Zaloguj się, aby obserwować  
orzech

Trociny do obory wolnostanowiskowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
orzech    5

Poszukuje trocin do ścielenia stanowisk w oborze wolnostanowiskowej. Może macie jakieś informacje o dostawcach tego towaru lub może sami kupujecie trociny?. Nie interesują mnie jednorazowi dostawcy tylko stali. Jeżeli macie jakieś namiary na dystrybucje trocin prosił bym o informacje na ten temat. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Nie ma u ciebie w okolicy jakiś tartaków czy zakładów związanych z przetwórstwem drewna??? Popytaj się bo tam zawsze jest tego dużo, miałem praktyki w zakładzie stolarskim i tam też zawsze zostaje dużo wiórów i jest stały odbiorca :lol:


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja mam trociny. Tylko mam też już stałych odbiorców. Napiszę Ci tyle że cena może być trochę za wysoka jak dla Ciebie. Kolega wyżej dobrze radzi poszukaj w okolicy takie mniejsze tartaki to powinni coś mieć, bo ci więksi to przeważnie tanio nie sprzedadzą i pyzatym często mają umowy podpisane już z odbiorcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Jak słoma gdy jest system rusztowy?

 

Nie polecam trocin, wnosisz z nimi bakterie

 

Ja używam wapno mieszane z kreda


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzech    5

Słoma to nie jest dobry pomysł na ruszta a tartaku w okolicy nie ma. Dużo towaru zabierają jako biomasę, dlatego trudno o ten materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Połóż maty i po problemie,


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzech    5

Gdybym myślał o matach to nie zadawał bym pytań o trocinach. Zastanów się czasem jaką odpowiedź dajesz do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj