Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mattyy1920

Mattyy1920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:17

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Właśnie przymierzam się do zakupu traktora,no i mam dylemat którego wybrać.Wybór mam miedzy Deutz Fahr Agrotron 600m a John Deerem 6630 te traktory mają po 130km i mniej więcej tyle samo kosztują.Jak miał ktoś styczność z tymi sprzętami lub zna się na nich albo być może naprawia tego typu maszyny to był bym wdzięczny jak by mi ktoś napisał który był by lepszy pod względem awaryjności i oszczędnosći.Nie chcem kupywać kota w worku dla tego jest to dla mnie ważne.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Dzisiaj, 23:06
  •  

#2 Share DeXet121

DeXet121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:45

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Ja polecam Deutz Fahr ponieważ mało pali i jest komfortowy no i john deere też ale on wiecej spali znam klijenta co ma john deera i powiedział tak ze spali ale i durzo zrobi ..

#3 Share Mattyy1920

Mattyy1920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 17:53

Ja polecam Deutz Fahr ponieważ mało pali i jest komfortowy no i john deere też ale on wiecej spali znam klijenta co ma john deera i powiedział tak ze spali ale i durzo zrobi ..

Dzięki za odp. ale ja bym chciał wiedzieć jeszcze więcej o nim.

#4 Share korbi555

korbi555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:09

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Ale John ma byc Premium/Comfort?

#5 Share piwex16

piwex16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:pasja Rolnictwo i oczywiście to tez praca :)

Napisany 02 listopad 2010 - 18:15

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 moim zdaniem weź deutz-frah wystarczy wniosek po obejrzeniu tego filmu :
Miłość :P

#6 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:31

Ja polecam Deutz Fahr ponieważ mało pali i jest komfortowy no i john deere też ale on wiecej spali znam klijenta co ma john deera i powiedział tak ze spali ale i durzo zrobi ..

W spalaniu john deera chodzi o to, że gdy jego moc nie jest wykorzystywana w pełni to spala więcej niż inne marki ale wystarczy tylko porządny pług czy siewnik kiedy będzie oddawał moc w pełni to spala mniej od innych no i w pracy jest bezkonkurencyjny. wniosek prosty do ciężkiej pracy JD jak najbardziej polecam! Jeśli chodzi o komfort to wersja premium jest super naprawdę polecam super maszyna :)

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2010 - 18:33

moim zdaniem weź deutz-frah wystarczy wniosek po obejrzeniu tego filmu

Zaraz Ci się dostanie za ten film :) .

#8 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 18:34

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 piwex16

"moim zdaniem weź deutz-frah wystarczy wniosek po obejrzeniu tego filmu"

Masz racje film to podstawa do dobrego wyboru :)

#9 Share piwex16

piwex16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:pasja Rolnictwo i oczywiście to tez praca :)

Napisany 02 listopad 2010 - 18:51

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 a niby dlaczego mi się dostanie ???
Miłość :P

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 listopad 2010 - 18:52

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Pytanie czy ciągnik kupuje się do przeciągania innych ciągników? Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mattyy1920

Mattyy1920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 19:40

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 A ja mam takie pytanie jeszcze który ma większą awaryjność jak sądzicie

#12 Share FarmerF10244C1

FarmerF10244C1

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 744 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport, muzyka :)

Napisany 02 listopad 2010 - 19:42

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 A po co innego się kupuje ciągnik? Sąsiad ma M600kę i fajnie chodzi, ma pseudo-podłokietnik jak w Arionie Cis. DF ma większy udźwig to jeszcze wiem. :)
KPK - Ochrona

#13 Share kris19911

kris19911

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, komputery
    KPK kumurun team

Napisany 02 listopad 2010 - 19:50

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 A kolego jaka jets cena tych ciagników I w jaki wyposażeniu? Bo u nas będzie może coś kupowane(o ile ruszy PROW) i będę miał identyczny dylemat, tyle że biore pod uwagę jeszcze Case. Chętnie posłucham każdej sensownej wypowiedzi i porady na temat ciągnika w przedziale mocy 120-130km

#14 Share kaczmi

kaczmi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 19:58

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Awaryjność sprawa względna :):D bo jak trafisz akuratnie na jakiś chusteczkowe :) wydanie to nawet modlitwa ci nie pomoże ;):P ale ja tam mam JD i zero stresu co tu mówić JD się po prostu nie psuje :P:D:P

#15 Share lukiANDmarcin

lukiANDmarcin

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 20:00

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 @FarmerF10244C1 zgadzam się z tobą udźwig 9200 robi wrażenie oraz pompa o wydajności do 120 l/min po za tym dach wysokiej widoczności.

#16 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 16:59

moim zdaniem weź deutz-frah wystarczy wniosek po obejrzeniu tego filmu : http://www.youtube.c...feature=related

Temat już był, z przodu ciągnie go jeszcze jeden ciągnik.Jakimś dziwnym trafem ten co kamerował uciął przód DF, he he dziecinada.

#17 Share Janke008

Janke008

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 18:36

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 My niedawno mieliśmy ten sam problem z wyborem ciągnika.Jeździliśmy z tatą do dealerów oglądaliśmy Df m600,Case 125 multicontroler,Nh t6050 i Jd 6630.Deutz Fahr odpadł od razu po przejażdżce próbne powód:dziwnie wchodziły biegi,coś strzelało przy skręcaniu no i spodziewałem się że będzie wszystko pod ręką ,a tak nie bylo.Ogólnie dzwnie rozmieszczone przyciski i wajchy,szczerze to niezbyt wygodny.Case odpadł z powodu wysokiej ceny,Nh się bardzo spodobał i Jd także.WYbralismy Jd bo o New Hollandach różne opinnie są i jelonków jest dużo w okolicy,każdy chwali.Za df przemawia cena i 2 letnia gwarancja.Ja poleam ci Jd jeśli masz lub miałbyś odpowiednie maszyny do niego,jak już ktoś pisał jd musi mieć dobraną maszynę żeby się oszczędnie pracowało i jeśli masz na niego pieniądze,df też dobry ciągnik osobiście wolę Jd,bo jest to ciągnik dla bardziej wymagających.I cena się w miare dobrze trzyma przy odsprzedaży.

#18 Share Mattyy1920

Mattyy1920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:26

My niedawno mieliśmy ten sam problem z wyborem ciągnika.Jeździliśmy z tatą do dealerów oglądaliśmy Df m600,Case 125 multicontroler,Nh t6050 i Jd 6630.Deutz Fahr odpadł od razu po przejażdżce próbne powód:dziwnie wchodziły biegi,coś strzelało przy skręcaniu no i spodziewałem się że będzie wszystko pod ręką ,a tak nie bylo.Ogólnie dzwnie rozmieszczone przyciski i wajchy,szczerze to niezbyt wygodny.Case odpadł z powodu wysokiej ceny,Nh się bardzo spodobał i Jd także.WYbralismy Jd bo o New Hollandach różne opinnie są i jelonków jest dużo w okolicy,każdy chwali.Za df przemawia cena i 2 letnia gwarancja.Ja poleam ci Jd jeśli masz lub miałbyś odpowiednie maszyny do niego,jak już ktoś pisał jd musi mieć dobraną maszynę żeby się oszczędnie pracowało i jeśli masz na niego pieniądze,df też dobry ciągnik osobiście wolę Jd,bo jest to ciągnik dla bardziej wymagających.I cena się w miare dobrze trzyma przy odsprzedaży.

Dzięki to mi daję troche do myślenia.A jak się sprawuje?

#19 Share darek195

darek195

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 12 listopad 2010 - 18:10

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 Witam! Ja mam taki sam problem z wyborem ciągnika:) Z tym, że u nas był już JD6630 Comfort na testach w orce i powiem tak: Z pługiem 4*45, bez wału, orka na głębokość 32cm(pod buraki), miał co robić, ziemia nie za mocna 3-4 klasa, to dało się jechać 7.2km/h, jak się przełączyło bieg na wyższy to obroty spadały. Spalanie nie sprawdziliśmy bo ciągnik był zatankowany, a oraliśmy ok 4godz. Ale wrażenia: wygodny, zmiana biegów, i obsługa podnośnika była wygodna,; stabilny, ogólnie bardzo dobrze sie pracowało. Minus jest taki że 40km/h osiąga dopiero przy obr ok 2100.
Innym razem był na tescie DF610M, fakt mocniejszy, ale innego wtedy dealer nie posiadał. W porównaniu do JD, miał jak dla mnie gorszą obsługe podnośnika, bo regulacja jest daleko, dżwgnia zmiany biegów też jest daleko (trzeba się wyciągnąć żeby włączyć wysoki bieg) no i ma bardzo niską kabinę: wysoki operator może uderzyć głową w dach. Poza tym też jest ok, no i rozpędza się do 44km/h przy 1600obr.
No i też mam teraz dylemat. Osobiście wolałbym jeździć JD, ale od wielu ludzi słyszałem że JD dużo palą. I to mnie zniechęca do zakupu tego ciągnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 02 grudzień 2010 - 03:49

Deutz Fahr Agrotron 600m vs John Deere 6630 i lepiej sobie radził w orce od tego john deera???

Dodaj odpowiedź