Arek

Kolor felg i dachu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arek    218

Przeglądałem sporo zdjęć zetorów i ztsów i chyba we wszystkich dach jest nieco jaśniejszy od felg?

W jakim odcieniu wyjeżdżały z fabryki?

 

W 12145 felgi pomalowałem na kolor kości słoniowej i zastanawiam się jak pomalować dach, zupełnie biały chyba będzie kiepsko wyglądał, ale taki sam jak felgi chyba też nie najlepiej :hmm: Więc pomyślałem, żeby trochę rozjaśnić kość słoniową białym i chyba będzie w sam raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edpawel    0

  Ja w 12145 mam dach na biało i felgi na biało ,silnik zetorowska farba zielonkawa a maska czerwoniiutka ,wiekszosc zetorow jest umnie we wsi w takich kolorach    :) : a jak zetora kupiłem to był zielony wogóle beznadziejny  :P  , a mf 255 felgi srebrne silnik na siwo i maska czerwona (tak jak fabrycznie mniejwiecej)

 

NIezbyt przywiazuje wage do kolorów taki mi odpowiada....  ;)

 

mi zalezy natym zeby niebył poubijany jak to  u moich  niektórych kolegów w ursusach c 360 maski pokszywione  :)  , lakier itak zawsze jakimis gałeziami nieco sie porysuje  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

ja tam poprawiłem wszystko kością słoniową i mam to gdzieś.

Może kiedyś jak będę robił silnik to zapodam maskę podobną co jest w nowszych ursusach z firmy: http://www.gloniatowski.pl/

i wtedy polecę niebieską/granatową farbą tzw karoserię a skrzynia-silnik-itp na czarno lub jak fabryka dała ciemna zieleń.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zabalex
      Panowie jak wygląda orginalne mocowanie szyby tylnej  ramka z amortyzatorami i klamka Mile widziane zdjęcia 
    • Przez Marcin91
      Witam.
       
      Mam pytanie odnośnie filtrów kabinowych w grubym dachu Zetorów modeli 8111-16145. Czy ktoś z was je wymieniał? Swoje wyciągnąłem, bo są w opłakanym stanie i nie wiem czym je teraz zastąpić. Szukałem w sieci takich, niestety nie znalazłem. I się zastanawiam czy nie zastąpić ich filtrami powietrza z jakichś samochodów ciężarowych o podobnych wymiarach (ewentualnie skrócić z długości) albo stworzyć z cienkich kątowników ramkę o wymiarach filtra i zastosować jakiś materiał żeby trochę oczyszczał to powietrze. Co o tym myślicie?
       

    • Przez dzarjan8111
      Ktoś "mądry" kiedyś to wywalił z tego ciągnika a teraz jest dosyć głośno http://www.kubikzetor.cz/katalogy-zetor/ur-ii-crystal/8111-16145/rejstrik-29/blatniky-zvysene-38-pre-kabinu/?p=562 . Gdzie taką przegrode dostać ?
    • Przez damian123141
      jaka długość siłowników gazowych drzwi żeby pasowały. niestey poprzedni właściciel zdją je i nie wiem jakie były
    • Przez KaMaDiRxD
      Siemka wie ktoś czy do zetora 8011 mogę założyć kabinę od jakiegoś innego ciągnika bez jakiś wielkich przeróbek na mocowaniach i przede wszystkim od jakiego ciągnika chodzi oto żeby poprawić komfort
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj