Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mini ładowarka

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share karllo

karllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 24 maj 2013 - 16:55

Mini ładowarka witam , interesuje mnie kupno miniładowarki bobcat o szrokosci ok 90cm i mam pytania: jazda jest na 2 wajchy obok siedzenia, a czym się i jak steruje ładowaczem czy to są pedały przy nogach? i najważniejsze czy można dawać i odejmować gaz regulowac obroty tak jak w aucie czy ciagniku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mini ładowarka Dzisiaj, 01:43
  •  

#22 Share karllo

karllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 24 maj 2013 - 17:50

Mini ładowarka prosze o odpowiedz jak to jest w czyms takim jak sie tym steruje

#23 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3182 postów

Napisany 24 maj 2013 - 22:00

Mini ładowarka Z tego co pamiętam o skidsteer z filmików to sterowanie wysięgnikiem odbywa się za pomocą dźwigni(rączek) na końcach długich wajch. Duże "wajchy" mają na końcach mniejsze. Siedząc w środku prawą podnosi się i opuszcza wysięgnik a lewą poziomuje osprzęt. Jednocześnie duże dźwignie odpowiadają za skręcanie, tj hamowanie wybranej strony. Pedały w takich także są, ale nie wiem do czego.

#24 Share MF5440

MF5440

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:32

Mini ładowarka Witam, posiadam na sprzedaż miniładowarke Schaffer, wiecej info na priv.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 12:15

Mini ładowarka Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie zakup takiej miniładowarki chciałbym odciążyć moją proxę. Chodzi mi głównie o przywożenie kiszonki qq bele siana i słomy, baloty z lucerny oraz wygarnianie obornika. dlaczego miniładowarka ? Jak spora część ludzi i tutaj mam małe pomieszczenia do których można wjechać tylko mniniładowarką dlatego już myślę o powiększeniu kanału gnojowego do 90 - 110 cm żeby się nią zmieścić poza tym denerwuje mnie już mój zgarniacz linowy (co roku lina próbowałem walczyć z tym co ją zrobił ale wojna z wiatrakiem), zastanawiam się czy w kwocie do 20 tys. się zmieszczę i na co zwrócić uwagę przy zakupie. Ja widzę u siebie bobcata wydaje mi się najzgrabniejsza z wszystkich jakie widziałem ale czy uniesie bele sianokiszonki z lucerny ? ok 600 kg jak nie więcej ?

#26 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 12:15

Mini ładowarka Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie zakup takiej miniładowarki chciałbym odciążyć moją proxę. Chodzi mi głównie o przywożenie kiszonki qq bele siana i słomy, baloty z lucerny oraz wygarnianie obornika. dlaczego miniładowarka ? Jak spora część ludzi i tutaj mam małe pomieszczenia do których można wjechać tylko mniniładowarką dlatego już myślę o powiększeniu kanału gnojowego do 90 - 110 cm żeby się nią zmieścić poza tym denerwuje mnie już mój zgarniacz linowy (co roku lina próbowałem walczyć z tym co ją zrobił ale wojna z wiatrakiem), zastanawiam się czy w kwocie do 20 tys. się zmieszczę i na co zwrócić uwagę przy zakupie. Ja widzę u siebie bobcata wydaje mi się najzgrabniejsza z wszystkich jakie widziałem ale czy uniesie bele sianokiszonki z lucerny ? ok 600 kg jak nie więcej ?
Co powiecie o tej : http://olx.pl/oferta...html#0b143d7973 lub http://olx.pl/oferta...html#0b143d7973

A zastanawia mnie to dlaczego ta jest taka tania w stosunku do roku produkcji : http://olx.pl/oferta...html#0b143d7973

Edytowany przez aster453, 04 sierpień 2014 - 12:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share vbox33

vbox33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, historia, of-road

Napisany 13 marzec 2015 - 19:28

Mini ładowarka Posiada ktos ladowarke w stylu np bobcat ls70?? Potrzebuje dowiedziedz sie kilku rzeczy o tego typu miniladowarce

Edytowany przez vbox33, 13 marzec 2015 - 19:29.