Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF Agrotron K410, MF 5445, Valtra N92 a może JD 6230

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 08 listopad 2010 - 21:19

DF Agrotron K410, MF 5445, Valtra N92 a może JD 6230 No tak to jest alternatywa lecz jest spora różnica między agrotonem a agrofarmem ale cena także robi swoje ;)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF Agrotron K410, MF 5445, Valtra N92 a może JD 6230 Dzisiaj, 03:51
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF Agrotron K410, MF 5445, Valtra N92 a może JD 6230 Dzisiaj, 03:51
  •  

#22 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 08 listopad 2010 - 21:51

DF Agrotron K410, MF 5445, Valtra N92 a może JD 6230

ja bym byl za agrofarmem 420.
1.Sporo tańszy od agrotrona
2.nikt tu nie mowil ze ten traktor wazy 3.7t ale z 500 na przodzie pomyka az milo
3.ciągnik jest bardzo dobrze wyważony
4.ciągnik jest prosty w obsudze jak polska 6
U mnie na okolicy jest agrofarm 420 chyba full wersia oprocz ehr (mątuja to wogle w tych małych,pracuje z prasa NH 544 i radzi sobie świetnie predkosc w zycie po bizonie to 14-16km obroty jakie walka nie wiem bo stalem tylko na schodach ;(
Dla mnie minusem jest kabina troche ciasnawa ;(
Tyle z mojej strony ;)

juz postanowione ze ma to byc ciagnik duzy gabarytowo o sredniej mocy a takie sa te modele co podalem. chce miec pewnosc, ze ciagnik nie bedzie mi "nieba ogladal" jak bede chcial podniesc agregat uprawowo-siewny, a nie bedzie on lekki bo ma to byc 3 metrowy z walem Packera no i do tego moj siewnik, dosyc spory ciezar ;) no nie wspomne juz o plugu, bo jednak taki Agrotron K410 sobie o wiele lepiej poradzi niz Agrofarm 420. do tego komfort. w Agrotronie jest jak dla mnie bardzo dobry, wieksza kabina, EHR, klima w standardzie tak jak okno dachowe, siedzenie pasazera itp. jest wiele czynnikow ktore sa za Agrotronem i mysle ze jesli wszystko pojdzie po mysli to takiego kupimy, no ale narazie tylku musze oferty zbierac, a wybierac ciagnik pewnie bedziemy dopiero po zniwach, predzej pewnie nie ;) a moze ktos wie czy chlodzony schowek na napoje jest w standardzie czy w opcji?? z chcecia cos takiego bym sobie zafundowal :D w koncu to ma byc moje miejsce pracy na cale zniwa i sianokosy :)
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Dodaj odpowiedź