Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kombajn za 10 000 zł

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 22:52

Kombajn za 10 000 zł claas matador heheh mój znajomy ma cudo.......

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kombajn za 10 000 zł Dzisiaj, 00:07
  •  

#22 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 24 luty 2008 - 18:24

Kombajn za 10 000 zł za tą kase dobrego bizona na pewno nie kupisz ja polecił bym claasa europe albo matadora chyb ze consula ale to są już nowocześniejsze i droższe maszyny ale jak wolisz bizona to bierz co prawda to prawda ze części tańsze, bizony są bardziej awaryjne i gdybyś wzioł takiego bizona za 10 tysięcy to około 3-4 tysięcy byś musiał władować żeby ci jako tako chodził :rolleyes:

#23 Share samesilver

samesilver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 24 luty 2008 - 18:55

Kombajn za 10 000 zł ja mam na sprzedaż bizona Z50 za 10 tyś jeśli jesteś zainteresowany pisz na PW jest w stanie do roboty ostatnio 20ha wymłocił bez awarii

#24 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 24 wrzesień 2008 - 20:50

Kombajn za 10 000 zł Ja dwa lata temu kupiłem Bizona Z056 z 1977 roku za 10 500 zł, ale przed sezonem trzeba było włożyć w niego jakieś 4 tyś. Kupując Bizona za 10 tyś trzeba się liczyć z kosztami remontu
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#25 Share klocek

klocek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze

Napisany 27 wrzesień 2008 - 07:25

Kombajn za 10 000 zł ja mam 56 do sprzedania ale nie za 10 tylko jakies 19 do negocjacji oczywiscie 19 tys pln

#26 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 13:34

Kombajn za 10 000 zł wuja ma MF 31 troch mały ale skosił swoje i jeszcze sąsiada z transportem z Niemiec wyszło go około 5 tyś

#27 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 16 listopad 2008 - 13:35

Kombajn za 10 000 zł heder 1.80m a silnik 3 cyl

#28 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 22 listopad 2008 - 09:52

Kombajn za 10 000 zł ja mysle ze za 10 tys bizona to dosc ryzykowne gosciu kupil sobie bizona zo56 za 10tys i ledwie wymlucil swoje 5 ha caly czas sie mu psuł itp. mysle ze jakis ferguson by sobie dal rade

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Davidastra

Davidastra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 863 postów

Napisany 30 styczeń 2009 - 23:23

Kombajn za 10 000 zł za 10 tyś nie szukaj
bo to kiszka
trzeba będzie wkładać
lepiej poczekać dograć kasy i kupić za 20000

Opus meum est

#30 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 30 styczeń 2009 - 23:46

Kombajn za 10 000 zł Za 10tyś to można kupić stara niemiecka ruinę albo polskiego bizona w rozsypce, ani jedno ani drugie nie spełni twoich oczekiwań, myślę ze lepiej wstrzymać sie z zakupem i dołożyć troche grosza kupić polską maszynę młodsza w lepszym stanie i wtedy bedziesz robił robote... nie warto pchać sie w kombajny 1.80-2.50m bo to pitu pitu na czterech kulkach dobre na 5h wokół stodoły...
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#31 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 01:06

Kombajn za 10 000 zł Kolego myśle, że sie mylisz- sąsiad kupuje różne maszyny na części i w żniwa kupił bizona 40 w idealnym stanie jak na ten model za 6,5 tys zł skosił swóe 2 ha i pojechał na zarobek. Brał 230 zł za ha skosił 16 ha i tylko głowiczka od targańca sie rozsypała. Uważam, że mówienie "Za 10tyś to można kupić stara niemiecka ruinę albo polskiego bizona w rozsypce" nie do końca jest prawdą. U jednego z rolników kosił claas 108 i jak zobaczył pole żyta przybitego do ziemi to minął je wielkim łukiem. Gość przyszedł do nas aby mu to wykosić, a ojciec kaskaderem nie jest więc poszedł do sąsiada a on mówi że i tak maszyna pójdzie na części a resztę na przetop do huty więc pojechał i jakie było zdziwienie 1,5 ha w 2 godziny obleciał a było potem 43 baloty słomy. Sasiad mówił, że problem był tylko z pasem napędowym odrzutnika bo 40 ma szeroki płaski i chwilami sie z niego dymiło tak sie ślizgał.

#32 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 31 styczeń 2009 - 01:35

Kombajn za 10 000 zł Owszem masz racje, trafiają sie pojedyncze przypadki ale znalezienie bizona nawet 40-stki w idealnym stanie graniczy z cudem większość bizonow za 10tyś jest tak zatłuczona że koniec świata... a co do tego pasa napędowego w bizonie ZO40 to znam ból nasz ZO50 też ma jeszcze te stare rozwiązanie i pas czasem nie ogarnia i sie ślizga ;)
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

#33 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 31 styczeń 2009 - 08:33

Kombajn za 10 000 zł Dokładnie... za 10.000 nic nie kupisz a żeby znalesc coś żeby jezdzilo to jednak trzeba miec szczescie albo siedziec caly czas i szukac. U mnie w miejscowosci miał Bizona Z056, ładnie utrzymany ale pojechał kosić bez wody. Oczywiście tak jechał, że go zatatl. Sprzedał go i kupił Mercatora. Ten Claas no można powiedzieć, że jest w idealnym stanie tzn pod względem blacharki, no śliczny ale przez żniwa nie ma "podkreślam" nie ma dnia, żeby nie prali młotem. Tak potężnie się sypie, że szok. w Te żniwa się podjarał bo siadło łożysko na siekaczu... komabjn cały ale hektar pszenicy poszło.

Większość ludzi leci na maszyny pod względem wyglądu, jak się świeci to bierzemy a tu zaś o to nie chodzi. Tu jest taki problem, że nie mozna sprzętu wyprobować w polu a nikt nie kupuje w żniwa. W ciemno się bierze 35% komabjnu. Ja bym za 10.000 kombajnu nie kupował, nazbierałbym te pare tysięcy i kupiłbym POLSKIEGO POCZCIWEGO BIZONA!!! Po moich obserwacjach Bizona Z056 za jakiegoś porządnego trzeba dać 30.000zł ale jak kupisz taniej zrobisz remont, wszystkie łożyska, paski i nie ma siły, będzie super chodzić ;)

#34 Share Vincent

Vincent

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 16 marzec 2009 - 20:20

Kombajn za 10 000 zł za 10000 tys. kupisz spokojnie bizona zo-40 i nawet w niezłym stanie a co do części to tanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share Mmaciekdd

Mmaciekdd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, maszyny rolnicze, internet.

Napisany 24 marzec 2009 - 14:02

Kombajn za 10 000 zł Ja na Twoim miejscu mając 10tys do dyspozycji szukał czegoś z Claasa: Consul, Compact, Corsar, Cosmos.