Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy Metal-fach

39 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 09:34

Przyczepy Metal-fach Noszę się z zamiarem kupna nowej 8-tonowej przyczepy. W oko wpadła mi przyczepa z allegro firmy metal-fach która kusi swym wyglądem i ceną.
Czy może ktoś z was posiada taką lub wie coś o tych przyczepach? Proszę bardzo o opinie.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy Metal-fach Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 10:06

Przyczepy Metal-fach nie kupuj na ty małych kołach, zamów sobie wyższe bo nawet na af czytałem że te małe się grzeją podczas dłuższych tras, a poza tym ładniej wygląda na większych, u nas jeden gościu ma 2 8 właśnie na wysokich kołach i w miare zadowolony jest tylko po 1 sezonie przyczepy się trochę rozszczelniły, pomyśl może nad wieltonem
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#3 Share ursus914

ursus914

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Rockowa, klasyczne samochody :)

Napisany 08 listopad 2010 - 13:43

Przyczepy Metal-fach Powiem ci ze ona ma małe i wąskie koła, będą duże opory toczenia i na polu łatwo będzie siadać, pozatym jest podejżanie lekka co sugeruje ze rama nie jest tu specjalnie mocna. poleciłbym tobie naprawdę dobrą przyczepę, tańszą od wieltona, to jest ZASŁAW. Oponki nowe nie bierznikowane, szerokie, burty to oryginalne austriackie profile furman, rama jest z profili hutniczych, a nie jak pronar z ceowników zimnogientych.Naprawdę godna uwagi a przy tym nie zabujczo droga. I wymiar skrzyni jest paletowy, a wysokość od ziemi do podłogi to tylko 115 cm. I dobre wyposażenie seryjne. Naprawdę perełka w tej ładowności na naszym rynku. A i za darmo wybierasz kolor burt :) A nie jak wielton kilkaset zł dopłaty ;)
Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

#4 Share pawlon

pawlon

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 14:56

Przyczepy Metal-fach Metal Fach 8T jest na duzych kołach, też nowych. profile burtowe tez są Furmana.

#5 Share Przyczajony

Przyczajony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 15:19

Przyczepy Metal-fach Witam , akurat tak się składa że mój sąsiad jest Dealerem maszyn firmy Metal-Fach . Rozmawiałem z nim o tych przyczepach jakis czas temu. Mówił że sprzedaja się one bardzo dobrze a klienci są z nich zadowoleni. W mojej miejscowości tez są dwie sztuki tego typu i spisują się naprawdę super.

#6 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 15:29

Przyczepy Metal-fach W takim razie chyba niema co się zastanawiać. czekam tylko jeszcze na pieniądze z MR, jak przyjdą to kupuję metal-facha.

#7 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 13:40

Przyczepy Metal-fach Jednak, pomimo wcześniejszych zakusów wybór padł na Pronar T-672. To chyba lepszy wybór niż Metal-fach.

#8 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2436 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 22 grudzień 2010 - 14:38

Przyczepy Metal-fach Powiem tyle często jestem na produkcji w Metal-Fachu no i przyczepy są u nich tylko składane z gotowych elementów, rama jest jedynie spawana u nich a to jest identyk waszych wieltonów i Pronarów wszystko to samo, borta są sprowadzane gotowe tak samo jak wiele innych elementów wiec powiem że za zakupem metal-fachu stoi cena, sprzedają ją prawie po cenie produkcji a nie jak WIELTON (przereklamowany juz jest).
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#9 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 22 grudzień 2010 - 15:54

Przyczepy Metal-fach wielton jest tańszy niż MT... ;) cenniki u dela sobie przeglądałem....

#10 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 21:31

Przyczepy Metal-fach I znów moje zdanie się zmieniło, teraz na dobre bo zadatkowałem już Metal-facha jednak. Do końca przekonała mnie cena. Za pronara 40tys. a za MF 36 tys. Nie miałem nad czym sie zastanawiać. W biznesplanie na MR i tak zaplanowałem przyczepę za 35 tys. więc za MF niewiele przekrocze budże. A Pronar to była by prawdziwa dziura budżetowa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 09:40

Przyczepy Metal-fach Temat został jakos zapomniany a ja cały czas próbuje znaleźc użytkowników przyczep metal-fach. Dealerzy mówia że bardzo dużo tych przyczep się sprzedaje, czyżby nikt z agrofotowiczów jej nie miał? W galerii też jakoś ich nie widac...

#12 Share Lenka

Lenka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 luty 2011 - 20:16

Przyczepy Metal-fach Witam serdecznie forumowiczów ;) Mam pytanie dotyczące przyczepy z MetalFach T710/1 6t (dwuosiowa). Cena przyczepy wynosi 30 tys. zł wyposażona w standardzie. I tu powstaje problem, gdyż przy zakupie okazuje się że wyżej wymieniona cena to cena przyczepy z jedną burtą, a za nadstawkę trzeba dopłacić jeszcze dodatkowe 3tys. zł. I tu zwracam się z pytaniem, czy ktoś spotkał się z takim problemem?? Bardzo proszę o podzielenie się opiniami na ten temat. Pozdrawiam serdecznie ;)

#13 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 09 luty 2011 - 00:08

Przyczepy Metal-fach tak podobnie ma pronar ale nie we wszystkich modelach osobno płacisz za dodatkowe burty, koło zapasowe, mocowanie do niego, tylni zaczep i jeszcze pare opcji ;[ zostaje tylko targowanie sie z dilerem wtedy moze cos dozuci taniej... podwójne burty powinny byc w standardzie jak nie pełne to siatkowane do kiszonki tak samo koło zapasowe o zaczepie nie wspomne
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#14 Share Lenka

Lenka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 09 luty 2011 - 07:51

Przyczepy Metal-fach Więc jeżeli kupuję przyczepę 6t z MetalFach za około 30 tys zł bez tej burty to nie jest przyczepa 6t w tej cenie. Gdzie tu szukać prawdy??

#15 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 09 luty 2011 - 08:45

Przyczepy Metal-fach Lenka

Przyczepa T710/1 Metal-Fach ze standardowymi burtami ma ładowność 3.5 tony.
Ładowność 6 ton odnosi się do "maksymalnego" ciężaru jaki może przewozić.
Chociaż z drugiej strony z nadstawkami wychodzi 7 ton ładowności.

Cena przyczepy : 30.135 PLN brutto
Nadstawski : 3.690 PLN brutto

Ceny katalogowe

#16 Share nemezis

nemezis

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 09 luty 2011 - 09:14

Przyczepy Metal-fach

tak podobnie ma pronar ale nie we wszystkich modelach osobno płacisz za dodatkowe burty, koło zapasowe, mocowanie do niego, tylni zaczep i jeszcze pare opcji ;[ zostaje tylko targowanie sie z dilerem wtedy moze cos dozuci taniej... podwójne burty powinny byc w standardzie jak nie pełne to siatkowane do kiszonki tak samo koło zapasowe o zaczepie nie wspomne

Pronar w 6 tonowej podwójne burty ma w standardzie tak samo zaczep tylny - za dopłatą jest automatyczny

#17 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 09 luty 2011 - 12:33

Przyczepy Metal-fach w 6tce od niedawna jest to standard ale w 5 tce i mniejszych juz nie @Lenka czemu wybrałaś MetalFach a nie np Zasława albo Pronara ? ;)

Edytowany przez Arturo, 09 luty 2011 - 12:37.

#18 Share dyczko0

dyczko0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, IT, siatkówka

Napisany 09 luty 2011 - 12:45

Przyczepy Metal-fach Tylko, że Pronar jest droższy od Metal-Fachu o dobre kilka tysięcy złoty.
A tak gwoli ścisłości to przyczepy rolnicze podobnie jak ciągniki to są składaki.
Część producentów spawa tylko ramy a pozostałe elementy są sprowadzane przez producentów z tych samych zachodnich fabryk.

#19 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 10 luty 2011 - 13:18

Przyczepy Metal-fach z tego co sie dowiedziałem to podwojne burty są jednak w standardzie w 6t MetalFachu :huh: tak samo kliny pod kola ale tylni zaczep i koło zapasowe juz jest opcją <_< jak cos to zawsze jest dzial sprzedazy mozna do nich zadzwonic i sie zapytac co jest w standardzie bo znam takiego dilera ktory by nawet kola sprzedal jako opcja o zaczepie i swiatlach nie wspomne ;[

Edytowany przez Arturo, 10 luty 2011 - 13:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 23 luty 2011 - 18:16

Przyczepy Metal-fach Jak ja zamawiałem swoja metal-fach 8 ton to drugie burty były wliczane również jako opcja, do tego wziąłem jeszcze tylne okno zsypowe wraz z rynną i tylny zaczep obrotowy. Ale to juz bardziej skomplikowana sprawa ponieważ zaczep serwis zamontował mi firmy Pronar gdyż Metal-fach nie produkuje obrotowych zaczepów tylko sztywne a mi zalezało na obrotowym z uwagi na częsty rozładunek za pomocą wywrotnicy.