Skocz do zawartości

Zdjęcie

Faucheux 855 z mtz-em??

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 21:09

Faucheux 855 z mtz-em?? Witam was mam problem i pytanie. Mianowicie, zakupiłem tura firmy faucheux 855 i chce go przystosować do mtz-a 82 w "starej budzie" lecz ten tur był przy john derr-rze 2140 i mam problem bo niewiem czy mam przerabiać mocowanie tura co i jak i czy będe musiał rozłączyć przedni napęd czyli czy nie będe musiał wykręcić wałka do napędu a nie chce tego robić bo jest mi potrzebny napęd do lasu itp. jeżeli ktoś spotkał się z takim turem to bardzo proszę o wypowiedzenie się na ten temat. http://img217.images...2800304331.jpg/ http://img530.images...1280030433.jpg/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Faucheux 855 z mtz-em?? Dzisiaj, 18:32
  •  

#2 Share inzynierobserwator

inzynierobserwator

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 22:17

Faucheux 855 z mtz-em?? Mocowanie na pewno będziesz musiał przerabiać. Musisz podpatrzeć jak zamontowane są ładowacze innych firm na takich ciągnikach. Jest trochę zabawy przy takich przeróbkach, ale już tak jest z używanymi ładowaczami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share andriu

andriu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 22:26

Faucheux 855 z mtz-em?? kolego ile dales za tego tura???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 23:37

Faucheux 855 z mtz-em?? za tura wraz z adaptacją kompletną łyżką i widłami widoczne na zdjęciach dałem 7 tysięcy

mam prośbe czy moglibyście pokazac parę fotek jak wygląda przy waszych turach przy mtz-tach bo iewiem co i jak mam robić a chciał bym zobacvzyć jak u was jest zrobione. był bym bardzo wdzięczny