Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 95,14TX

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 19:54

Renault 95,14TX

NO I JAK COŚ WALNIE TO OGROMNY KOSZT NAPrawy!!!!!!! to nie jest zetor albo ursus

czy ja tu polecam zatora albo ursusa????? zacznijcie czytać dokładnie. Tu zrobiłem porównanie renówki do zetora z kosztami napraw. a chyba wiem że reno mniej sie psuje niż ursus ALE jak coś sie popsuje to już sa tysiące tak jak napisano w innym temacie koszt naprawy skrzyni!!!! i nie rozumiem o co ci chodzi z tym < piszesz że narobiłeś się już przy nim, a w zasadzie nic nie robiłeś> jeśli dla ciebie postawienie ciągnika na dwa tygodnie na warsztat i rozebranie w drobny mak instalacji hamulcowej i tych bębnów przemycie każdego przewodu wyjęcie pompy wtryskowej wyjęcie wtrysków to.....
Reasumując renault to dobry ciągnik bardzo komfortowy mocny tylko trzeba trafić na dobry bo inaczej będzie sie psuł jak każdy inny a czesci nie sa takie tanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 95,14TX Dzisiaj, 09:22
  •  

#22 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 15 listopad 2010 - 19:04

Renault 95,14TX Kolego @wisniak222, po części masz rację ale zawsze znajdzie się "ale", miałem Ursusa i mam teraz Renaulta. Już nie będę wychwalał wyższości komfortu i ogólnie "wszystkiego" w Renówkach nad Ursusem. Kiedy miałem Ursusa nie było roku żeby czegoś w nim nie dłubać, a to silnik siadł, a to padł, albo podnośnik, czy sprzęgło a nie raz trzeba było jeszcze raz rozbierać grata bo części były felerne albo jakieś wadliwe :) . Wymieniać mogę w nieskończoność, a teraz od roku posiadam Renaulta i śmiało mogę stwierdzić że jestem szczęśliwym posiadaczem :P nie miałem ani jednej awarii, nie trzeba było jej rozpoławiać itd. dosłownie tankowałem i robiłem co miałem zrobić. Teraz w życiu nie kupiłbym ursusa ani żadnego wynalazku tego typu nawet gdyby miał być nowy, wolę się szarpnąć za kieszeń i kupić coś sprawdzonego i dobrego.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#23 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 17:29

Renault 95,14TX dokładnie ;) inni bedą sobie chwalić case albo jd ale reno jest bardzo dobre. moja ma 110km i pociągnie tyle co nowy pronar 130 km w sensie o szybkosć jazdy w polu moc pod górki itp.no i reno ma rewers i to jest ogromna zaleta !!!!!

#24 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 16 listopad 2010 - 18:43

Renault 95,14TX Szkoda tylko , że standardowo ten rewers mechaniczny, a nie elektro hydrauliczny, choć widziałem jedną na allegro z elektro hydraulicznym i półbiegami w przyciskach ;)

#25 Share Kris5

Kris5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Sport, Rolnictwo

Napisany 19 listopad 2010 - 16:56

Renault 95,14TX Panowie a jak myslici lepszym zakupem na 15 ha byłoby zakupienie takiej renwki czy może jakiegos mniejszego ursusa??

#26 Share Kris5

Kris5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 18:07

Renault 95,14TX co powiecie o tym???

http://moto.allegro....1328621602.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 19:46

Renault 95,14TX Link nie działa

#28 Share Kris5

Kris5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 22 listopad 2010 - 22:26

Renault 95,14TX nie wiem dlaczego nie działa musi być jakiś błąd

#29 Share jank18

jank18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 23 listopad 2010 - 09:44

Renault 95,14TX p

#30 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 08:40

Renault 95,14TX Widziałem go na allegro, nie wygląda tak strasznie i podobno bardzo dobre są to ciągniki, mało awaryjne i oszczędne. Za tym przemawia jeszcze cena :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 17:51

Renault 95,14TX Ogólnie ciagniki fajne, ale jak już chcesz kupować, to może lepiej z biegami z boku, a nie między nogami, bo nie będziesz czuł wielkiej różnicy po przesiadce z ursusa, a remont jak już wspominali troche więcej kosztuje niż np. ursusa :huh: Czasem warto dołożyć prę zł i kupić z trochę większym komfortem a mieć go pare lat dłużej :blink: