Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis John Deere

125 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tvt

tvt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 lipiec 2007 - 19:53

Serwis John Deere Serwisowanie ciagnikow i kombajnow John Deere
Przeglady
Naprawy
Obsluga gwarancyjna i po gwarancyjna
Czas trwania napraw gwarancyjnych
Plusy i Minusy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis John Deere Dzisiaj, 11:31
  •  

#2 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 21 lipiec 2007 - 21:41

Serwis John Deere Jak był u nas na szkoleniu gdy kupiliśmy nowego to pokazał kalamitki i obsługe kimy i silnika....itp. Bardzo miło było

#3 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 22 lipiec 2007 - 17:02

Serwis John Deere Zależy od tego na kogo się trafi. U mnie na uruchomienie wysłali niezbyt dobrego fachowca, złamał na gałęzi kosę boczną stołu do rzepaku w JD 1450 CWS i wielu informacji nie przekazał. Jednakże cała reszta serwisu i działu handlowego dealera JD w Jelonku jest wporządku.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#4 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 23 lipiec 2007 - 08:59

Serwis John Deere Mi JD serwisuje firma Rol-Brat i muszę powiedzieć ,że serwis maja (po pwierwszym przegladzie to stwierdzam) bardzo dobry , Gosciu ktory u mnie byl widac ze znal sie na rzeczy ,pytal sie czy czegos nie wiemy z obslugi itp. i wszystko st6aral sie wyjasnic . Takze jak dla mnie serwis na 5.

#5 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 20:27

Serwis John Deere Cześć! Na początku wyjaśniam dlaczego mnie tak długo nie było. Orka, bronowanie, orka wykopki, popsuty john deere w środku pola, "nowy" kverneland, dowóz wału na pole i rozwalony komp. Stało się to tak koniec pola o czas podnieść pług, a tu żygło olejem! Poszło z 5 litrów oringiem przy zabezpieczeniu (dla wtajemniczonych orin pod metalowym kapselkiem tuż przu załączach od pneułmatyki) 2 gpdziny i był serwis wymienił wszystko i przy okazji zrobił 1 wymiane oleju itp. Chemirol Mogilno polecam!

#6 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 22:35

Serwis John Deere hehe też mam od nich JD <_< i również polecam ;)

#7 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 06:31

Serwis John Deere I ja mam od nich maszynkę jak mówią tak robią i przyjeżdżają -także polecam

A tak w ogóle panowie to wydaje mi się że z tych wszystkich zachodnich sprzętów to chyba J-D ma najlepiej
rozwiniętą sieć serwisu jak i zaopatrzenie w części .Dużo się nasłuchałem o różnych serwisach wliczając DHK
i powiem że J-D is the best <_<

#8 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 10:39

Serwis John Deere wczoraj dowiedziałem sie ciekawych rzeczy o pracujących u mnie w okolicy jd: 1 przypadek jd 6610 se przed gwarancją poleciała skrzynia, chodził z pompą do gnojowicy, wymienili całą skrzynię na szczęście na gwarancji, 2 przypadek jd 6420 se dwuletni, pompa oleju silnika poluzowała się na mocowaniu, zamiast smarowania silnika kręciła sie dookoła własnej osi a co najgorsze to że czujnik cisnienia oleju nie zapalił się
nowa pompa oleju 3 tys zł, turbina do regeneracji , poleciała też sprężarka
widze że paweljd tez juz miał jakieś problemy
przypomniało mi się też że na agroshow gadałem z gościem któremu w 6610 po 400 mth poszła pompa wtryskowa

jak będę kupował ciągnik to już do wyboru chyba tylko pozostaje fendt, valtra i nh

#9 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 11:06

Serwis John Deere Bez urazy dla ciebie ani innych posiadaczy ciągników.Wersja se nie stety to jest taka "speszjal edyszyn" i nie stety to na tej wersji firma zaczeła kombinować przez to im wyszła słabsza jakość a co za tym idzie awaryjność ciągników.Mój kolega ma 6610 SE i dosłownie go morduje a w kabinie to wygląda jak na polu po orce i nic mu się nie dzieje .Tak samo myślę że w wersjach premium i 8000 przynajmniej w okolicy nie słyszałem o jakiś problemach o troszkę ciągników u nas na terenie lata.
Co do Fendta to tak się składa że kideyś też widziałem przez przypadek w DHK rozpołowioną 716 na skrzynią a mechanik powiedział że ciągnik miał
400 mth.Podobno w Valtrze też narzekają na skrzynie no ale to tylko słyszałem.

A w ogóle panowie to nie ma co się oszukiwać dzisiejsza konkuręcja na rynku ciągników zmusza firmy od oszczędności i schodzeniu z ceny przez co
oszczędzają na materiałach i komponętach .
W dzisiejszych czasach ciągnik musi przede wszystkim dla firmy mieć efektowny wygląd i być napchany jakimiś pierdółkami a jakość i trwałość
idą w odstawkę.Zwrócie uwagę na ciągniki z lat 85-95 -mało bajerów a maszynki prawie nie do zajechania.

#10 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 15:55

Serwis John Deere

jak będę kupował ciągnik to już do wyboru chyba tylko pozostaje fendt, valtra i nh

He he a to te traktory się nie psują.... mało wiesz jeszcze. Ostatnio Vario nie spisuje się w Fendtach tak jak kiedyś....i Fendt stał się również ciągnikiem do zajechania <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 16:21

Serwis John Deere Amen <_<

#12 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 16:39

Serwis John Deere Fakt faktem do nich mam najblizej, a co do kupna to musze troszke poczekac, bo narazie to jestem niepelnoletni(17 lat i 9meiesiecy <_< ) i mam szkole.
A co do ciagnika to mam juz swoj typ. jest nim JD 6530 Premium z AP ;) :)

Honda - The Power of Dreams :)

#13 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 18:35

Serwis John Deere No to pewnie ponad 100 ha masz skoro takiego bierzesz <_<

#14 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 08 wrzesień 2007 - 18:46

Serwis John Deere eh narazie to tylko mam 30ha(bylo 50 ale gosc spazernial i zabral swoje 20ha dla doplat :angry:) a pola w moim rejonie jest sporo do wziecia i nikt sie nie kwapi, wiec jak tylko bedzie mniej nauki to bedzie sie zbierac dzialki <_<

Honda - The Power of Dreams :)

#15 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 21 październik 2007 - 23:06

Serwis John Deere

przypomniało mi się też że na agroshow gadałem z gościem któremu w 6610 po 400 mth poszła pompa wtryskowa

No kolego z ta pompa to nie jest tak do konca ze w JD sie psuja. Slyszalem o awarii pompy w roznych ciagnikach. Rozmawialem wlasnie o tym w Boschu jak robilem u nich turbine i koles z servisu powiedzial ze jest to niestety wina jakosci paliwa w Polsce. Na zachodzie nie maja az takich z tym problemow

#16 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 25 październik 2007 - 17:30

Serwis John Deere I zmów czekam na serwis! Dziś orał ojciec skraj i znów to samo. Mały oring. W sierpniu wymieniali już 2 razy i dziś znów. Przyjadą w poniedziałem. Wymienią calą część i sprawdzą ciśnienie oleju, zobaczymy jak będzie.

#17 Share franek412

franek412

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 26 październik 2007 - 20:32

Serwis John Deere a powie mi ktoś ile kosztuje przegląd

#18 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:35

Serwis John Deere No jestem w pełni zadowolony!!! Dziś przyjechali wymienili cały podzespół, spradzili ciśnienie oleju(było za duże) i jeszcze przedłużyli gwarancję o 6 miesięcy (CHEMIROL Mogilno)

#19 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 20:54

Serwis John Deere Witam, dziś miałem serwis na 250 godzin pracy silnika. Chemirol Mogilno wysłał młodego chłopaka do nas. Nagle na podwórko zajeżdza Citroen. Ojca nie było więc ja go zastępywałem.(szkoda że nie zadzwonili przed przyjzdem;/) Zapaliliśmy ciągnik żeby sie rozgrzał, wymienił filtry oleju i paliwa, zmienił olej i myślał że juz "finito". Ja mówie "stop!!!". Przyniosłem książkę serwisową i wyszczegulniłem co ma jeszcze zrobić( sprawdzić stany oleju w zwolnicach, mostach itp, sprawidzić aku...). Rada- pilnujcie serwisantów!;P Pozdrawiam Paweł;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share OPTIMUSpRIME

OPTIMUSpRIME

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 12 lipiec 2008 - 08:34

Serwis John Deere w duzej czesci topo znajomosci zatrudniaja albo z urzedu pracy.z wyksztalcenia np. piekarza do serwisowania ciagnikow.czy przechodza szkolenie-powinni ale czy tak jest to tylko oni wiedza.

Dodaj odpowiedź