Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 12:43

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 john deere lubi ciezka robote i do niego trzeba porownywac deutza czy inna marke o 10 do 20 KM mocniejszy

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Dzisiaj, 17:08
  •  

#22 Share darek195

darek195

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 05 grudzień 2010 - 21:55

i lepiej sobie radził w orce od tego john deera???

Trudno powiedzieć czy sobie lepiej radził, bo one pracowały z różnymi pługami. DF610M oraliśmy po burakach, pod pszenice, obrotówką 4*40, z wałem cambela, to szczerze mówiąc na pewno nie miał za ciężko. Jak głębokość ustawiliśmy na 35cm( tak dla sprawdzenia mocy) to tez nie miał za ciężko (można było pracować z prędkością 8-9km/h). Ten model DF na pewno jest mocniejszy w polu niż nasz U1234:)

#23 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 06 grudzień 2010 - 19:46

john deere lubi ciezka robote i do niego trzeba porownywac deutza czy inna marke o 10 do 20 KM mocniejszy

ale to nie wyklucza tego że Deutz_fahr też nie lubi ciężkiej roboty ja mam w swoim 158 km i do niego pług overum xcelsior dx który zajmuje 2,5m czyli 5*50 cm i wał expom duet o szerokości 2,60 on jest typu cambell i osiągam od 7 do 7,5 km/h przy głębokości około 30 cm i spala średnio od 13 do 16 litrów na hektar... więc apetytu dużego na paliwo nie ma o robote robi i to bardzo ciężką... a ziemie mam od 1 do 3 klasy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 12:08

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 darek 195 ; a w którym z nich lepiej się pracowało, w którym jest większy komfort w kabinie, wydaje mi się ze ten john deere w polu wcale nie bedzie sobie gorzej radził od tego deutza m 610 który jest troche mocniejszy

i jeszcze jedno pytanie czy do tego john deera w wersji comfort można dokupic amortyzowaną kabinę, jesli tak to ile kosztuje???

#25 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 07 grudzień 2010 - 14:50

My niedawno mieliśmy ten sam problem z wyborem ciągnika.Jeździliśmy z tatą do dealerów oglądaliśmy Df m600,Case 125 multicontroler,Nh t6050 i Jd 6630.Deutz Fahr odpadł od razu po przejażdżce próbne powód:dziwnie wchodziły biegi,coś strzelało przy skręcaniu no i spodziewałem się że będzie wszystko pod ręką ,a tak nie bylo.Ogólnie dzwnie rozmieszczone przyciski i wajchy,szczerze to niezbyt wygodny.Case odpadł z powodu wysokiej ceny,Nh się bardzo spodobał i Jd także.WYbralismy Jd bo o New Hollandach różne opinnie są i jelonków jest dużo w okolicy,każdy chwali.Za df przemawia cena i 2 letnia gwarancja.Ja poleam ci Jd jeśli masz lub miałbyś odpowiednie maszyny do niego,jak już ktoś pisał jd musi mieć dobraną maszynę żeby się oszczędnie pracowało i jeśli masz na niego pieniądze,df też dobry ciągnik osobiście wolę Jd,bo jest to ciągnik dla bardziej wymagających.I cena się w miare dobrze trzyma przy odsprzedaży.

sorki ale sie z Tobą nie zgodze co do rozmieszczenia przycisków w poodłokietniku jest włączanie przedniego napędu, blokady i ałtomatycznego systemu sterującego blokadą i przednim napedem, potem włączanie i wyłączanie WOM i automatyczny system od wom oraz podnoszenie i obuszczanie podnośnika a także zmiana półbiegów--> to jest pod ręką a reszta tzn ustawienie obrotów WOM a także sterowanie podnośnikie to jest jak nisko ma opuścić i jak szybko ma opuszczać oraz jak wysoko podnosić a także regulacja siłowa nie są nam potrzebne bo ustawia je sie na początku pracy z danymi maszynami więc nie widze sensu żeby ładować wszystko w jeden mały podłokietnik a pozatym ta reszta elementów też jest dostępna pod ręką tylko trzeba jątroche bardziej wychylić:rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 07 grudzień 2010 - 22:36

darek 195 ; a w którym z nich lepiej się pracowało, w którym jest większy komfort w kabinie, wydaje mi się ze ten john deere w polu wcale nie bedzie sobie gorzej radził od tego deutza m 610 który jest troche mocniejszy

i jeszcze jedno pytanie czy do tego john deera w wersji comfort można dokupic amortyzowaną kabinę, jesli tak to ile kosztuje???

Amortyzowana kabina tylko w wersji PREMIUM i to za dopłatą,w COMFORT niedostępna.

Dodaj odpowiedź