Skocz do zawartości

Zdjęcie

Studia rolnicze

58 odpowiedzi na ten temat

#21 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 20:48

Studia rolnicze na technike nie potrzebna jest chemia ani biologia, bardziej matematyka i fizyka. ale tak ogolnie to tam biora wszystkich lacznie z historia ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Studia rolnicze Dzisiaj, 06:04
  •  

#22 Share chopin

chopin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,PC,PS3:)

Napisany 09 listopad 2010 - 21:05

Studia rolnicze ja właśnie jestem na etapie pisania pracy inż na UR Kraków... studia fajna sprawa:)U nas chemia miażdżyła wszystkich... mieliśmy prof z Uniwersytetu Jagielońskiego:/ przesiał towarzystwo dosyć mocno..

#23 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 21:34

Studia rolnicze

Zarządzanie i inżynieria produkcji rolniczej i leśnej na SGGW w Warszawie 2100 za semestr masz mature raczej przyjmą tylko później troche trudno :D

Na którym semestrze jesteś?Ja na 1. to póki co nie narzekam na trudność;p No poza matmą z panią mgr. M. .... ;) Ale da się przeżyć. Mówią że u nas największy przesiew jest właśnie na matmie i j. obcym...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 21:55

Studia rolnicze ja na 3 semestrze jestem z panią mgr M... to da sie przeżyć zaliczyłem matme na 4 ;) powiem ci ze teraz jest duzo trudniej niz na pierwszym, mechanika, metrologia, statystyka nie za łatwo ;D jak chcesz to powiem ci wiecej na priv, ( jak zaliczyc matme itp) :D

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:00

Studia rolnicze fakt jak ktos nie lubi zadan, to bedzie sie musial troche pomeczyc
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:03

Studia rolnicze na zaoczne i tak biorą wszystkich ..... a to czy ktoś to skończy czy nie to ich nie obchodzi aby tylko wpłata była za semestr ;) osobiście nie polecam UP Wrocław ..... :D

#27 Share ursus1991

ursus1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, komputery, muzyka, motoryzacja

Napisany 09 listopad 2010 - 22:04

Studia rolnicze A czego dotyczy ta Technika rolnicza?
Chodzi o technologie uprawy itp.?

A czy na zaoczne, chodzi mi o stud. Rolnicze, jak i o Technike Rolniczę wystarczy podstawowa matura, czy muszę jakiś przedmiot dobrać

#28 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:12

Studia rolnicze na zaoczne raczej biorą wszystkich byle matura zdana (płacisz tzn jestes im potrzebny )

#29 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 22:15

Studia rolnicze na dziennych tez biora jak najwiecej bo dostaja za kazdego kase z rzadu i to wcale nie mala.

technika rolnicza niby ma polegac glownie na liznieciu konstruowania maszyn uzywanych w rolnictwie, troche lizniecia uprawy roslin i hodowli zwierzat. jednak na wstepie nam powiedziano: raczej nikt konstruktorem po tym kierunku nie zostanie :)

#30 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 listopad 2010 - 22:20

Studia rolnicze ja studiuje na uwm w olsztynie. technike rolnicza i lesną.. i powiem że bez podstaw fizyki i matematyki nie macie co sie tam wybierac... a co do kierunku rolniczego.. to bez chemii i biologii... to nie masz co podchodzic..
:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 23:59

Studia rolnicze A moje studia kosztują prawie 4tys zł za semestr...
I wszyscy Wy co studiujecie zaocznie to pracujecie gdzieś czy na gospodarce zostaliście?

#32 Share wilczek21

wilczek21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 07:44

Studia rolnicze ja studiuje na SGGW rolnictwo i naprawde chemia i biologia jest tam potrzebna :)

#33 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 09:11

Studia rolnicze Na uniwersytecie siedleckim 1600 semestr ogólnie studia spoko ale z ta chemią potwierdzam to sie przydaje niesamowicie bo jest sporo przedmiotów na niej sie opierających u nas najgorsza na inżynierce byla chemia rolna gleboznastwo porażka przesiew totalny i ochrona wszystkie pieprzone robaczki i choroby na pamięć ale już to przeszłem i jestem zadowolony magisterka natomiast to jedna wielka impreza zaliczenia za obecność praktycznie nie wiele się robi więc na inżynierce wymęczyli solidnie a teraz luzy :)
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#34 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 09:12

Studia rolnicze elemer, a jak często są zjazdy w łomży?
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 listopad 2010 - 09:15

Studia rolnicze Na SGGW Rolnictwo I stop. 1800 za semestr, II stop. 2000 za semestr. TRiL-u nie ma w wymiarze studiów niestacjonarnych.

#36 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 13:51

Studia rolnicze

Na uniwersytecie siedleckim 1600 semestr ogólnie studia spoko ale z ta chemią potwierdzam to sie przydaje niesamowicie bo jest sporo przedmiotów na niej sie opierających u nas najgorsza na inżynierce byla chemia rolna gleboznastwo porażka przesiew totalny i ochrona wszystkie pieprzone robaczki i choroby na pamięć ale już to przeszłem i jestem zadowolony magisterka natomiast to jedna wielka impreza zaliczenia za obecność praktycznie nie wiele się robi więc na inżynierce wymęczyli solidnie a teraz luzy ;)

Jeśli można bez znaków interpunkcyjnych, to może da się bez odstępu... zacznijmy całkiem pisać w ten sposób:

Nauniwersyteciesiedleckim1600semestrogólniestudiaspokoaleztachemiąpotwierdzamtosieprzydajeniesamowicie
bojestsporoprzedmiotównaniej sieopierającychunasnajgorszanainżyniercebylachemiarolnagleboznastwoporażka przesiewtotalnyiochronawszystkiepieprzonerobaczkiichorobynapamięćalejużtoprzeszłemijestemzadowolony magisterkanatomiasttojednawielkaimprezazaliczeniazaobecnośćpraktycznieniewielesięrobiwięcna inżyniercewymęczylisolidnieaterazluzy :)

Będzie jeszcze ciekawiej.
Czepiam się? :)

#37 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 14:06

Studia rolnicze Dokładnie-TRiLu zaocznego na SGGW nie ma, z tego co wiem na obecna chwilę to prócz mnie aby jedna osoba zlozyła papiery na to <lol>
@groszek-dla mnie akurat 'zawodowe' przedmioty to jest pikuś :) Matmę po 3 kolosach myślę że będę mieć na 3 ;) Ale na serio to jest największy problem, niestety pani M. nic nam nie tłumaczy, aby pisze na tablicy... Ostatnio dopiero granice nam tlumaczyła bo zobaczyła że na kolosie nikt tego nie zrobił dobrze.... I jak wytłumaczyła to większośc mniej lub bardziej to ogarnia :) A ty masz jeszcze matmę?Myslałem że jest aby 2 semestry...Osobiście czekam na chemie :/

#38 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 14:18

Studia rolnicze

Dokładnie-TRiLu zaocznego na SGGW nie ma, z tego co wiem na obecna chwilę to prócz mnie aby jedna osoba zlozyła papiery na to <lol>
@groszek-dla mnie akurat 'zawodowe' przedmioty to jest pikuś :) Matmę po 3 kolosach myślę że będę mieć na 3 :o Ale na serio to jest największy problem, niestety pani M. nic nam nie tłumaczy, aby pisze na tablicy... Ostatnio dopiero granice nam tlumaczyła bo zobaczyła że na kolosie nikt tego nie zrobił dobrze.... I jak wytłumaczyła to większośc mniej lub bardziej to ogarnia :) A ty masz jeszcze matmę?Myslałem że jest aby 2 semestry...Osobiście czekam na chemie :/

mamtma 2 semestry, na początku to lajcik później jak zaczniecie całki, równania różniczkowe to jest hardkor :) ale obniżała punktacje i jakoś kazdy kto chciał to zaliczyl (no jeszcze pare osób zalicza :)) a jesli myslisz ze np mechanika i wytrzymałość materiałów to przedmiot zawodowy to sie lekko mylisz bo to jest czyściutka fizyka i zadania z fizyki ;) natomiast na drugim roku jest statystyka czyli tez matma i tez nie za prosta ale odrobine prostsza (całki itp tez potrzebne:D ) a jak tam u was z grafiki bo u nas jedna grupa która miała z panem dr W ... to jeszcze chyba nikt nie zaliczyl drugiego semestru. A chemii sie nie bój zalezy jeszcze z kim ci trafi, ale ogólnie same podstawy takze jak małowiele kumasz to bez problemu :)

#39 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 16:24

Studia rolnicze Haha no grafika też jest ciekawa:D rysunki mam zaległe :) Jak cały rok praktycznie ;) Ostatnio chyba od was jakieś dziewczyny na naszych zajeciach zaliczały :))

Jednak nie od was, w innym terminie mamy zjazdy :o

Edytowany przez versus, 10 listopad 2010 - 16:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 18:38

Studia rolnicze @masiew 1 i 2 rok to co dwa tygodnie. Chociaż na 2 roku był taki miesiąc że byłem co tydzień w szkole. Na 3 roku co 3 tygodnie.

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.