Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DoctorJohn

DoctorJohn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 07:48

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Witam, rozmyślam nad kupnem ostrówka koparko-ładowarki. Chcę żeby mi służył do ładowania bel, ponieważ ma mocny udźwig na turze oraz wspomaganie. Chcę mu dorobić chwytak oraz krokodyla. Jednocześnie ciągnik służył by mi do pracy w lesie. Zamiast tylnej łyżki, bym założył chwytak do drzewa i ładował nim kanki na wóz, a także ciągał kloce tartaczne np. ze zrębu a spychał bym turem. Ciągnik jest tani oraz łatwy w eksploatacji. Proszę was o wyrażenie swojej opinii na ten temat. Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Dzisiaj, 20:48
  •  

#2 Share JohnTheBulletTeacher

JohnTheBulletTeacher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 09:05

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Pogadaj z tymi co mieli ostrówki. Nikt ci go nie poleci jeśli chociaż przez chwilę pracował na zachodniej maszynie. Jest masa zachodniego sprzętu w dobrych pieniądzach, z częściami nie ma problemu.

#3 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 16:43

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Jestem podobnego zdania jak przedmówca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 listopad 2010 - 17:03

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Jestem podobnego zdania jak przedmówcy. :unsure: :P ;[

#5 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 18:01

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie i co to wnosi do tematu że podzielacie jego zdanie jak macie takie rzeczy pisać i spamować to dajcie sobie spokój i pomyślcie kilka razy zanim coś napiszecie, jeśli nie masz kasy i znasz się na przerobieniu to jest całkiem niezły pomysł bo przy samym ciągniku dużo nie będziesz przerabiał lecz musisz dorobić ostrzęt chwytak do bel widły i chwytak do drewna a to jest do kupienia drogie a i w spychaniu to on nie jest za mocny
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share alek162

alek162

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 18:29

Ostrówek do pracy w rolnictwie i w lesie Można mu za to wstawić silnik od Zetora i pokombinować z przednim napędem, o ile się da. Jedynie koszty dorabiania osprzętu mogą być spore, ale w pracy powinno się wszystko zwrócić :unsure:

Dodaj odpowiedź