Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wasze opinie na temat modelu 160-94

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 19:17

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Tak jak w temacie. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o tych ciągnikach ponieważ szukam mocnej Renóweczki. Już jedną posiadam i jestem z niej bardzo zadowolony. A konkretnie chodzi mi o tą skrzynie multishift. Nic na ten temat nie wiem. czy jest to dobre czy się nie psuje itd. Więc właśnie nie wiem na czym to w sumie polega ta skrzynia. Jeżeli jednak stwierdzicie że jest to dość kiepskie wtedy pewnie zdecyduje się na model 155 na zwykłej skrzyni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wasze opinie na temat modelu 160-94 Dzisiaj, 15:39
  •  

#2 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 03 listopad 2010 - 19:39

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Oglądaliśmy taką Renię. Sprzedawca mówił, że ma 3 zakresy i 9 biegów zmiennych pod obciążeniem. Ma coś ala podłokietnik. My z niej zrezygnowaliśmy bo była za duża, ale w super stanie , wersja TZ. Ta na pewno będzie miała większy komfort, niż zwykła 16/16.
KPK - Ochrona

#3 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:21

Wasze opinie na temat modelu 160-94 A to który rok był i ile cenił?? I jak myślisz taka renia z taką skrzynią jest warta zainteresowania? Nie będzie się to psuło??

#4 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 04 listopad 2010 - 18:04

Wasze opinie na temat modelu 160-94 http://www.agratrans...przedni-tuz-wom To ta. Cena 69tys brutto.
Właśnie nie wiem jak to sie sprawuje, mogliśmy zrobić jazdę próbną, ale cóż... było minęło. Mógłbyś przedzwonić do niego i się wypytać.
KPK - Ochrona

#5 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 20:13

Wasze opinie na temat modelu 160-94 A widziałem ja na allegro też. Szkoda że nie zrobiłeś tej jazdy próbnej. Było by cokolwiek wiadomo na ten temat. Bo ja osobiście nigdy się z tą skrzynią w Renault nie spotkałem nigdy :| Niby co najprostrze to najlepsze czyli manualna. No ale może akurat ta multishift nie jest taka zła. Zresztą wszystko kiedyś się popsuje :unsure:

#6 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 21:40

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Z tego co wiem to skrzynia w tym ciągniku jest taka jak w Same Titanie. Czy psuje się to nie wiem bo nie użytkowałem tego sprzętu, ale za pewne chodzi jak każdy inny bo wszystko musi się kiedyś zepsuć :unsure: Jeśli chcesz większą renówkę to może rozejrzyj się za jakimś Aresem albo 175-74.
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 05 listopad 2010 - 18:53

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Pasowała by mi taka ok 145 koni już. Chodzi mi głównie żeby był to ciągnik do agregatu ścierniskowego 2,6, pługów czwórek obrotowych i do aregatu uprawowo siewnego 3 metrowego aktywnego.

#8 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 09:02

Wasze opinie na temat modelu 160-94 145KM będzie za duża do takich maszyn, sam mam Renówkę 100KM i radzi sobie bez problemów ze ścierniskowym 2.6m pługiem 4x40 obrotowym i uprawowo siewnym biernym 3m. Ale wszystko też zależy od ziemi jaką obrabiasz :)
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#9 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 10 listopad 2010 - 17:58

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Ja już posiadam 110 konną ale niestety mam ciężkie ziemie i na kawałkach gdzie mam borowine muszę redukować bo nie idzie wyjechać. Bo mam tak że jak jest góra to i na niej borowina. Co do pługa to nie wiem jak obecna będzie sobie z nim radziła ponieważ jeszcze nim nie robiłem. Jednakże ciągnik mam maxymalnie poszerzony więc i pług musi być rozstawiony pewnie na max a mam mozliwość ustawienia 4x50. Jeżeli chodzi o agregat uprawowy posiadam aktywny bo akurat wymaga tego borowina, i w nim prawie że sobie radzi bez problemu :)

#10 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 11 listopad 2010 - 22:31

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Znajomy miał 180-94 i sprzedał gdzieś w Kujawy. Maszyna fajna, Multishift wygodny w użytku. Ale czasami były problemy z uruchomieniem silnika. W tej wersji jest tzw radar pomiarowy (dokonuje pomiaru poślizgu kół, prędkość itd) i bywało tak że sie niejako zawieszał, wtedy trzeba było ustawić dźwignie sterujące skrynią w pozycje neutralną i cofnąć kluczyk w stacyjce, czasem trzeba było pare razy pokręcić żeby 'załapał'. Ale tak oprócz tego żadnych innych problemów.
Na żniwach biegał z przyczepą skorupową Brimont (ład.14t), zaorał pare hektarów we współpracy z Rabewerkiem ażur 6+1. Prosty w obsłudze, tamten miał amortyzowaną kabine więc też wygodniej sie jeździło tymbardziej że jedna trasa u nas jak ser szwajcarski... Co do spalania - nie mierzyliśmy, jak biegał w transporcie to tankowanie raz na 2 dni. Ogólnie godny polecenia.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 19:30

Wasze opinie na temat modelu 160-94 Ooo i już jest jakiś konkret w tym temacie, może model troche przyduży ale skrzynia taka sama jak mnie interesuje. Takie problemy myśle że udało by mi się załatwić. Aczkolwiek pewności nie mam. Właśnie zastanawiałem się co to jest ten radar i tak coś kojarzyłem z poślizgiem kół ale pewien nie byłem. No spalanie odpowiednie to takiej mocy więc wcale się nie dziwie. W transpordzie renóweczki nigdy nie błyszczały małym spalaniem a przynajmniej moja nie błyszczy. No ale za to w polu piękności, jestem zadowolony ze spalania :huh: No nic będe się zastanawiał nad tym multishiftem, może akurat coś takiego kupie :lol: