Tomek34

Kto z was posiada motocykle MZ

Polecane posty

Krzys123    21

Bardzo fajny mopik :P Choć ten kolegi czasem się psuł to i tak jest prosty naprawie. Wiele części pasuje z simsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1

Ja miałem nie cały rok ETZ 150 i ani razu mnie nie zawiodła.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

ja mam mz etz251. fajnie się jeździ a jej ewentualne naprawy są proste jak budowa cepa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2

Dawno dawno temu miałem 251 :) ale po kolei. Nie wiem jakiej jesteś postury i do czego Ci motor potrzebny bo 150 troszkę mała i słaba, 250 znów takie wielkie się wydaje. Najładniejsza jest 251 - co do tego nie ma wątpilowości no i najmocniejsza. MZ - motor raczej bezawaryjny ale jak dostała pożądnie po gazie przez dłuższy czas to potrafiła się spocić i nie chciała dalej jechać - trzeba było stawać i odczekać aż ostygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

Ja mam MZ 150, niezawodny motor, jestem z niej zadowolony w przyszłości kupuje MZ 251. Motor w miare łatwy w naprawie no chyba że rozbierasz skrzynie wtedy potrzebna jest pomoć osoby, która sie na tym zna bo jest problem z prawidłowym złożeniem, biegi mogą niewchodzić. Motor idealny do jazdy rekreacyjnej a i poszaleć troche na nim też można, moim zdaniem idealny do nauki jazdy, właśnie na MZ 150 uczyłem sie jeżdzić motorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja mam MZ etz250 fajnie chodzi,jeszcze nic sie niespiepszyło,chwilowo się wstrzymałem z jazdą bo trochę strach jakby mnie złapali to by mi mogli odroczyc prawko a po co??-już se wole przeczekać do następnego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

kuzyn na początku sezonu kupił ETZ151 za 950zł w stanie wizualnym idealnym tylko nie było iskry, wsadził w nią 200zł i jeździ do dnia dzisiejszego bez jakiś problemów. nawet fajnie się tym fajnie jeździ jak się przesiądę ze swojego simsona s51.

 

A tak na marginesie może ktoś chce kupić ETZ151??


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

ETZ 151 Było coś takiego? Były 150, 250 i 251 ale 151 to chyba nie.

A ile za nią woła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ja tez pierwszy raz słysze o 151,jeszcze były jakieś 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

Sorka poprawka pomyliły mi się przyciski i to jest ETZ150, a o cenę się musze go spytać i napisze


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłem szczęśliwym posiadaczem MZ ETZ 150......na gume to bez proszenia ...szwagier miał 250... kumpel miał 251....wszystkie chodziły super... no wiadomo dwusów...przy dość dużej eksploatacji co rok wymienić pierścionki i co dwa lata tłok...części łatwo dostępne...tanie są...no chyba kupi sie od razu złoma to wtedy tylk osie kaske pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mój wujek miał MZ250 jak próbował jechać na jednym kole to se łeb rozwalił


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

Ja też posiadam od sierpnia ETZ 150 i z rękom na sercu moge ja polecić jest bezawaryjna jak narazie ma zajeb. wygląd w porównaniu do wiejskich motorów(wsk romet simson)przyspieszenie tez jest niezłe Nawet nie wiem czy nie lepsze od jawy spalanie ok 4 litrów przy jeździe mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja mam etz 250 ale narazie stoi zepsuta i jakoś nie ciągnie mnie do jej naprawiania. Czymś innym bym sobie pośmigał ;) . Mz ogólnie nie jest zły ale jak dostanie mocno po d*pie to spali baaardzo dużo i nie wytrzyma za długo. Mam instrukcje od MZ jakby ktoś coś chciał sie dowiedzieć to moge sprawdzic i napisac. Pozdro dla wszystkich "etkarzy" ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ja posiadam MZ 250 i za bardzo nie jestem z niej zadowolony a ile pali wasza MZ?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0
Ja posiadam MZ 250 i za bardzo nie jestem z niej zadowolony a ile pali wasza MZ?

Dlaczego jestes niezadowolony? MZ 250 nie pali raczej dużo <_< tak gdzieś 4,0-5,5 l/100km <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam MZ ETZ 250 luxxx maszyna i wygodna do jazdy wczesniej mialem MZ ETZ 150 tez byla luxxx tylko ze stawala na kolo i nieraz to mozna bylo łeb rozwalic. moja mzetka to spalanie ma dobre hehe pewnie z 6l to spali a nieraz to i lepiej jak sie szaleje mysle ze MZ TS 250 albo MZ ETZ 250 sa najlepszymi motorami z rodziny mzetek <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj