Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis John Deere

125 odpowiedzi na ten temat

#101 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 17:12

Serwis John Deere Ale czy ty nie rozumiesz, że każdy serwis może mieć inny cennik. Inny może być koszt dojazdu jeśli zechcesz wymienić tylko olej w silniku a inny gdy usługa bedzie warta kilka tys i polegała na wymianie wszystkich płynów i filtrów np. Nawet gdy bedzie to ten sam serwis i punkt dojazdu. Czyli sprawa sprawie nie równa. Tego ile kosztuje rolka to już napewno nie dowiesz się na forum. Dzisiaj serwisy walczą o klienta tym bardziej, że sprzedaż nowych ciągników chwilowo ustała. oni chcą mieć ciągle dopływ gotówki. Jeśłi przekonasz ich, że w przyszłości będziesz kożystał z ich pomocy to mogą ci też zaoferować jakis rabat.
Moja rada jeśli chcecie znac konkretne ceny i zeby było to pewne. Pytajcie bezpośrednio w serwisach, sklepach warsztatach. Inaczej znajdą się użytkownicy jak @xs/c, którzy w mysl jego sentencji pisanej pogrubioną czcionką bedą chcieli wam doradzić pisząc głupoty wzięte z sufitu.

Edytowany przez hubertuss, 01 styczeń 2013 - 17:39.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis John Deere Dzisiaj, 19:34
  •  

#102 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanika

Napisany 01 styczeń 2013 - 18:11

Serwis John Deere no to nie mogles od razu tak powiedziec? Kto tobie wykonuje serwis jesli korzystasz wogole z takich uslug

#103 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 18:27

Serwis John Deere Osobiście z serwisów nie korzystam przynajmniej jeśli chodzi o obsługe i naprawy. Psiadam mf a 4255 z 2001 roku. Coś tam do niego w serwisie kupowałem. Korbanek chociaż drogi to ma dobry patent z e sklepem. Mając katalog części i dostęp do e sklepu. Mogę nawet teraz sprawdzić ile kosztuje dana część do mego mf a. Co do serwisów jd ich sieć się rozrasta. mam znajomego dealera jd przez ulicę. Nawet oni mają od początku roku serwis otworzyć. Niestety dla ciebie będzie to daleko. Może go odwiedze jutro czy po jutrze. Mogę spytać o cenę roboczogodziny czy 1 km dojazdu. Ale jak podkreślam sprawa sprawie nie równa i nie wiem czy znajde czas na odwiedziny. Bo niby przez ulicę a czasu barak. Co do serwisu mf a w brańsku. Ten jest najbliżej mnie to czytałem na af kilka opini o nich. I są pozytywne co do fachowości i cen usług. Nie wiem też, czy np niektóe uslugi nie są wyceniane od czynności np wymiana oleju. tak czy tak najlepiej jutro zadzwoń.

#104 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3205 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 18:28

Serwis John Deere @crvx40 czego ty wogole chcesz, toż hubertuss juz pare postów wcześniej ci to napisał. Po co ci wiedzieć jaki serwis wykonuje usługe jak i tak bedziesz dzwonić do najbliższego który jest w twoim regionie. Chcesz zejść z kosztów to załatw sobie mechanika z tego serwisu napewno jakiś robi na "lewo" i zapłacisz 1/4 + materiały tego co zaśpiewa serwis. Mój diler za przegląd kombajnu bierze ok. 2tyś z materiałami i dojazdem tylko przy wymianie filtrów i olejów oraz sprawdzeniu czy jest jakaś usterka, dojazd 50km w jedna stronę , a mechanik na "lewo" zrobił za 500zl+materiały.

#105 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 18:39

Serwis John Deere nie mam pretensji do hubertussa ale mogl nie mowic ze nie mam bladego pojecia tylko wprost odpisac na moje pytanie czy takie cos robil czy zna takie serwisy jak napisalem a nie od razu sie madrzyc. Nie kazdy jest odlatany w tym temacie i jak bedziecie podchodzic tak do sprawy to bedzie jedna wielka klotnia a ostatni post hubertussa jest na poziomie a do serwisu napewno zadzwonie. Tomek90 chcialem dowiedziec sie jak wyglada sprawa z serwisem tyle

#106 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 01 styczeń 2013 - 21:50

Serwis John Deere Kolega 3 lata temu robił coś takiego w 7710 i zapłacił 9 tyś. Do serwisu ma z 4 km.

Edytowany przez tomek73, 01 styczeń 2013 - 21:52.

#107 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 07:39

Serwis John Deere dzieki tomek73 takiej konkretnej odpowiedzi potrzebowalem. Pozdrawiam

#108 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 08:39

Serwis John Deere Co wchodziło w skład tej ceny?
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#109 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 09:59

Serwis John Deere Wiem że tylko po kupnie oddał go do serwisu i tak wyszło.Wszystkie nowe oleje, filtry, i pewnie coś jeszcze.
Dwa lata temu w Case podobnie sam robiłem to wyszło 4 tyś.
W jaśku co jeszcze musiało być pewnie robione że tyle wyszło, ale nie dopytywałem się konkretnie.

#110 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3205 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 11:35

Serwis John Deere Drogo 9 tyś to napewno jakaś awaria nie mała.
tomek podobnie czyli też do serwisu?? Awaria była czy tylko wymiana filtrów/oleji??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 15:56

Serwis John Deere W Case sam kupiłem olej i filtry w serwisie i sam zmieniałem. W tym jeszcze pasek i napinacz ponad 900 zł.

#112 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3205 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 16:16

Serwis John Deere A zamieniki tak dużo gorsze są?? Ja np do hydro w 1450cws zalałem tylko oryginał, a reszta Fush poszedł :)

#113 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9685 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 02 styczeń 2013 - 16:30

Serwis John Deere

Koledzy mam do was pytanie kupilem ciagnik 6910 i trzeba wymienic wszystkie oleje i filtry jak to robi sie przy kazdym uzywanym i nowo zakupionym sprzecie i teraz pytanie zamowic serwis zeby to zrobil czy probowac zrobic to samemu? Jaki bylby koszt serwisu chodzi mi tylko o robocizne+oleje+filtry+pasek i rolki? Jeszcze jedno gdybym zdecydowal sie na serwis to jest 2 mozliwosci Małolepszy z Radomska albo Gravit z lublina ktory lepszy i tanszy?

3 lata temu ojciec kupił 6810
wymienił wszelkie płyny, wszelkie filtry - przyjechały prosto z serwisu bo sie bał lać zamienniki do nowo kupionej używanej maszyny.
Koszt płynów i filtrów 3200
Koszt robocizny - 200zł

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#114 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 16:37

Serwis John Deere yacenty bardzo dziekuje ci za odpowiedz a serwis z daleka byl?

#115 Share rolnik-007

rolnik-007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 17:54

Serwis John Deere W serwisach jest drogo lepiej znaleźć kogoś kto się na tym zna i u niego naprawiać maszyny. Moje maszyny serwisuje w "rolserwis" w Międzyrzecu Podlaskim. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy, zawsze na jego placu stoi około 15 maszyn do remontu.

Edytowany przez danielhaker, 04 styczeń 2013 - 00:37.
spam

#116 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7794 postów

Napisany 02 styczeń 2013 - 18:21

Serwis John Deere yacenty do serwisu ma parę kilometrów.

#117 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów

Napisany 03 styczeń 2013 - 00:44

Serwis John Deere

W serwisach jest drogo lepiej znaleźć kogoś kto się na tym zna i u niego naprawiać maszyny. Moje maszyny serwisuje w "rolserwis" w Międzyrzecu Podlaskim. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy, zawsze na jego placu stoi około 15 maszyn do remontu.

O nich Ci chodzi? http://allegro.pl/sk...rolserwis-sklep
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#118 Share crvx40

crvx40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 434 postów

Napisany 04 styczeń 2013 - 20:23

Serwis John Deere Panowie teraz moge powiedziec wam ile bierze serwis. Za wymiane wszystkich olejow+filtry+rolki+pasek+plyn do chlodnicy+regulacja zaworow+uszczelka pod klawiature+uszczelniacz na tylnim WOM-ie+dojazd+robocizna w Radomsku 6tys a w Lublinie 7,5tys rozbieznosc niemala prawda

#119 Share daniel10

daniel10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 00:26

Serwis John Deere daj znać czy dostałeś PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:26

Serwis John Deere Z Gravitu to straszne cwaniaki są, za satelite do przedniej zwolnicy w 5720 liczą sobie 600 zł za igiełki wołają 6 zł, a u dilera Cararo za satelite 300 zł igiełki po 1 zł .... pięknie

Edytowany przez andrzej2257, 17 sierpień 2013 - 10:31.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Dodaj odpowiedź