Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis John Deere

125 odpowiedzi na ten temat

#121 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 05 wrzesień 2013 - 16:58

Serwis John Deere Andrzej wolny rynek jest - kto ci każe tam kupować?
ja teraz szukam czesci do agregatu - ceny są rozbierzne cennikowo, jak zapytałem za ile mi sprzedadza to wszyscy schodzą do jednej ceny tylko jeden daje 3% rabatu inny 7 a jeszcze inny 15%

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis John Deere Dzisiaj, 21:11
  •  

#122 Share LukaszJohn6930

LukaszJohn6930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja,Muzyka,Filmy

Napisany 31 grudzień 2015 - 16:01

Serwis John Deere

Polecam serwis  John Deere   "Agro Wanicki" na lubelszczyźnie.   Są  nowi na rynku i mają dobre ceny.  

Roboczo godzina kosztuje 100 zł. i dojazd 1,85zł za km.

#123 Share radeklegia

radeklegia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,sport

Napisany 11 styczeń 2016 - 10:04

Serwis John Deere

ja jak narazie nie mam dobrego zdania na temat serwisu mam ciagnik na gwaracji jak przychodzi żeby na przeglad przyjechali i na wymiene filtrów to są na 2 dzień no i oczywiście w ciagu 7 dni trzeba zaplacić a jak się dzwoni i mówi że jakaś poważniejsza naprawa na gwarancji to nie umieja trafić do rolnika...ja kupiłem nowy ciagnik z krzywa felga go dostałem ocenili że felga jest krzywa w granicach normy co to ma wogule być jak tak się bedzie robić to po co kupywać nowy ciagnik..teraz czekam już ponad dobry tydzień i nikt z serwisu nie dojechał do dzis bo mieli zamówic cześć i ja przyjechać i zrobić.takie rzeczy są w  ROL-BRAT Żabin Karniewski.jeśli teraz miał bym brac ciągnik to nie wiem czy była by ta firma 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#124 Share DARIO1966

DARIO1966

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 10:58

Serwis John Deere

Witam serdecznie użytkowników portalu. Mam pytanie co myślicie i jakie macie opinie na temat działania serwisu JD dealer firma AGRO-SIEĆ MASZYNY Sp. z o.o.. Przymierzam się do kupna i chciałbym poznać wasze zdanie, oprócz zakupu sadze że jest to drugi ważny element bo ciągnik kupujemy nie na dwa czy trzy lata ale na znacznie więcej. Dziękuje za info i pozdrawiam.

#125 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9677 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 13 styczeń 2016 - 11:26

Serwis John Deere

wybacz, nie odpiszę wprost na twoje pytanie.

Jest takie powiedzenie - pierwszą maszynę sprzedaje handlowiec, każdą kolejną serwis.

U mnie to sie sprawdziło w 100%

Nie sztuka kupić dobrze, najważniejsze jest używać maszynę przez lata, a nie wiadomo jaka to będzie maszyna to musisz ją serwisowac i jak masz w żniwa czekać 4 dni na przyjazd serwisu do kombajnu to delikatnie mówiąc zaczynasz być zły.

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#126 Share AF_Joanna

AF_Joanna

Nowicjusz

• Administrators
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 13 październik 2016 - 10:32

Serwis John Deere

A słyszeliście o nowym programie John Deere'a "Rzetelny Partner Podczas Zbiorów"?:

Warto przeczytać: https://www.agrofakt...odczas-zbiorow/

Dodaj odpowiedź