? (aby poprawić zasięg bo mam na poziomie 1/2 kresek na 5)

Założenie anteny zewnętrznej poprawiło komfort pracy z internetem.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#33 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 maj 2011 - 15:00

Internet bezprzewodowy A u mnie w okolicy jest człowiek , który prowadzi firmę tzn. lokalny dostawca usług internetowych, ja mam od niego jest to radiówka, 1Mb , z tym że to nie jest jak w neostradzie czy innym dziadostwie, że 1mega mam kiedyś tam w nocy, tylko zawsze a w nocy niekiedy dobija mi do 13mega, przeciętnie jest tak 3-7mega, i 50zł co miesiąc ,żadnych problemów, inne ery , iplusy, neostrady się chowają
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#34 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 25 maj 2011 - 19:48

Internet bezprzewodowy Ja mam orange i powiem tak bez anteny nie dało się normalnie korzystać z internetu prędkości rzędu paru kilobitów. Po zakupie anteny która kosztowało nie mało bo prawie 200zł prędkośc ściągania ponad 300 kilobitów. Na testerze pokazuje 2 mb.

#35 Share Ynternauta

Ynternauta

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 08:47

Internet bezprzewodowy O internecie bezprzewodowym z Orange słyszałem dobre opinie. Natomiast ja osobiście używam internetu bezprzewodowego z Play, i dość często narzekam, przede wszystkim na baaaaardzo wolny transfer oraz przeciązenia, a czasami tez na samoczynne rozłączanie się internetu.

#36 Share IMATEUSZI

IMATEUSZI

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 15:42

Internet bezprzewodowy Osobiście mam internet z play (mobilny). Najlepsza Sieć w Polsce 4G. Zależy gdzie chcesz z niego korzystac w najgorszym wypadku 3G. Przez 3lata miałem Iplus`a i nic nie zrobili żeby na wsi poprawic zasięg(EDGE-236,8kb/s).. masakra. i do tego te limity danych. Bierz Playa najszybszy żadnych awarii jak na razie.

#37 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 18:31

Internet bezprzewodowy najlepiej zamówić sobie darmowy internet http://aero2.pl/bdi.html ....zamówienie trwa około miesiąca.
Koszty jakie trzeba ponieść to karta sim za 20pln i 7 pln za przesyłkę ....do tego dochodzi kupno modemu[na allegro 130pln z przesyłką nowy]. Sam sobie takie cudo zamówiłem i czekam na kartę sim.
Nie ma tu limitów pobierania danych. Działa to od 10 maja. Zgodnie z regulaminem będzie to działało 3 lata...a więc do 10 maja 2014...jest to wymuszone wymogiem przetargu[zwycięzca musiał zapewnić bezpłatny internet przez 3 lata]. Co do pędkości to nie są nadzwyczajne 256kb/s w tym roku,a na przyszły 512kb/s poza tym co godzinę się rozłącza. Ale to nie problem, gdyż autopołączenie następuje praktycznie natychmiast. Najpierw należy sprawdzić czy się jest w zasięgu....mapa poglądowa aero nie jest zbytnio dokładna...dlatego można wykorzystać mapę polsatu[korzystają z sieci aero http://www.cyfrowypo...mapa-zasiegu.cp i zaznaczyć HSPA+ ].
Podsumywując koszta mamy 160 na 3 lata...czyli około 5pln miesięcznie. Kwota depozytu 20pln jest do zwrotu po oddaniu karty sim...a więc jedynym kosztem jest zakup modemu.

#38 Share Marciano

Marciano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 10:54

Internet bezprzewodowy jak skonfigurowałeś auto-połączenie, tez mam aero2 i muszę co godzinę wznawiać połączenie?

#39 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 13:37

Internet bezprzewodowy http://jdtech.pl/201...e-polaczen.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Marciano

Marciano

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 14:19

Internet bezprzewodowy no właśnie robiłem wszystko według tego schematu i nie działa, może napisz, jeśli masz czas, krok po kroku jak to skonfigurować.

Dodaj odpowiedź