tvt

Serwis John Deere

Polecane posty

hubertuss    4653

Ale czy ty nie rozumiesz, że każdy serwis może mieć inny cennik. Inny może być koszt dojazdu jeśli zechcesz wymienić tylko olej w silniku a inny gdy usługa bedzie warta kilka tys i polegała na wymianie wszystkich płynów i filtrów np. Nawet gdy bedzie to ten sam serwis i punkt dojazdu. Czyli sprawa sprawie nie równa. Tego ile kosztuje rolka to już napewno nie dowiesz się na forum. Dzisiaj serwisy walczą o klienta tym bardziej, że sprzedaż nowych ciągników chwilowo ustała. oni chcą mieć ciągle dopływ gotówki. Jeśłi przekonasz ich, że w przyszłości będziesz kożystał z ich pomocy to mogą ci też zaoferować jakis rabat.

Moja rada jeśli chcecie znac konkretne ceny i zeby było to pewne. Pytajcie bezpośrednio w serwisach, sklepach warsztatach. Inaczej znajdą się użytkownicy jak @xs/c, którzy w mysl jego sentencji pisanej pogrubioną czcionką bedą chcieli wam doradzić pisząc głupoty wzięte z sufitu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

no to nie mogles od razu tak powiedziec? Kto tobie wykonuje serwis jesli korzystasz wogole z takich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Osobiście z serwisów nie korzystam przynajmniej jeśli chodzi o obsługe i naprawy. Psiadam mf a 4255 z 2001 roku. Coś tam do niego w serwisie kupowałem. Korbanek chociaż drogi to ma dobry patent z e sklepem. Mając katalog części i dostęp do e sklepu. Mogę nawet teraz sprawdzić ile kosztuje dana część do mego mf a. Co do serwisów jd ich sieć się rozrasta. mam znajomego dealera jd przez ulicę. Nawet oni mają od początku roku serwis otworzyć. Niestety dla ciebie będzie to daleko. Może go odwiedze jutro czy po jutrze. Mogę spytać o cenę roboczogodziny czy 1 km dojazdu. Ale jak podkreślam sprawa sprawie nie równa i nie wiem czy znajde czas na odwiedziny. Bo niby przez ulicę a czasu barak. Co do serwisu mf a w brańsku. Ten jest najbliżej mnie to czytałem na af kilka opini o nich. I są pozytywne co do fachowości i cen usług. Nie wiem też, czy np niektóe uslugi nie są wyceniane od czynności np wymiana oleju. tak czy tak najlepiej jutro zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

@crvx40 czego ty wogole chcesz, toż hubertuss juz pare postów wcześniej ci to napisał. Po co ci wiedzieć jaki serwis wykonuje usługe jak i tak bedziesz dzwonić do najbliższego który jest w twoim regionie. Chcesz zejść z kosztów to załatw sobie mechanika z tego serwisu napewno jakiś robi na "lewo" i zapłacisz 1/4 + materiały tego co zaśpiewa serwis. Mój diler za przegląd kombajnu bierze ok. 2tyś z materiałami i dojazdem tylko przy wymianie filtrów i olejów oraz sprawdzeniu czy jest jakaś usterka, dojazd 50km w jedna stronę , a mechanik na "lewo" zrobił za 500zl+materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

nie mam pretensji do hubertussa ale mogl nie mowic ze nie mam bladego pojecia tylko wprost odpisac na moje pytanie czy takie cos robil czy zna takie serwisy jak napisalem a nie od razu sie madrzyc. Nie kazdy jest odlatany w tym temacie i jak bedziecie podchodzic tak do sprawy to bedzie jedna wielka klotnia a ostatni post hubertussa jest na poziomie a do serwisu napewno zadzwonie. Tomek90 chcialem dowiedziec sie jak wyglada sprawa z serwisem tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kolega 3 lata temu robił coś takiego w 7710 i zapłacił 9 tyś. Do serwisu ma z 4 km.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wiem że tylko po kupnie oddał go do serwisu i tak wyszło.Wszystkie nowe oleje, filtry, i pewnie coś jeszcze.

Dwa lata temu w Case podobnie sam robiłem to wyszło 4 tyś.

W jaśku co jeszcze musiało być pewnie robione że tyle wyszło, ale nie dopytywałem się konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Drogo 9 tyś to napewno jakaś awaria nie mała.

tomek podobnie czyli też do serwisu?? Awaria była czy tylko wymiana filtrów/oleji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W Case sam kupiłem olej i filtry w serwisie i sam zmieniałem. W tym jeszcze pasek i napinacz ponad 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

A zamieniki tak dużo gorsze są?? Ja np do hydro w 1450cws zalałem tylko oryginał, a reszta Fush poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3870

Koledzy mam do was pytanie kupilem ciagnik 6910 i trzeba wymienic wszystkie oleje i filtry jak to robi sie przy kazdym uzywanym i nowo zakupionym sprzecie i teraz pytanie zamowic serwis zeby to zrobil czy probowac zrobic to samemu? Jaki bylby koszt serwisu chodzi mi tylko o robocizne+oleje+filtry+pasek i rolki? Jeszcze jedno gdybym zdecydowal sie na serwis to jest 2 mozliwosci Małolepszy z Radomska albo Gravit z lublina ktory lepszy i tanszy?

3 lata temu ojciec kupił 6810

wymienił wszelkie płyny, wszelkie filtry - przyjechały prosto z serwisu bo sie bał lać zamienniki do nowo kupionej używanej maszyny.

Koszt płynów i filtrów 3200

Koszt robocizny - 200zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-007    0

W serwisach jest drogo lepiej znaleźć kogoś kto się na tym zna i u niego naprawiać maszyny. Moje maszyny serwisuje w "rolserwis" w Międzyrzecu Podlaskim. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy, zawsze na jego placu stoi około 15 maszyn do remontu.

Edytowano przez danielhaker
spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

W serwisach jest drogo lepiej znaleźć kogoś kto się na tym zna i u niego naprawiać maszyny. Moje maszyny serwisuje w "rolserwis" w Międzyrzecu Podlaskim. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy, zawsze na jego placu stoi około 15 maszyn do remontu.

 

O nich Ci chodzi? http://allegro.pl/sk...rolserwis-sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Panowie teraz moge powiedziec wam ile bierze serwis. Za wymiane wszystkich olejow+filtry+rolki+pasek+plyn do chlodnicy+regulacja zaworow+uszczelka pod klawiature+uszczelniacz na tylnim WOM-ie+dojazd+robocizna w Radomsku 6tys a w Lublinie 7,5tys rozbieznosc niemala prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Z Gravitu to straszne cwaniaki są, za satelite do przedniej zwolnicy w 5720 liczą sobie 600 zł za igiełki wołają 6 zł, a u dilera Cararo za satelite 300 zł igiełki po 1 zł .... pięknie

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3870

Andrzej wolny rynek jest - kto ci każe tam kupować?

ja teraz szukam czesci do agregatu - ceny są rozbierzne cennikowo, jak zapytałem za ile mi sprzedadza to wszyscy schodzą do jednej ceny tylko jeden daje 3% rabatu inny 7 a jeszcze inny 15%


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis  John Deere   "Agro Wanicki" na lubelszczyźnie.   Są  nowi na rynku i mają dobre ceny.  

Roboczo godzina kosztuje 100 zł. i dojazd 1,85zł za km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radeklegia    19

ja jak narazie nie mam dobrego zdania na temat serwisu mam ciagnik na gwaracji jak przychodzi żeby na przeglad przyjechali i na wymiene filtrów to są na 2 dzień no i oczywiście w ciagu 7 dni trzeba zaplacić a jak się dzwoni i mówi że jakaś poważniejsza naprawa na gwarancji to nie umieja trafić do rolnika...ja kupiłem nowy ciagnik z krzywa felga go dostałem ocenili że felga jest krzywa w granicach normy co to ma wogule być jak tak się bedzie robić to po co kupywać nowy ciagnik..teraz czekam już ponad dobry tydzień i nikt z serwisu nie dojechał do dzis bo mieli zamówic cześć i ja przyjechać i zrobić.takie rzeczy są w  ROL-BRAT Żabin Karniewski.jeśli teraz miał bym brac ciągnik to nie wiem czy była by ta firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIO1966    0

Witam serdecznie użytkowników portalu. Mam pytanie co myślicie i jakie macie opinie na temat działania serwisu JD dealer firma AGRO-SIEĆ MASZYNY Sp. z O.o.. Przymierzam się do kupna i chciałbym poznać wasze zdanie, oprócz zakupu sadze że jest to drugi ważny element bo ciągnik kupujemy nie na dwa czy trzy lata ale na znacznie więcej. Dziękuje za info i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3870

wybacz, nie odpiszę wprost na twoje pytanie.

Jest takie powiedzenie - pierwszą maszynę sprzedaje handlowiec, każdą kolejną serwis.

U mnie to sie sprawdziło w 100%

Nie sztuka kupić dobrze, najważniejsze jest używać maszynę przez lata, a nie wiadomo jaka to będzie maszyna to musisz ją serwisowac i jak masz w żniwa czekać 4 dni na przyjazd serwisu do kombajnu to delikatnie mówiąc zaczynasz być zły.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj