X

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telewizja Rolnicza

143 odpowiedzi na ten temat

#121 Share siolo

siolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 11:02

Telewizja Rolnicza na N kanał jest dostępny pod nr 222
należy odświeżyć listę kanałów, dekoder mógł się nie zaktualizować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telewizja Rolnicza Dzisiaj, 11:18
  •  

#122 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 11:32

Telewizja Rolnicza Mnie to denerwuje (łagodnie mówiąc ;) ) muzyka jako podkładacie pod filmiki w "ja cię kręcę"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#123 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 30 styczeń 2012 - 13:53

Telewizja Rolnicza Mnie najbardziej podoba się pojemność 2400, notowania z rynków hurtowych też są ok chociaż mogli byście wysłać kogoś z kamerą i zapytać rolników sprzedających na placu jak idzie handel, było by to bardziej miarodajne od opinii "ekspertów" pracujących na giełdzie, co do ja cię kręcę to podzielam opinie Endriu2110 aha, fajnie by było jakbyście byli w dvb-t, mogli byście liczyć na dużo większą oglądalność chociaż podejrzewam że dostać się na multipleks to nie taka prosta sprawa (wiadomo co było z tvTrwam)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#124 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 19:29

Telewizja Rolnicza a może by mi ktoś napisał kiedy i o której leci jakiś ciekawy program ? Bo dopiero mi sie odblokował ten kanał :D

#125 Share Pawel250

Pawel250

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 30 styczeń 2012 - 19:39

Telewizja Rolnicza poniedziałek-piątek 21:15 agro flash
sobota 16:10 pojemność 2400
niedziela 17:00 suma tygodnia
niedziela 17:30 afro flash tydzień
niedziela 18:25 akademia farmera
reszte może zobaczyć na http://www.tvr24.pl/

#126 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:03

Telewizja Rolnicza Pojemność 2400 to bardzo fajny program tylko mało jest testów ciągników takich do 100 km. Na TVR można by tez pokazywać jak wygląda uprawa danych roślin, warzyw tzn np. jak przygotować najlepiej pole, jakich maszyn najlepiej używać, aby plon był wysoki, itd. Do tego jakieś testy rozmowy z ekspertami itd.

#127 Share siolo

siolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 21:20

Telewizja Rolnicza Witam Wszystkich.
Zgodnie z umową:
- W kolejnym trzecim sezonie będzie realizowany cykl - zakup kontrolowany.
Sezon będzie nagrywany na wiosnę - na emisji w okolicach lata.
Co do muzyki w Ja Cię kręcę - kwestia gustu;-)

Pojemność 2400 to bardzo fajny program tylko mało jest testów ciągników takich do 100 km. Na TVR można by tez pokazywać jak wygląda uprawa danych roślin, warzyw tzn np. jak przygotować najlepiej pole, jakich maszyn najlepiej używać, aby plon był wysoki, itd. Do tego jakieś testy rozmowy z ekspertami itd.

Będziemy realizowali te postulaty!

#128 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 30 styczeń 2012 - 22:12

Telewizja Rolnicza W poprzednim swoim poście napisałem co byłoby fajnie zobaczyć na TVR ale zapomniałem napisać co aktualnie mi się podoba no i mam swoją trójkę faworytów a mianowicie: pojemność 2400, hodowca oraz agro flash. Bardzo fajnie, że pojawi się cykl - zakup kontrolowany bo przyznam szczerzę, że obecnie brakuje bardzo artykułów i programów o tematyce maszyn używanych (niby trochę się tego przewija gdzieniegdzie ale to z decydowanie za mało).

#129 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 23:42

Telewizja Rolnicza

Co do muzyki w Ja Cię kręcę - kwestia gustu;-)

Ok ale przy każdym filmiku to samo?? Zresztą "ciekawość" niektórych filmików pozostawia wiele do życzenia...

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#130 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 31 styczeń 2012 - 14:56

Telewizja Rolnicza Wiele osób kupując nie znany sobie traktor maszynę lub kombajn nie wie na co szczególnie zwrócić uwagę. Każda maszyna ma swoje wrażliwe punkty i dobrze gdybyście uwzględnili to w zakupie kontrolowanym.
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 31 styczeń 2012 - 15:03

Telewizja Rolnicza Zakup kontrolowany to fajny pomysł ale przydał by się też program o tym jak wymienić czy naprawić niektóre rzeczy przy ciągnikach, maszynach. Np wymiana pompy wody, hydrauliki, remont silnika czy założenie halogenów. Takie wideo-porady. Co o tym myślicie?

#132 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 16:34

Telewizja Rolnicza Oj tu będzie duży sprzeciw pewnej grupy osób :) Chcesz pozbawić ich chleba? :lol:
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#133 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 18:48

Telewizja Rolnicza @pasiu66 - oglądając jakiś tam poradnik nie nauczysz się jak wykonać remont silnika. Tego trzeba się samemu nauczyć, praktyki nie przeskoczysz.

#134 Share siolo

siolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 01 luty 2012 - 21:06

Telewizja Rolnicza Wbrew pozorom, z tym sprzeciwem o którym pisze Andrejus, to racja. Serwisy nie chcą pokazać jak naprawiać lub mówić co się psuje;-)
Musi to przedstawić fachowiec nie związany z żadną marką ale znający je wszystkie.
Jeśli znacie taki warsztat proszę o polecenie - zrobimy z nim kolejną serię, zakupy naprawy i na co zwracać uwagę - co w jakiej maszynie nawala.

#135 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 02 luty 2012 - 10:08

Telewizja Rolnicza

Musi to przedstawić fachowiec nie związany z żadną marką ale znający je wszystkie.

I o to głównie chodzi. Nie wiem jak teraz, ale na początku emisji "Pojemności 2400" (nie obrażając nikogo) prowadzący nie za bardzo przygotowali się do omówienia maszyn i ich możliwości, zostało mi w pamięci nazwanie "broną" grubera Kvernelanda bodajże, wiem że nikt wszystkiego wiedział nie będzie, ale my jako rolnicy mający już jakieś tam pojęcie o tych maszynach, oczekujemy (przynajmniej ja) fachowej porady czy opisu, wtedy "Pojemność 2400" stała by się naprawdę wartościowym programem.

Co do zakupu kontrolowanego, od dawna chciałbym takie coś zobaczyć, świetny pomysł, ale powtórzę jeszcze raz - do tego potrzebny jest człowiek, który naprawdę się na tym zna, bo jeśli miało by to polegać tylko na przedstawieniu pojemności silnika i wydajności hydrauliki, to ja sam się więcej dowiem ze strony firmowej czy z popularnej "konedaty".

#136 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Krów,Byków,Macior i Tuczników

Napisany 02 luty 2012 - 11:02

Telewizja Rolnicza Ja od niedawna mam nowy cyfrowy polsat (prawie 3 tydnie) i od początku był ten program TVR a teraz zniknał nie wiem czemu....A u was jest na tych nowych satelitach?

#137 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 02 luty 2012 - 11:25

Telewizja Rolnicza Z aktualizuj listę kanałów . Jest na 168 kanale.

#138 Share Jelcz

Jelcz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 723 postów
  • Zainteresowania:Hodowla Krów,Byków,Macior i Tuczników

Napisany 02 luty 2012 - 11:34

Telewizja Rolnicza a miałem na kanale 552 :)

#139 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisany 02 luty 2012 - 15:25

Telewizja Rolnicza

Ja od niedawna mam nowy cyfrowy polsat (prawie 3 tydnie) i od początku był ten program TVR a teraz zniknoł niewiem czemu....A u was jest na tych nowych satelitach?

A ty należysz do tych analfabetów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 08 luty 2012 - 09:39

Telewizja Rolnicza Witamy.
Jakiś czas temu wpadła nam w ręce domena www.agrotv.pl
Obecnie jest na sprzedaż.
Jakby ktoś był zainteresowany to prosimy o kontakt.
http://allegro.pl/domena-internetowa-telewizja-rolnicza-agrotv-pl-i2103366561.html
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817