Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacze czołowe Agromasz

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Rider

Rider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 19:02

Ładowacze czołowe Agromasz Jak w temacie, co sądzicie o ładowaczach Agromasz z Mrągowa, planuje zakup nowego ładowacza do MF3070 i za Agromasz (1600kg udźwigu, joystick)dealer ceni 14000, pierwotnie miał być Hydramet, ale on wyjdzie około 17000. Tak więc co by było lepszym wyborem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacze czołowe Agromasz Dzisiaj, 03:43
  •  

#2 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 12 listopad 2010 - 19:54

Ładowacze czołowe Agromasz Ja mam agromasza Ł106 przy ursusie c-385a i jak narazie nie narzekam a polecam
agromasz od hydrameta chyba się bardzo nie różni ale w hydramecie trzeba dopłacić za zamontowanie tura na ciągniku a w agromaszu jest darmowe

#3 Share cichy84

cichy84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 20:18

Ładowacze czołowe Agromasz nio masz racie polecam tura z Mrągowa chociasz z giżycka też są dobra tury a różnica 100kg to żadna a wykonanie solidne pozdrawiam

#4 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 12 listopad 2010 - 21:47

Ładowacze czołowe Agromasz Mam Agromasza ł-106 z Mrągowa i jedyne co mnie drażni to masa 850kg samego wysięgnika to krótko mówiąc "dużo" + mocowania niewiem ile ale na pewno ok. 200kg ale na sam ładowacz nie mogę nażekać spisuje się narazie dobrze siłowniki nie ciekną, hydraulika bezpośrednio podłączona pod pompę (większy przepływ i mniej pompe obciąża) a nie pod wyjścia hydrauliki jakość lakieru jest dobra (lepsza niż metal-fachach) drugi minus brak w opcji ramki euro (pomimo tego że zamawiałem z ramką euro dostałem jakąś inną chyba polską). Podumówując z ładowacza jestem zadowolony nie było w nim zadnych awarii i po ponad rocznym użytkowaniu mogę go polecić

#5 Share ReMeK8250

ReMeK8250

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 53 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się motoryzacją głównie maszynami rolniczymi oraz ogólnie rolnictwem.

Napisany 14 listopad 2010 - 15:24

Ładowacze czołowe Agromasz Mój wujek też planuje kupić tur do zetora forterry 9641. I te Agromasze też mi się wydają dość dobre jeśli chodzi o parametry (wysokość podnoszenia, udźwig) po za tą ciężką ramą. Tylko niech ktoś powie jakie ceny tego sprzętu i czy zetor da sobie rade gdyby przy turze był krokodyl 1.8m i łyżka np te 2m gdzieś koło tego, bo z tego co widzę to wszyscy po 1.5m max te krokodyle mają?

#6 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 19 listopad 2010 - 19:47

Ładowacze czołowe Agromasz ja przy ursusie c-385A mam krokodyla 1.5m ale dał by rady z większym łycha 2m i jak pełno ziemi lub obornika naładuje to normalnie podnosi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share farmtractractorseurope

farmtractractorseurope

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 14:10

Ładowacze czołowe Agromasz ile wazy tur agromaszu Ł 104 ??

#8 Share ZMAP

ZMAP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 styczeń 2011 - 10:10

ile wazy tur agromaszu Ł 104 ??

Masa samego wysięgnika Ł-104 to 540 kg.
Ładowacz czołowy Agromaszu kompletny to wysięgnik(540 kg) + zamocowanie do ciągnika (około 300 kg - w zależności od modelu ciągnika) = razem wychodzi około 850 kg. Przy okazji prostuje inne wypowiedzi na temat wagi ładowacza Ł-106. Wysięgnik kompletny Ł-106 waży 590 kg, czyli jest cięższy od Ł-104 o około 50 kg, masa konstrukcji wsporczych tak jak przy Ł-104 zależy od modelu ciągnika np. dla John Deere 5720 (konstrukcja ramowa ciągnika) wynosi niecałe 200 kg, czyli ładowacz Ł-106 zamontowany na John Deere 5720 waży w sumie około 790 kg.

Mam Agromasza ł-106 z Mrągowa i jedyne co mnie drażni to masa 850kg samego wysięgnika to krótko mówiąc "dużo" + mocowania niewiem ile ale na pewno ok. 200kg ale na sam ładowacz nie mogę nażekać spisuje się narazie dobrze siłowniki nie ciekną, hydraulika bezpośrednio podłączona pod pompę (większy przepływ i mniej pompe obciąża) a nie pod wyjścia hydrauliki jakość lakieru jest dobra (lepsza niż metal-fachach) drugi minus brak w opcji ramki euro (pomimo tego że zamawiałem z ramką euro dostałem jakąś inną chyba polską). Podumówując z ładowacza jestem zadowolony nie było w nim zadnych awarii i po ponad rocznym użytkowaniu mogę go polecić

Masa 850 kg dotyczy wysięgnika + konstrukcje wsporcze (jest to masa orientacyjna i zależy głównie od modelu ciągnika).
z tego co wiem to w Agromaszu robią ładowacze z euro ramką bez żadnej dopłaty, tylko trzeba to zaznaczyć przy zamawianiu.

#9 Share piotr78j

piotr78j

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:wszystko to co dobre !!!

Napisany 28 marzec 2011 - 13:05

Ładowacze czołowe Agromasz a jak z osprzętem z agromaszu ???
chodzi mi głównie o chwytak do bel - czy solidny, na jeden czy dwa siłowniki, czy nierwie
foli. Proszę o porade.
Pozdrawiam

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 marzec 2011 - 13:47

Mam Agromasza ł-106 z Mrągowa i jedyne co mnie drażni to masa 850kg samego wysięgnika to krótko mówiąc "dużo" + mocowania niewiem ile ale na pewno ok. 200kg ale na sam ładowacz nie mogę nażekać spisuje się narazie dobrze siłowniki nie ciekną, hydraulika bezpośrednio podłączona pod pompę (większy przepływ i mniej pompe obciąża) a nie pod wyjścia hydrauliki jakość lakieru jest dobra (lepsza niż metal-fachach) drugi minus brak w opcji ramki euro (pomimo tego że zamawiałem z ramką euro dostałem jakąś inną chyba polską). Podumówując z ładowacza jestem zadowolony nie było w nim zadnych awarii i po ponad rocznym użytkowaniu mogę go polecić

850kg to masa chyba z mocowaniem na ciągniku :) jak metalfachu ten wiekszy ma mase 620kg sama rama a jest większy chyba od tego tak samo tur6 z warfamy masa wysięgnika 560kg także to na pewno z wysięgnikiem , przy tym hydramet 16 jest dłuższy i jeszce ciężejszy

#11 Share swr

swr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:38

Ładowacze czołowe Agromasz A to ciekawe, "Wysięgnik kompletny Ł-106 waży 590 kg" , a "tur106 waży 560kg", a czym one się róznią? naklejkami, drobna kosmetyką. To który z was ma rację? :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 11:56

Ładowacze czołowe Agromasz czy ł106 i ł104 ma takie same najazdy tzn czy zamiennie można by zakładać wysięgniki na ten sam ciągnik, no i co z tymi ramami czy ł104 ma krótszą ramęczy tylko siłowniki krótsze?