tvt

Serwis John Deere

Polecane posty

niepokorny    3

Kupiłem ostatnio w serwisie JD nowe wtryski, 6 sztuk, ładnie w kartoniku JD wtrysk oczywiście made in china.

Na warsztacie tknęło coś kierownika serwisu żeby je sprawdzić przed założeniem. Wszystkie 6 sztuk leje.

Mają przysłać drugi zestaw, ale na miejscu nie mają i znowu tydzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokorny    3

Przyszło 6 kolejnych wtrysków- leją gorzej jak moje  stare.

Serwis od razu zabrał je ze sobą

Nasuwa się tylko jedno - John Deere kiedyś to były ciągniki a teraz klepią jak wszyscy.

Serwis John Deere poddał się, zabrał wtryski i oddał kasę.

Edytowano przez niepokorny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yreneusz    1

Mam pytanie odnośnie naprawy John Deere 3650. W ciągniku został zdiagnozowany przez ,,serwis,, wymiana dwóch pomp hydrauliki, pompy paliwowej oraz wtryskiwaczy. Chciałbym się zorientować czy gdzieś w okolicach Lublina ktoś się zajmuje naprawą i diagnostyką takiego ciągnika, oczywiście o Gravicie słyszeć nie chce a serwisu wanickiego nie znam, pozatym sądze że jak coś było by do naprawy prościej to oni i tak wsadzą oryginał (drogi) nie używając półśrodków. Ma ktoś książke serwisową od modelu 3x50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zukasz    4

Kolego Yreneusz taka naprawa moze przekroczyc wartosc twojego ciagnika, wmiana dwoch pomp hydr i pompy paliwowej na raz dziwna sprawa.

Jest gdzieś koło Lublina firma ktora sie specjalizuje w naprawach glownie JD, widzialem gdzies na facebook, ale nie pamietam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46

Mam pytanie odnośnie naprawy John Deere 3650. W ciągniku został zdiagnozowany przez ,,serwis,, wymiana dwóch pomp hydrauliki, pompy paliwowej oraz wtryskiwaczy. Chciałbym się zorientować czy gdzieś w okolicach Lublina ktoś się zajmuje naprawą i diagnostyką takiego ciągnika, oczywiście o Gravicie słyszeć nie chce a serwisu wanickiego nie znam, pozatym sądze że jak coś było by do naprawy prościej to oni i tak wsadzą oryginał (drogi) nie używając półśrodków. Ma ktoś książke serwisową od modelu 3x50 ?

 

Jak się jedzie z łęcznej do lublina, przy głównej trasie-tam się dowiedz. Dokładnie miejscowość to Zofiówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46

Mam pytanie odnośnie naprawy John Deere 3650. W ciągniku został zdiagnozowany przez ,,serwis,, wymiana dwóch pomp hydrauliki, pompy paliwowej oraz wtryskiwaczy. Chciałbym się zorientować czy gdzieś w okolicach Lublina ktoś się zajmuje naprawą i diagnostyką takiego ciągnika, oczywiście o Gravicie słyszeć nie chce a serwisu wanickiego nie znam, pozatym sądze że jak coś było by do naprawy prościej to oni i tak wsadzą oryginał (drogi) nie używając półśrodków. Ma ktoś książke serwisową od modelu 3x50 ?

 

Jak się jedzie z łęcznej do lublina, przy głównej trasie-tam się dowiedz. Dokładnie miejscowość to Zofiówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonus25    4

Gdzie w 6900 znajduje sie filtr siatkowy hydrauliki który tylko się czyści. Bo są trzy podobno, jeden kolo kola drugi kolo skrzyni i jest jeszcze siatkowy ale nie wiem gdzie. Jeśli ktoś wie niech poratuje jakimś zdjęciem🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

Możliwa jest taka sytuacja przy jd 6630 comfort , aby po podłączeniu pod komputer nie wykazał on który wtrysk jest uszkodzony ? Ciągnik delikatnie szczeka - nierówna praca silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

szczekanie i nierówna praca to może też być zawór scv na pompie, ale ktoś jak dobrze zrobi i rozumie ten test wtrysków powie Ci czy są do wymiany czy nie, ale to wszystkie 6 trzeba robić a nie po 1 co rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj